Win 7 driveri

CheesyWheesy

Zainteresovan član
Poruka
214
Gledao sam ortaka kako instalira XP u jednom trenutku sam ga pitao da li ima drivere on je rekao ne ja sam poceo da mu se smejem u facu. On je na kraju instalirao Drivere iz vvindowsa nisu mu ni trebali cd-ovi. Da li to postoji za Win7 i kako da znam da li ima drivere za moje komponente?
 
Gledao sam ortaka kako instalira XP u jednom trenutku sam ga pitao da li ima drivere on je rekao ne ja sam poceo da mu se smejem u facu. On je na kraju instalirao Drivere iz vvindowsa nisu mu ni trebali cd-ovi. Da li to postoji za Win7 i kako da znam da li ima drivere za moje komponente?

Nisi trebao da mu se smeješ. Windows 7 sam instalira drajvere za hardver. Obično ima sve potrebne drajvere, u slučaju da za nešto nema, možeš instalirati uobičajenom procedurom.
 
Gledao sam ortaka kako instalira XP u jednom trenutku sam ga pitao da li ima drivere on je rekao ne ja sam poceo da mu se smejem u facu. On je na kraju instalirao Drivere iz vvindowsa nisu mu ni trebali cd-ovi. Da li to postoji za Win7 i kako da znam da li ima drivere za moje komponente?

win7, kao sto su ti rekli, za sve uobicajne komponente ima drajvere. Ja za zvucnu karticu Creative sam jedva pronasao drajvere za WIN7, a za TV karticu ne mogu da nadjem :)
 
win 7 ti sam instalira drivere i podesava

win7, kao sto su ti rekli, za sve uobicajne komponente ima drajvere. Ja za zvucnu karticu Creative sam jedva pronasao drajvere za WIN7, a za TV karticu ne mogu da nadjem :)

I zbog tih guposti treba instalirati Win7. To su samo driver-i druga prica je kad pocnes da instaliras programe i onda vidis da poneki ne radi kako treba. Samo instalirajte svakakve gluposti.
 
Gledao sam ortaka kako instalira XP u jednom trenutku sam ga pitao da li ima drivere on je rekao ne ja sam poceo da mu se smejem u facu. On je na kraju instalirao Drivere iz vvindowsa nisu mu ni trebali cd-ovi. Da li to postoji za Win7 i kako da znam da li ima drivere za moje komponente?

Na starim računarima vrlo često i XP pokrije drajvere. A, možda je ortak već prije integrisao odnosno ubacio drajvere u samu instalaciju ...
 

Back
Top