Voajerizam ili egzibicionizam?

Malo si neljubazan ali ću ti ovog puta odgovoriti a za dalje budi malo pristojniji ako nije problem.
Evo ovako, vidiš ti si relativno nov i neupućen u relacije među ljudima na forumu....
Da bi stekao kakav- takav uvid možeš da pogledaš ko koliko ima postova, a i da vidiš u profilima ko je od kad ovde.
Onda možeš da izvučeš neki zaključak da li se neki ljudi možda malo bolje znaju, da li provaljuju ko se zeza na koji način, u kakvim su odnosima i sl.
Pozdravljam te i savetujem da se ne zalećeš :wink:
 
apotekarka:
Malo si neljubazan ali ću ti ovog puta odgovoriti a za dalje budi malo pristojniji ako nije problem.
Evo ovako, vidiš ti si relativno nov i neupućen u relacije među ljudima na forumu....
Da bi stekao kakav- takav uvid možeš da pogledaš ko koliko ima postova, a i da vidiš u profilima ko je od kad ovde.
Onda možeš da izvučeš neki zaključak da li se neki ljudi možda malo bolje znaju, da li provaljuju ko se zeza na koji način, u kakvim su odnosima i sl.
Pozdravljam te i savetujem da se ne zalećeš :wink:

Da, da, i kao što kaže Apotekarka : u prvo vreme, kad sedneš za komp, da si očešljan i obrijan, u čistim čarapama, ispeglanoj košulji, a kad se pojavi neko stariji, da se, s' poštovanjem, učtivo javiš !!! :lol: Si razumeo, ovo je za tvoje dobro !!! :lol:
 
apotekarka:
Jesi videla kojom brzinom sam obrisala poruku kad sam videla warning? :wink:

Dakle,ok je i voajerizam i egzibicionizam ako postoji pristanak i svojevoljno učestvovanje svih strana. 8)

NE! Nisi definisala KOJE DVE STRANE? :?

Ako je posmatranje ili pokazivanje JEDINI način da se neko uzbudi, onda je to - devijacija...
:roll: :lol:

a sad ti spokoj od sveg srca želim...
 
apotekarka:
Malo si neljubazan ali ću ti ovog puta odgovoriti a za dalje budi malo pristojniji ako nije problem.
Evo ovako, vidiš ti si relativno nov i neupućen u relacije među ljudima na forumu....
Da bi stekao kakav- takav uvid možeš da pogledaš ko koliko ima postova, a i da vidiš u profilima ko je od kad ovde.
Onda možeš da izvučeš neki zaključak da li se neki ljudi možda malo bolje znaju, da li provaljuju ko se zeza na koji način, u kakvim su odnosima i sl.
Pozdravljam te i savetujem da se ne zalećeš :wink:

Ja se izvinjavam, nisam Vas odmah prepoznao hadzinice!:cry:

A to sto neko ima mali broj komentara ne znaci da je na forumu od juce,
mozda je promenio username (profil) a mozda samo sedi i posmatra (pazi majku mu al' sam pametan :idea: ) :!:
 
cLick - OR - Die:
ace:
apotekarka:
Šta fali, zeza se dečko...
Kako ti znas da se zeza, majke ti :!: :?:

zna jer se snabdevam kod nje u apoteci.. redovnim mu$terijama daje i na odlozheno, a uskoro joj stizhu novi, bolji lekovi :wink:


Viš kako ti je sve leeeepo objasnio.... :lol: :lol: :lol:

ps:cLick, onih sa ukusom banane ponestalo, jel može vanila? :wink:
 
Dlakava_Strvina:
apotekarka:
Jesi videla kojom brzinom sam obrisala poruku kad sam videla warning? :wink:

Dakle,ok je i voajerizam i egzibicionizam ako postoji pristanak i svojevoljno učestvovanje svih strana. 8)

NE! Nisi definisala KOJE DVE STRANE? :?

:roll: :lol:

a sad ti spokoj od sveg srca želim...



Ja nisam ni rekla da moraju da budu u pitanju dve strane, rekla sam sve strane, pa ti sad vidi koliko sam bezobrazna :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Zavisi sta podrazumevas pod egzibicionizmom... Sex pred nekim il pred ogranicenim brojem ljudi? Mozda... Gledanje dve lezbejke iz prikrajka? Mozda...

Sve je to jedno veliko mozda... Ali, sto da ne. :) Mozda jedom probam...
 
apotekarka:
Ja nisam ni rekla da moraju da budu u pitanju dve strane, rekla sam sve strane, pa ti sad vidi koliko sam bezobrazna :wink: :lol: :lol: :lol:

Rekoh to u najbukvalnijem smislu, a tvoj post mi je nekako bio "najpribližniji". Uostalom ja sam već "izrazio" lični stav u profilu svojevremeno! Niko nikog ne bije po ušima da gleda a posle da se "vadi" :)
Poenta mog posta na ovu temu je jasna...

:wink:

a sad ti spokoj od sveg srca želim...
 

Back
Top