Дискриминација комуниста на форуму

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Сведок сам велике дискриминације комуниста на овом форуму!
На моје апеле модераторима да обришу поруку КОМУЊАРО или УБИТЕ КОМУЊАРУ
модератори су тихи и не бришу оно што би требало.

Као мањина, угрожена врста, на овом форуму јавно молим и апелујем на овај проблем ,да се реши јавно, и да се каже да се назив КОМУЊАРА неће толерисати!

У закону крстарице пише да се овакава увреда санкционише,зашто се то не ради у пракси!

Хвала лепо ,желим одговор!

У потпису

дискриминисана комунисткиња!
 
Poslednja izmena:
Сведок сам велике дискриминације комуниста на овом форуму!
На моје апеле модераторима да обришу поруку КОМУЊАРО или УБИТЕ КОМУЊАРУ
модератори су тихи и не бришу оно што би требало.

Као мањина, угрожена врста, на овом форуму јавно молим и апелујем на овај проблем ,да се реши јавно, и да се каже да се назив КОМУЊАРА неће толерисати!

У закону крстарице пише да се овакава увреда санкционише,зашто се то не ради у пракси!

Хвала лепо ,желим одговор!

У потпису

дискриминисана комуњисткиња!

Nisam video da je to napisano, ali ako jeste solidarišem se sa tobom.
 
Сведок сам велике дискриминације комуниста на овом форуму!
На моје апеле модераторима да обришу поруку КОМУЊАРО или УБИТЕ КОМУЊАРУ
модератори су тихи и не бришу оно што би требало.

Као мањина, угрожена врста, на овом форуму јавно молим и апелујем на овај проблем ,да се реши јавно, и да се каже да се назив КОМУЊАРА неће толерисати!

У закону крстарице пише да се овакава увреда санкционише,зашто се то не ради у пракси!

Хвала лепо ,желим одговор!

У потпису

дискриминисана комуњисткиња!

Ma vecina ovih sto te pljuju su nekad bili najgrlatiji komunisti, no ybg, komunizam vise nije u modi :mrgreen:
 
lose je da se tolerisu uvredljive i pretece stvari poput "ubijte komunjaru", ali je isto tako lose sto previse tolerisu tvoje postojanje na forumu koje je , ne vise od trolovanja i jeftinog reklamiranja... i jedna vrsta korova, koja steti forumu.
naravno, na moderatorima je da procene kakvu politiku ce voditi i kakav forum zele..

МОја политичка идеологија није рекламирање!
 
Лепо пише у овом правилнику

Na listu zabranjenih izraza se dodaje i Republika Šumska.

"komunjare"- ukoliko je u kontekstu vrijedjanja izmedju korisnika

Па лепо ти пише забрањено у контексту, али није забрањено као термин, ако не вређаш другог форумаша лично!
 
A da li su naši đedovi mogli da se žale i traže zaštitu od moderatora kada su nazivani ,,kulacima,, ,,petom kolonom,, ,,izdajnicima,, ,,narodnim neprijateljima,, itd....a onda su bivali zatrpavani u znane i ne znane jame ili u najboljem slučaju su vukli bukagije.....i sada neki komunista treba da mi se žali na nešto?!

Стани мало,ја никада нисам користила те термине али термин комуњара јесте кориштен за мене .И ако је против правилан!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top