DOKONI VS HELLBOY

milost

Primećen član
Poruka
789
Kao sto mozemo da vidimo,trenutno na forumu je postena rasprava izmedju HELLBOYA i DOKONOG.Pitam ja vas,da morate da glasate za gradonacelnika NS foruma,a da su prijavljeni samo njih dvojica,za koga biste glasali.Odgovore,pa ne znam,necu izaci na glasanje,i slicno se ne uvazavaju. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrav svim glasacima,koji ce da ispune svoju stranacku duznost :D :D :D 8)
 
milost:
Kao sto mozemo da vidimo,trenutno na forumu je postena rasprava izmedju HELLBOYA i DOKONOG.Pitam ja vas,da morate da glasate za gradonacelnika NS foruma,a da su prijavljeni samo njih dvojica,za koga biste glasali.Odgovore,pa ne znam,necu izaci na glasanje,i slicno se ne uvazavaju. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrav svim glasacima,koji ce da ispune svoju stranacku duznost :D :D :D 8)

Moje pravo je da ne glasam ni za jednog od kandidata.
 
:lol: PRIHVATAM KANDIDATURU :lol:

Evo mog programa :

1. Sad će moja ekipa da uzme birački spisak i prikupi za dva sata devet hiljada potpisa. Time ulazimo automatski u Ginisovu knjigu rekorda.

2. Zalagaću se za otvaranje malih i srenjih foruma
3. Komunalne usluge na netu kao i na Krstarici moraju biti bolje
4. Cena pristupa netu mora biti toliko niska da oni koji provode po tri i više sati moraju imati pristojnu zaradu od toga.
5. Zalagaću se da se zabrani odlazak u provod sa punim džepom keša a da se vraćaš kući peške i pri tom smaraš nedužne prodavačice.
6. Zalagaću se da se potpuno legalizuje silikonisanje usana, grudi...i ta to ide na trošak osiguravajućih društava jer nisu deca kriva što im tata nije Majkl Daglas a mama Šeron Stoun.
7. Most. Treba nam novi most. Novi most će se graditi od Kamenice preko Dunava pa preko Limana i Grbavice ravno do Detelinare.
8. Metro. Metro nam je potreban i biće ih tri. Pored prodavnica falš obuće METRO otvoriće se i lanac hipermarketa METRO kao i jedna metro linija kroz tvrđavu koja će raditi za EXIT.
9. EXIT. Exit mora da psotane tradicionala manifestacija. Obavezno se mora uvesti izbor za miss exita.
10. Nova radna mesta. Otvaraće se nova radna mesta a biće i besplatnih majica na svakom mitingu.
11. Treba li da kažem da ću poskidati lance ? A i katance a i ogrlice i bisere ?



Slogan : DOKONI UM KAŽE A NE LAŽE !

Spot : Radiće ga MAGIC BOX u 3D studiju a biće animacija kako DOKONI UM peca sa mosta KAMENICA-LIMAN-DETELINARA

TV spot će ići na : MELOSU, DUGI, LASTI. Posebno ću gostovati u emisiji kod Neđe Kostića.Nekoliko puta.

RADIO SPOT : Samo na Folk radiju, Radio Buci, Anteni, Planeti i ostalim hard disk radio stanicama.
 
DOKONI UM:
:lol: PRIHVATAM KANDIDATURU :lol:

Evo mog programa :

1. Sad će moja ekipa da uzme birački spisak i prikupi za dva sata devet hiljada potpisa. Time ulazimo automatski u Ginisovu knjigu rekorda.

2. Zalagaću se za otvaranje malih i srenjih foruma
3. Komunalne usluge na netu kao i na Krstarici moraju biti bolje
4. Cena pristupa netu mora biti toliko niska da oni koji provode po tri i više sati moraju imati pristojnu zaradu od toga.
5. Zalagaću se da se zabrani odlazak u provod sa punim džepom keša a da se vraćaš kući peške i pri tom smaraš nedužne prodavačice.
6. Zalagaću se da se potpuno legalizuje silikonisanje usana, grudi...i ta to ide na trošak osiguravajućih društava jer nisu deca kriva što im tata nije Majkl Daglas a mama Šeron Stoun.
7. Most. Treba nam novi most. Novi most će se graditi od Kamenice preko Dunava pa preko Limana i Grbavice ravno do Detelinare.
8. Metro. Metro nam je potreban i biće ih tri. Pored prodavnica falš obuće METRO otvoriće se i lanac hipermarketa METRO kao i jedna metro linija kroz tvrđavu koja će raditi za EXIT.
9. EXIT. Exit mora da psotane tradicionala manifestacija. Obavezno se mora uvesti izbor za miss exita.
10. Nova radna mesta. Otvaraće se nova radna mesta.


Slogan : DOKONI UM KAŽE A NE LAŽE !

Spot : Radiće ga MAGIC BOX u 3D studiju a biće animacija kako DOKONI UM peca sa mosta KAMENICA-LIMAN-DETELINARA

TV spot će ići na : MELOSU, DUGI, LASTI. Posebno ću gostovati u emisiji kod Neđe Kostića.

RADIO SPOT : Samo na Folk radiju, Radio Buci, Anteni, Planeti i ostalih hard disk radio stanicama.
Jos i Hellboy da stavi svoj program i krecemo na glasanje.
 
DOKONI UM:
:lol: PRIHVATAM KANDIDATURU :lol:

Evo mog programa :

1. Sad će moja ekipa da uzme birački spisak i prikupi za dva sata devet hiljada potpisa. Time ulazimo automatski u Ginisovu knjigu rekorda.

2. Zalagaću se za otvaranje malih i srenjih foruma
3. Komunalne usluge na netu kao i na Krstarici moraju biti bolje
4. Cena pristupa netu mora biti toliko niska da oni koji provode po tri i više sati moraju imati pristojnu zaradu od toga.
5. Zalagaću se da se zabrani odlazak u provod sa punim džepom keša a da se vraćaš kući peške i pri tom smaraš nedužne prodavačice.
6. Zalagaću se da se potpuno legalizuje silikonisanje usana, grudi...i ta to ide na trošak osiguravajućih društava jer nisu deca kriva što im tata nije Majkl Daglas a mama Šeron Stoun.7. Most. Treba nam novi most. Novi most će se graditi od Kamenice preko Dunava pa preko Limana i Grbavice ravno do Detelinare.
8. Metro. Metro nam je potreban i biće ih tri. Pored prodavnica falš obuće METRO otvoriće se i lanac hipermarketa METRO kao i jedna metro linija kroz tvrđavu koja će raditi za EXIT.
9. EXIT. Exit mora da psotane tradicionala manifestacija. Obavezno se mora uvesti izbor za miss exita.
10. Nova radna mesta. Otvaraće se nova radna mesta a biće i besplatnih majica na svakom mitingu.
11. Treba li da kažem da ću poskidati lance ? A i katance a i ogrlice i bisere ?



Slogan : DOKONI UM KAŽE A NE LAŽE !

Spot : Radiće ga MAGIC BOX u 3D studiju a biće animacija kako DOKONI UM peca sa mosta KAMENICA-LIMAN-DETELINARA

TV spot će ići na : MELOSU, DUGI, LASTI. Posebno ću gostovati u emisiji kod Neđe Kostića.Nekoliko puta.

RADIO SPOT : Samo na Folk radiju, Radio Buci, Anteni, Planeti i ostalim hard disk radio stanicama.

Hvala Bogu sto mi Majkl Daglas nije tata, bila bih mala i krivonoga!
 
Vratio sam se, i šta zatičem? ovaj forum nas je kandidovao za gradonačelnike!Vidiš li ti to DOKONI, moj prijatelju.
Dugo sam razmišljao dokoni, o tako dugo, i moram da ti priznam da imam planove u vezi tebe...
Vratio sam se da ih realizujem, ali članovi foruma su me omeli u tome ovim pozivom na prihvatanje kandidature i prihvatanjem tebe kao dostojnog rivala...
No,ni ti nisi gubio vreme dok me nije bilo, kako mogu da vidim. Istakao si i svoj program, koji sam pomno proučio, a vidim da me neki od tvojih simpatizera otvoreno napadaju.
Ah, Mare je to tako lepo izrekao-dok mačke nema...

Ali, vremena za ćaskanje nikad dosta a ja kao što vidiš, imam obavezu da dam odgovor poštovanim članovima ovoga foruma, kojima sam neizmerno zahvalan što su mi ukazali poverenje i kandidovali me za ovu časnu funkciju. ipak, pre nego što dam svoj konačni odgovor želim svima da ispričam jednu malenu priču:

NEKADA davno u zemlji rascvetanog prava živeo je pravnik. nije on bio običan pravnik, naprotiv-bio je dokon.
oduvek je bio lažov no vešto je to u sebi prikrivao.niko to nije znao sem njegovoga učitelja oldgreatlaw-a. i taj učitelj neprestano mu je penetrirao u guzu trudeći se da ulije znanje i knjiško poštenje u njegovu glavu, čak mu je smislio i slogan:DOKONI LAŽE-I SPERMOM SE MAŽE!
no dokoni,nakon smrti učitelja ostade sam i njegova guza kao i njegovo srce osta u potpunosti prazna.doduše on je obilato svakog dana iz nje izbacivao ogromne količine govana, no hteo je da nešto u nju klizne i u suprotnom smeru-nešto poput učiteljevog palamara.
i baš u to vreme u kraljevstvu se pojavila prelepa princeza, no to nije bitno za ovu priču jer je dokoni pederčina...
jednoga dana on iz čiste dokonosti liznu sebi **** i to mu se dopade, veoma.lizao ga je dugo i ko zna još koliko bi da ga ovaj nije od umora zaboleo.zato on ode u najbolju kliniku i zatraži da mu jezik kloniraju i da ga uz to sve još malo produže kako bi mogao što dublje da mu se uvlači u crevo.bi to 7.meseca, 7.dana u nedelji, u 7 sati ujutro.

I tako nasta dugi777jezik, njegov verni sluga i avatar!

njih dvojica su dugo uživali a verzije njihove smrti su različite.ipak dve najzastupljenije glase ovako:
1. otišli su da žive na Mikonos-dokoni je postao kralj ostrva toploga bratstva a jezik njegova kraljica.
2.spaljeni su na lomači-njihove duše još uvek lutaju internet forumima i pokušavaju da se spoje

to je to.a sada da donesem javnu odluku o kandidaturi.pre toga moram napomenuti:DOKONOG UMA smatram dostojnim protivnikom iako ponakad dozvoljava sebi da pribegne u senku njemu naklonjenog članstva koji svojim nedostojnim opaskama pokušavaju da naruše moj integritet.moj odgovor je da prihvatam ovu kandidaturu pod uslovom da cena poraza bude povlačenje sa foruma ili promena korisničkog imena po želji pobednika.neka milost odredi pravila trke, a ja dokonom ostavljam 48 sati da razmisli,48 sati za koje vreme se ja neću pojavljivati na ovom forumu.za to vreme neka članovi odluče o jednoj od dve navedene cene poraza!

MOJ PROGRAM JE JEDNOSTAVAN:novi sad treba da postane daleko opušteniji grad nego što je sad, a tipovi poput tebe dokoni, koji smatraju smešnim da se izađe u grad i potroše sve pare na ekipu i provod i kojima je ispod časti da se peške vrate kući, likovi koji se hvale da izlaze sa brutalnim ribama u mb bus(neko te je slagao da se tranvestit kaže brutalna riba),likovi koji stvari poput događaja iz teme uradio sam pravu stvar smatraju glupim jesu likovi koji sprečavaju da novi sad postane to za šta se zalažem.

i zato PRIHVATAM IZAZOV I NEKA BOLJI OD NAS DVOJICE POBEDI!

slogan: ne bojte se ljudi dokonoga tura,
on je samo pravnik što prste u **** gura!

odredite pravila. ja se vraćam kroz 48 sati...

iskreno vaš kandidat
HELLBOY
 
Pazi ovako mali kretenu, budala opsednutih sexom sa jakim asocijacijama na muškarce se uvek treba plašiti, ali ja nisam homofobičan i zato prihvatam i ovu kandidaturu i sve u vezi sa tobom.8)

:lol:

Trandže možda jesu brutalne ribe, a ti bi to morao najbolje...znati ... ili se sećati...priznaj da ti je san da opališ muškarfca koji jako liči na devojku, to provejava u celoj ovoj tvojoj priči. 8)

Mare je dobro rekao ti zaista jesi mačka :lol:
Olinjala i priglupa delimično gluva ali si ipak MAČKA. Ja sam pre neki dobar mačor ali te ipak ne bih opalio, što za tebe nisam siguran.

:lol:

I molim te ajde, devojčice u telu dečaka, napiši još nešto, neku prozu ili poeziju sexom inspirisanu...to me tako zabavlja... :shock:
 
Konacno,pozdravi i za hellboya.Sada krenite u kampanju dobijanja poverenja biraca.Sva pravila igre su dozvoljena,sem upotrebe ruznih reci,jer ne zelim da vas izbace sa krstarice.Potkupljivanje clanova takodje.Posto sam ja otovorio ovu temu,dajem vam mesec dana za kampanju,a tada pocinje glasanje.Puno pozdrava dokonom i hellboyu.Ja se nadam da ce te vas dvojica posle svega izaci na jednu partiju bilijara.
 
Milose, a zasto mesec dana da traje kampanja? Mnogo je ako cemo iskreno! Uracunaj tu i sva ona njihova prepucavanja od ranije... ja sam za to da se sa glasanjem pocne uskoro!
Glas dajem Dokonom (mesec dana unapred)!
 

Back
Top