Европска Унија или Русија

Србија би требала да изабере

  • Европску Унију

  • Русију


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa ako si cuo za rasedanje slovena po Evropi,mogao bi sam zakljuciti,nisu nam braca ali su nam svakako blizi od germana.
A i puno puta su nam rusi izasli u susret(kako zbog svog tako i naseg interesa),recimo primer,kada nas je austougaska napala nikolaj romanov 2 je odma objavio rat austrougarima.
A evropska unija je cista glupost.
Traze neke uslove,tipa moramo priznati kosovo kao drzavu,moramo isporuciti haske begunce(koji su branili srbiju a sad trebaju da ispastaju),to mogu samo nasi politicari.
 
ja nisam ni rekao da su se nato eu amerika protivili
mada mislim isto da su oni koji ruse smatraju bracom retardirani
ajde kada si ti toliko pametan objasni mi po cemu su nam oni braca?

То да ли су нам браћа или нису ствар је индивидуалног поимања тако да је незахвално другоме објашњавати зашто је то тако.
 
Pa ako si cuo za rasedanje slovena po Evropi,mogao bi sam zakljuciti,nisu nam braca ali su nam svakako blizi od germana.
A i puno puta su nam rusi izasli u susret(kako zbog svog tako i naseg interesa),recimo primer,kada nas je austougaska napala nikolaj romanov 2 je odma objavio rat austrougarima.
A evropska unija je cista glupost.
Traze neke uslove,tipa moramo priznati kosovo kao drzavu,moramo isporuciti haske begunce(koji su branili srbiju a sad trebaju da ispastaju),to mogu samo nasi politicari.

Проблем је у томе што многи не схватају да су 90-е године прошле и да Русија више није у кризи као што је била у периоду владавине Бориса Јељцина.
 
po veri, tradiciji, obicajima, mentalitetu, zajeednickoj istoriji, zajednickim neprijateljima
Jel' dovoljno?

nije
gde su ta velika braca bila 99-te, sto nas nisu branili?
i vama oni braca sramota:rtfm:

nemojte pogresno shvatiti da sam ja na strani nemaca, germana...;)

vidim da ima sota ljudi na ofrumu koji vide spas u rusima nazivaju ih velikom bracom-mislim da on njih nema nikakve vajde
 
Проблем је у томе што многи не схватају да су 90-е године прошле и да Русија више није у кризи као што је била у периоду владавине Бориса Јељцина.

ja to shvatam
i svestan sam da su trenutno jedna od njavecih sila na svetu
ali mi nemamo koristi od toga
:rtfm:
 
То да ли су нам браћа или нису ствар је индивидуалног поимања тако да је незахвално другоме објашњавати зашто је то тако.

razumem sta hoces da kazes
ali bas se pitam sto nas nikada ne brane boli ih uvo za nas a mi ih gledamo kao u Boga:neutral:
 
ko te je to slagao da nemamo koristi investiraju u Srbiju, pristali su da kupe raspali NIS, grade nam gasovode, sprecavaju nezavisnost Kosova...

SPRECAVAJU NEZAVISNOST KOSOVA:eek:
pa zar nije nezavisno
oni ce nam ga kao vratiti
dajte ljudi vratite se u realnost

U pitanju je jednostavna istina na koju ti nemas sta da odgovoris.
istina kakva istina?
sta nemam da odgovorim?:dontunderstand:
 
Nije nezavisno, jer tako kazu Ujedinjene nacije kao jedini relevantan organ. To sto ti pricas je protivno Ustavu Srbije i predstavlja krivicno delo.


dobro to stoji
ali sto nam ga rusi ne vrate?
da imamo od njih neke koristi?

Pogubio si se potpuno.

:rtfm:


sta vi zamisljete time BRACA RUSI...sta oni to vama cine da ih toliko volite ili sta su vam cinili?:dontunderstand:
 

Back
Top