Sramota - BRUKA!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-UvekbioUvekostao-

Obećava
Banovan
Poruka
59
Na jednoj lokalnoj novosadskoj televiziji rtv ashkali, se svako vece pre gasenja televizije stavlja nepriznata zastava Kosova i ide ona himna Oda mladosti....Zasto se ne reaguje, to je provokacija.?:dash::dontunderstand:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na jednoj lokalnoj novosadskoj televiziji rtv ashkali, se svako vece pre gasenja televizije stavlja nepriznata zastava Kosova i ide ona himna Oda mladosti....Zasto se ne reaguje, to je provokacija.?:dash::dontunderstand:

More sramota i bruka da ti ( i drugi) mislis da je to Kosovska zastava :zcepanje::zcepanje::zcepanje: To je zastava ashkalija, druskane a jezik :sad2: malo albanski, malo srpski, malo romski.
A ova muzika je himna ashkalija, Oda mladosti jel?
 
Poslednja izmena:
More sramota i bruka da ti ( i drugi) mislis da je to Kosovska zastava :zcepanje::zcepanje::zcepanje: To je zastava ashkalija, druskane a jezik :sad2: malo albanski, malo srpski, malo romski.A ova muzika je himna ashkalija, Oda mladosti jel?
ja sam mislila da je to malo iskarikirana mađarska zastava...malo je obrnu pa nabudze orla al ajd' da ne bude crni nek bude žućkast
 
Nije to nikakva šiptarska zastava.

To je neka kombinacija Mađara i Arabljana ili tome nesto slicno.
Zastava je slična Mađarskoj a muzika vodi poreko iz Saudijske Arabije.
Treba naći porklo onog orla na zastavi.
 
250px-Flag_of_Iran.svg.png

Zastava Iran
 
More sramota i bruka da ti ( i drugi) mislis da je to Kosovska zastava :zcepanje::zcepanje::zcepanje: To je zastava ashkalija, druskane a jezik :sad2: malo albanski, malo srpski, malo romski.
A ova muzika je himna ashkalija, Oda mladosti jel?

Sine, kao prvo ja nisam postavio taj klip (na kom je ta zastava, to nešto nalik Iranskoj)...nemoj da se izlećeš i lupetaš o nečemu što ne znaš;)...
Ja sam neko veče na TV Ashkaliu video lažnu Kosovsku zastavu...Kao što slika ispod pokazuje...Ona se vijorila uz pratnju Ode Radosti(ono mladosti sam se zezao, tako su je zvali u onoj seriji Vratiće se rode).:D
flag_kosovo.gif
:dash:
 
Sine, kao prvo ja nisam postavio taj klip (na kom je ta zastava, to nešto nalik Iranskoj)...nemoj da se izlećeš i lupetaš o nečemu što ne znaš;)...
Ja sam neko veče na TV Ashkaliu video lažnu Kosovsku zastavu...Kao što slika ispod pokazuje...Ona se vijorila uz pratnju Ode Radosti(ono mladosti sam se zezao, tako su je zvali u onoj seriji Vratiće se rode).:D
flag_kosovo.gif
:dash:


Ја сам поставила клип - да се види та ТВ Ашкали и подаци о њој.

Иначе, сматрам да је недопустиво да се у једној држави јавно на ТВу вијори нечија туђа застава, а тек ово што си ти видео на тој ТВ је тотално недопустиво! :rtfm:
 
Ја сам поставила клип - да се види та ТВ Ашкали и подаци о њој.

Иначе, сматрам да је недопустиво да се у једној држави јавно на ТВу вијори нечија туђа застава, а тек ово што си ти видео на тој ТВ је тотално недопустиво! :rtfm:

Baš tako!!!
Bravo!!!
Tu televiziju treba momentalno ugasiti.:rtfm:
 
More sramota i bruka da ti ( i drugi) mislis da je to Kosovska zastava :zcepanje::zcepanje::zcepanje: To je zastava ashkalija, druskane a jezik :sad2: malo albanski, malo srpski, malo romski.
A ova muzika je himna ashkalija, Oda mladosti jel?

Da budem iskrena,ja za te "aškalije" nisam ni čula do otvaranje ove teme...A malo pre mi slučajno upalo u oko da sad na houm pejdžu BBC News-a imaš i opciju da osim Srpskog izabereš i taj "aškalijski" http://www.bbc.co.uk/serbian/indepth/
 
Da budem iskrena,ja za te "aškalije" nisam ni čula do otvaranje ove teme...A malo pre mi slučajno upalo u oko da sad na houm pejdžu BBC News-a imaš i opciju da osim Srpskog izabereš i taj "aškalijski" http://www.bbc.co.uk/serbian/indepth/

Сунчаја, а где ти виде "ашкалијски"? :think:

Ја видим да пише "МАКЕДОНСКИ" и "SHQIP", а на BBC Languages - такође нема ашкалијски. Јесам ли нешто превидела? :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top