Evo i gospodjice mace- Milice!

nensika

Primećen član
Poruka
668
Dragi svi, evo i ja da se predstavim! Konačno sam pre nekoliko dana saznala da se zovem Milica, jer su me ovi moji prethodnih meseci nazivali svakojakim imenima, što je, priznaćete, prilično zbunjujuće. Ali oduvek sam znala da sam neodoljiva, umiljata, i pomalo nestašna....
 

Prilozi

  • DSCN0054.JPG
    DSCN0054.JPG
    102,9 KB · Pregleda: 24
Rođena sam jednog oktobarskog dana, kad- ne bih vam znala reći, a kad sam došla u moj sadašnji dom bio je 18.novembar 2009, prohladan dan koji je najavljivao oštru zimu. Nekako sam se zadesila u njihovom dvorištu, uneli su me u kuću, zagledali sa svih strana kao da sam neko čudo a ne samo obična maca, dali mi mleka i od tada sam deo njihove porodice!! U početku su mi bili veoma neobični i, moram vam reći, čak sam se pomalo i plašila! Ali vrlo brzo sam se navikla- i ja na njih, i oni na mene! A evo, pogledajte kakva sam bila tog 18.11.
 

Prilozi

  • Image014 - Copy.jpg
    Image014 - Copy.jpg
    50,5 KB · Pregleda: 28
Koliko Ona nije imala pojma o mačkama, govori činjenica da je mislila da sam ja jedinstvena zbog ove šare na čelu u slovu "M", i da nema takve mačke na celom svetu. Da, mislila je i da sam najlepša moguća maca. Ubrzo je shvatila da skoro sve mačke imaju to "M" na čelu, ali sam za nju i dalje ostala najlepša...
 

Prilozi

  • Image026 - Copy.jpg
    Image026 - Copy.jpg
    30,4 KB · Pregleda: 20
Posle nekoliko dana, počelo je opuštanje!!!! Meni se sve više sviđalo u novom domu, mazili su me i pazili... i još uvek to rade, naravno! Evo još neko fotki iz tog "početnog perioda"!!
 

Prilozi

  • Image016 - Copy.jpg
    Image016 - Copy.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 19
  • Image019 - Copy.jpg
    Image019 - Copy.jpg
    28,6 KB · Pregleda: 21
  • Image037 - Copy.jpg
    Image037 - Copy.jpg
    25,7 KB · Pregleda: 19
Znate šta, Oni ponekad i nisu baš normalni! Zamislite, šta im je palo na pamet jednom prilikom- ni manje ni više nego da me strpaju u vunenu čarapu! Ne znam stvarno šta su time hteli da postignu, možda im je delovalo da se moj čupavi stajling slaže uz bockave vunene čarape... Ma, bili su u zabludi, ja sam zapravo jedna damica, šteta što se u Parizu nisam rodila...
 

Prilozi

  • Image006 - Copy.jpg
    Image006 - Copy.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 24
Evo, Ona i dalje pokušava da "prikači" slike da mogu lakše da se gledaju, ali čisto sumnjam da će u tome uspeti... A do tad, moram još malo da se šepurim, naročito posle svih ovih komplimenata!!! Znate kako, ovo mi je jedan od omiljenih hobija- leškarenje na toplom ćebencetu!
 

Prilozi

  • DSCN0047.JPG
    DSCN0047.JPG
    125,1 KB · Pregleda: 24
  • DSCN0048.JPG
    DSCN0048.JPG
    112,2 KB · Pregleda: 20
Te godine je brzo došla zima... Ponekad su me puštali napolje, da vidim šta se to dešava, a ja sam bila jako zbunjena- kako onim belim čudom što pada sa neba, tako i hladnoćom, pa sam tih dana vrlo oprezno ispitivala teren...
 

Prilozi

  • DSCN0079.JPG
    DSCN0079.JPG
    121,3 KB · Pregleda: 18
U međuvremenu, Oni su se s vremena na vreme ponašali dosta čudno... Kupili su mi neku crvenu stvar koja je meni zanimljiva samo dok je gledam a kad mi je stave oko vrata- mnogo me nervira. Pogotovo zato što non-stop zvecka! Pa nemojte, molim vas, nisam ja ovčica ili krava pa da mi je potrebno zvono oko vrata! Na sreću, ne stavljaju mi to često. Samo kad hoće da upere u mene ono čudo koje škljoca i blicka na momenat. A tek to što je dosadno!!! Ona me stalno juri sa tom spravicom i škljoca kao nenormalna!
 

Prilozi

  • DSCN0059.jpg
    DSCN0059.jpg
    31,5 KB · Pregleda: 17
  • DSCN0060.jpg
    DSCN0060.jpg
    22,4 KB · Pregleda: 18

Back
Top