Sve sto se moze zamisliti........

...MOZE SE I OSTVARITI!

Zasto?

Zato sto objektivna stvarnost postoji samo u nama.

Van nas nema nicega.

Pre nas i posle nas takodje ne postoji nista.

Zakljucak: mi zivimo PROGRAM.
To je kao da si rekao svetlost je realnost jer ga vidimo.A izvan opsega frekvencije svetla ništa ne postoji,jer ga ne vidimo.Ne postoji ni infracrveni spektar svetla koji ne vidimo,ni ultraljubičasti spektar svetla koji ne vidimo,pa ni spektar svetla radioaktivnog zračenja.Pa ako mi nešto ne vidimo ili ne razumemo,dali je to razlog nepostojanja nečega?
Znači mi živimo unutar našeg svaćanja i opažanja kao granice.
 
To je kao da si rekao svetlost je realnost jer ga vidimo.A izvan opsega frekvencije svetla ništa ne postoji,jer ga ne vidimo.Ne postoji ni infracrveni spektar svetla koji ne vidimo,ni ultraljubičasti spektar svetla koji ne vidimo,pa ni spektar svetla radioaktivnog zračenja.Pa ako mi nešto ne vidimo ili ne razumemo,dali je to razlog nepostojanja nečega?
Znači mi živimo unutar našeg svaćanja i opažanja kao granice.

Mi zivimo unutar programa koji svaki od nas ima razlicit i razlicite duzine.
 
Da živimo unutar programa po nekom programu, ne bismo mogli menjati našu svakidašnjicu,niti bi imali slobodu izbora,već bismo radili nesvesno po nekom programu.
A pošto ne radimo ništa po unapred uprogramiranom programu,znači niti smo mi program,niti mi radimo po programu.

I svakidasnjica je samo deo programa.

Svakidasnjece nema pre nego sto se rodimo, a takodje je nema ni posle nase smrti.

Znaci NJE NEMA, samo je U NAMA. (Samo dok program traje - ona postoji)
 

Back
Top