macici.... ;)

Meni su ostala jos dva maceta, rodjena na ulici, stara 9 nedelja, nikako da ih udomom! Ako neko ima neki savet ili bi imao mogucnosti i zelje da ih udomi, neka se javi!
Ocisceni su od parazita, buva i ostalih gamadi, socijalizovani, nauceni na pesak, jedu sve zivo, crno mace je naivno i umiljato dok je tigrasti dosta oprezniji!
 
Hej,pretpostavljam da si davno nasao macu za udomljavanje,a sad me interesuje da li znas mozda jos nekoga ljubitelja zivotinja iz Valjeva ko bi takodje zeleo macu :)? Ja sam u Bg/u ali navracam do Valjeva cesto a imam 3 maceta koja pokusavam da udomim.Ako znas nekoga ko bi bio zainteresovan,please help me! Mace su stare mesec ipo dana,sve tri su zenkice,ociscene od parazita,naviknute na obavljanje potreba u pesku.Obezbedila bih i hranu za macu za prvih mesec dana novom vlasniku...Hvala unapred na odgovoru;) Inace,bilo ih je 5,dve su udomljene,sad jos preostalima da se posreci...:)
 
Nema potrebe da se izvinjavas,hvala u svakom slucaju :) Moram na sve strane da pokusam da ih udomim,pa se svuda raspitujem.Ako te ne mrzi,raspitaj se kod svojih prijatelja (pogotovo ako zive u kuci,veca je sansa nego kod onih u stanu :)),ili ako ti je to obaveza onda samo ako slucajno cujes da bi neko zeleo macu za ljubimca,ti javi :) Veliki pozdrav!
 

Back
Top