GTA SAN ANDREAS

marco3dx:
ja sam cuo da ce san andreas biti na 2 dvd-a!!! :shock: :shock: :shock: valda ce ih ovi nashi pirat-boys zbuciti na 6-7 obicnih!
ako smem da ispravim... 14obicnih diskova. jedan dvd ima 4.7 gb a ako je igra na dva dvd-ja onda je to 9 (i nesto) GB. obican disk ima 700 mb sto je 0.7gb. dakle 9.09gb/0.7gb=13.43(diskova) znaci mocice da stane na 14 diskova
 
ksauyit:
marco3dx:
ja sam cuo da ce san andreas biti na 2 dvd-a!!! :shock: :shock: :shock: valda ce ih ovi nashi pirat-boys zbuciti na 6-7 obicnih!
ako smem da ispravim... 14obicnih diskova. jedan dvd ima 4.7 gb a ako je igra na dva dvd-ja onda je to 9 (i nesto) GB. obican disk ima 700 mb sto je 0.7gb. dakle 9.09gb/0.7gb=13.43(diskova) znaci mocice da stane na 14 diskova
FarCry=1DVD=3CD-a, tu postoji nesto sto se zove kompresija :wink:
 
karlo:
FarCry=1DVD=3CD-a, tu postoji nesto sto se zove kompresija ;)
da, a u ostalom sigurno nisu dva puna DVD-a :wink:
Pa naravno da nisu dva puna nisu to prokletinja kao ja sto kupim No-name i kukam ako narezem 600MB, sto mi ostade 100MB praznih.
@the_ONE
Evropa 26.Oktobar, to je danas kod nas je onda vec trebalo stici.
Inace igru cu sigurno uzeti ad izadje zadnja dva dela su super (mada mi je kvalitet Mafie malo pokvario utisak GTA), pa ce valjda i ovaj.
 
Bice kod nas do kraja meseca, ne bojim se ja :)
jel zna neko kolko jak komp treba da se pokrene San Andreas? Cisto da znam... ;)
PS A cekajte, ako je to izaslo u Evropi, onda je izaslo i na netu za download. LEGALNO :lol: [makar demo ili nesto]?! Ajd ako neko pronadje neka javi........
 

Back
Top