Severna Koreja potopila južnokorejski brod?

Poruka
3.617
Severna Koreja potopila južnokorejski brod?


Nekoliko južnokorejskih mornara poginulo je danas pošto je jedan vojni brod, sa više od 100 mornara, verovatno pogođen severnokorejskim torpedom, javili su mediji Južne Koreje.


Lokalni mediji javljaju da je najmanje 59 južnokorejskih mornara preživelo napad i da se, za sada ne zna koliko se utopilo ili nestalo, jer je akcija spasavanja mornara sa broda koji je počeo da tone u toku, prenela je agencija Rojters.

Južnokorejski brod je kasnije ispalio projektil u pravcu severa, ka neidentifikovanom plovilom, što ukazuje na mogućnost da je bio napadnut, javila je južnokorejska novinska agencija Jonhap, koja prenosi da je u toku vanredni sastanak u predsedničkoj palati.

http://www.mondo.rs/s164809/Svet/Severna_Koreja_potopila_juznokorejski_brod.html
 
Inače, Severna Koreja je danas zapretila Južnoj Koreji i SAD "nesvakidašnjim nuklearnim napadima",a bes je izazvao izveštaj te dve zemlje da planiraju da se pripreme za moguću nestabilnost u Severnoj Koreji.

"One koji pokušavaju da sruše sistem Severne Koreje, bilo da igraju glavnu ili pasivnu ulogu, čekaju žrtve nesvakidašnjeg nuklearnog napada nepobedive vojske", saopštila je vojska Severne Koreje.

То је тај борбени комунистички менталитет до кога се стиже годинама.Па ***. нису они као ми млакоње које се извињавају НАТО-у,ЕУ,Америци... .:worth:
 
Најготивнија ствар је што је преко 1000 дугометражних ракета сваког тренутка уперено ка Сеулу... Или што нуклеарне пробе извршавају на граници са Јужном Корејом :per:

Када би се ови и талибани уједнили против Амера, било би дојајно... :heart:
И Србији је потребан тоталитаран режим! Овако не иде... :cool:
 
Најготивнија ствар је што је преко 1000 дугометражних ракета сваког тренутка уперено ка Сеулу... Или што нуклеарне пробе извршавају на граници са Јужном Корејом :per:

Када би се ови и талибани уједнили против Амера, било би дојајно... :heart:
И Србији је потребан тоталитаран режим! Овако не иде... :cool:

Ti se baš i ne razumeš u međunarodnu politiku?
 
Ti baš hoćeš da Severna Koreja bude pretvorena u radioaktivnu pustinju?

ne budi bas tako siguran

a sta ako lepo jedan deo nuklaernog naoruzanja iskrosti severna koreja u napadu,a iran lepo iskoristi to pa i on izvede jos jedan npada onako sa ledja (zavuce im poneki projektil)...ode amerika p*** lepu materinu i ja mislim da bi ceo svet proslvio taj dogadjaj. :zag:
 
ne budi bas tako siguran

a sta ako lepo jedan deo nuklaernog naoruzanja iskrosti severna koreja u napadu,a iran lepo iskoristi to pa i on izvede jos jedan npada onako sa ledja (zavuce im poneki projektil)...ode amerika p*** lepu materinu i ja mislim da bi ceo svet proslvio taj dogadjaj. :zag:

Ni jedni ni drugi nemaju projektile takvog dometa da bi direktno ugrozili SAD.
 
Ma kakva podvala...pa oni u Severnoj Koreji su stvarno nenormalni...ubiju coveka zato sto je koristio stranu valutu....i onda ti ovako nesto cudno...

Pozoveš nekog iz inostranstva telefonom (mada tamo 5% stanovništva zna šta je telefon, a 0,0001% ga ima, i oni te streljaju na trgu... ne znam tačno koliko ljudi tamo biva pogubljeno svakog dana... valjda 20 - 30 dnevno...
 

Back
Top