WEB sajt

skini program cuteftppro ,a mozes i preko total comanderu

tamo gde si uzeo taj free dominio obicno ti daju kontrol panel administratora odakle mozes da ubacujes menjas file itd
 
Mozes i preko internet explorera koristiti FTP, ne treba ti dodatan program...

Osim toga, preporucujem filezillu, ali ako neces da skidas dodatan, internet explorer radi kao windows, ulogujes se u server, i bukvalno prebacis fajlove iz foldera sa desktopa na folder u serveru...

Ovde imas uputstvo:FTP upload preko IE
 
po meni je najjbolje da postavis preko total commandera
ides ovako
Net-->FTP Connection-->New conectio
U prvo polje upises naziv sajta, u drugo adresu sajta, ostalo mozes sam....:)
 
Obozavam ga ali mi nije bilo ni na kraj pameti da mogu da ga koristim kao posrednika za server mada ga koristim za sve ostalo posto je mnogo pregledniji od otvorenih milion prozora.
Ja za upload korisim File Zillu.
U svakom slucaju hvala na informaciji :D
 
:whistling:
Ne sviđa mi se.
Ima i boljih.

Meni je trenutno jedan od najboljih.Ajd ako mozes stavi neki dobar.I, imam jedno pitanje za tebe?Da li moze nekako da se to radi za free:sigurno si video da ljudi imaju e-adrese tipa:
tvoje ime@pa tu tvoj nastavak.com.Da li postoji mogucnost za takav host.Ajd odg molim te
 
Meni je trenutno jedan od najboljih.Ajd ako mozes stavi neki dobar.I, imam jedno pitanje za tebe?Da li moze nekako da se to radi za free:sigurno si video da ljudi imaju e-adrese tipa:
tvoje ime@pa tu tvoj nastavak.com.Da li postoji mogucnost za takav host.Ajd odg molim te

Postoje neki servisi. Nisu besplatni. Imaju free probni period, ali se to ne isplati, jer taman ljudi nauče tvoj mail, a onda istekne probni period.
Ne preporučujem da to radiš.
Kada zakupiš neki hosting/domen, uglavnom dobiješ e-mail adresu sa domenom (npr. banelly@site.com).
 
Postoje neki servisi. Nisu besplatni. Imaju free probni period, ali se to ne isplati, jer taman ljudi nauče tvoj mail, a onda istekne probni period.
Ne preporučujem da to radiš.
Kada zakupiš neki hosting/domen, uglavnom dobiješ e-mail adresu sa domenom (npr. banelly@site.com).

Siguran si da nema besplatno?Ja kada sam uzimao neke free web hostinge, izbacivalo mi je nesto 5 email addreses.Jeli to za to sluzi?
 

Back
Top