ko je Boris Tadic?

jeremijabg

Poznat
Poruka
9.920
imamo predsednika koji se izvinjava onima koji su proterali i ubijali narod na cijem je celu,pravi rezolucije o osudama nekakvih navodnih genocida u Srebrenici a ne dozvoljava da se kaze istina o onome sta se tamo desavalo i plus to radi u naruceno vreme da bi se rasturila Republika Srpska,za vreme mitinga zbog brutalnog otimanja Kosova i njegove nezavisnosti-njemu je vaznije da bude u Rumuniji,za vreme obelezavanja 11 godina od bombardovanja Srbije od strane onih koji "nemaju alternativu" a i sire-njemu je vaznije da ide u Hrvatsku i tamo obeca skidanje optuznice protiv njih i ne pomisljajuci da trazi prava za "svoj" narod,ili bolje reci,za narod na cije je celo izabran...
 
Poslednja izmena od moderatora:
probao sam opet,meni radi...:think:

ма не умеш да скидаш адресу за јутјуб.....

п.с. када овориш клип у горњем десном углу на тој страници видећеш

Video Cam Direct Upload


URL

дакле, треба да ископираш ту адресу
 
Poslednja izmena:
usput,jel moze neko da postavi temu :ko je mladjan dinkic?....ne mogu da nadjem nista o njemu sem onoga sto znam:govori sifrovano,vodi sifrovanu stranku,zatvorio je sve drzavne banke,upao je 5 oktobra u narodnu banku Srbije sa oruzjem,vec 10 godina vodi ekonomiju Srbije a pitanje dal ima 5 % glasaca(po onoj jevrejskoj poslovici-daj mi da vodim finansije jedne zemlje i ne zanima me ko ce voditi vojsku i policiju...ja kontrolisem zemlju..),dao je hiljadu obecanja i nijedno nije ispunio,kad je dosao na vlast pljuvao je Borku Vucic i Milosevica kako su ukrali 4 milijarde evra i da zna gde su-posle togas je prestao o tome da prica....a Borka Vucic je u medjuvremenu drzala predavanje volovima kako se finansira zemlja u uslovima sankcija,rata i bombardovanja....dok nije nastradala u "nesrecnom slucaju",dao je fabrici FIAT ono sto joj ne bi dala nijedna zemlja na svetu a rezultate vidimo(da je toliko para ulozenu u zastavu mogla se ona oporaviti...),rezultati njegovog ekonomskog vodjenja zemlje su:
Srbija 2000 te-7 milijardi dolara spoljnog duga,sve firme kako tako rade u uslovima sankcioja i bombardovanja i u vlasnistvu su drzave
Srbija 2009te-37 milijardi dolara duga,NIJEDNA fabrika vise ne radi ili ne postoji("privatizovane"),radnici pootpustani,prodati osnovni resursi(zemlja,izvori vode) a uz to rasturena poljoprivreda....
.....,od hiljada afera njegovih stranacki kolega ne vidim da je iko odgovarao za to............podsetite me...ZASTO trpimo ovo zlo?dokle cemo slusati samo sta laprda a ne gledati sta zaista radi?....:think:
 
To je onaj skroz levo ... :hahaha1:

elita10.jpg
 
imamo predsednika koji se izvinjava onima koji su proterali i ubijali narod na cijem je celu,pravi rezolucije o osudama nekakvih navodnih genocida u Srebrenici a ne dozvoljava da se kaze istina o onome sta se tamo desavalo i plus to radi u naruceno vreme da bi se rasturila Republika Srpska,za vreme mitinga zbog brutalnog otimanja Kosova i njegove nezavisnosti-njemu je vaznije da bude u Rumuniji,za vreme obelezavanja 11 godina od bombardovanja Srbije od strane onih koji "nemaju alternativu" a i sire-njemu je vaznije da ide u Hrvatsku i tamo obeca skidanje optuznice protiv njih i ne pomisljajuci da trazi prava za "svoj" narod,ili bolje reci,za narod na cije je celo instaliran....a evo i jednog interesantnog "stiva" o njemu...pogledajte i dajte komentar:


boris tadic?

sto bi reko velja ilic "to je jedna budala"

"TO JE JEDNA SLINA KOJU SU SUTIRALI PO ULICI" - kaze velja za tadica z:D

i u pravu je. zato nam i propada drzava zato sto je vode najgori djaci ponavljaci i mediokriteti. kao sto je tadic.

 
Не могу да верујем шта се ово догађа... видим клип и слику клипа и када кликнем да га преслушам добијем ово:

This video contains content from WMG, who has blocked it in your country on copyright grounds.


али капирам да је у питању онај текст Бркића о Тадићу...

Ni ja ne mogu da verujem...sasvim se lepo vidi.

Ali ne pise da li je Brkicev tekst.
 
Jedan gospodin koji mnogima očigledno predstavlja trn u oku, sa razlogom :D

Ма какав "трн" - СВАКИ ДАН НАС НЕГДЕ ОБРУКА И ПОНИЗИ... он је обична секретарица КАНЦЕЛАРИЈЕ ВИСОКИХ ПРЕДСТАВНИКА ОКУПАТОРА... дефинитивно је то тако.
 
Историја ће дати званичан одговор на ово питање, у догледно време.... да је највећи шарлатан, најподмуклији диктатор, највећи преварант, обмањивач народних маса, највећа кукавица која је увек бежала из Србије или ишла где не треба кад је битно - јер није имао смелости да стане пред народ (Румунија уместо Београда, Авала уместо Орашца, Хрватска уместо помен и венци жртвама нато агресије ...), патријарх новоуспостављене религије у Србији зване ЕУ, најснисходљивији најпослушнији највећи бескичмењак када су у питању највеће и најјаче западноевропске земље, човек који је уместо демократије дозволио и инсталирао лоповократију, који је сахранио сво петооктобарско поверење и наду народа у боље сутра, најбољи извођач 'страних радова' ..... кога је Србија икада имала на своме челу као председника !
 
Jedan gospodin koji mnogima očigledno predstavlja trn u oku, sa razlogom :D


Nova pravila ponašanja na forumu politika:

Vrijedjanje institucije Predsjednika Srbije pogrdnim imenima i nazivima je STROGO ZABRANJENO.

Kritike i neslaganja mogu biti izreceni jedino umjerenim i pristojnim rjecnikom
:rtfm:

(Ne odnosi se na moderatora, vec samo da ima u vidu)
 
Nova pravila ponašanja na forumu politika:

Vrijedjanje institucije Predsjednika Srbije pogrdnim imenima i nazivima je STROGO ZABRANJENO.

Kritike i neslaganja mogu biti izreceni jedino umjerenim i pristojnim rjecnikom
:rtfm:

(Ne odnosi se na moderatora, vec samo da ima u vidu)

Pa ljudi videli da za isto to tebe ne kaznjavaju,pa opleli....dakle krivac si za remecenje mira na krstarici i treba te drasticno kazniti za primer ostalima.

:hahaha::hahaha1::rotf::cepanje:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top