DOKONI VS HELLBOY

storm cloud:
DOKONI UM:
nsbee:
E, ovako, Vredni Ume i Rajski decko, mislim da je konacno doslo vreme za prestanete s prepucavanjem i konacno formirate "stranke" ... Uostalom, ko se sve kandiduje? :shock:
Milose, uplacuj sate, ne mogu ja sve da radim umesto tebe! :twisted:


P D V

Partija Dokonih Vojvođana

E, tako se to radi. Sad jos i Hellboy...

A sto se Milos na kandiduje?
Odgovara mi da sam komisija.
 
nsbee:
E, ovako, Vredni Ume i Rajski decko, mislim da je konacno doslo vreme za prestanete s prepucavanjem i konacno formirate "stranke" ... Uostalom, ko se sve kandiduje? :shock:
Milose, uplacuj sate, ne mogu ja sve da radim umesto tebe! :twisted:
Tebi pa tesko palo da me menjas,jedva si docekala svojih pet minuta slave.Pa evo dostojanstveno cu te pustiti da odradis posao do kraja,a ja cu do tada da popijem jedno vince.Sta mislis odakle je? :twisted: :lol:
 
milost:
nsbee:
E, ovako, Vredni Ume i Rajski decko, mislim da je konacno doslo vreme za prestanete s prepucavanjem i konacno formirate "stranke" ... Uostalom, ko se sve kandiduje? :shock:
Milose, uplacuj sate, ne mogu ja sve da radim umesto tebe! :twisted:
Tebi pa tesko palo da me menjas,jedva si docekala svojih pet minuta slave.Pa evo dostojanstveno cu te pustiti da odradis posao do kraja,a ja cu do tada da popijem jedno vince.Sta mislis odakle je? :twisted: :lol:

iz mojih... oj, mesto moje drago :lol: :lol: :lol:
 
nsbee:
milost:
nsbee:
E, ovako, Vredni Ume i Rajski decko, mislim da je konacno doslo vreme za prestanete s prepucavanjem i konacno formirate "stranke" ... Uostalom, ko se sve kandiduje? :shock:
Milose, uplacuj sate, ne mogu ja sve da radim umesto tebe! :twisted:
Tebi pa tesko palo da me menjas,jedva si docekala svojih pet minuta slave.Pa evo dostojanstveno cu te pustiti da odradis posao do kraja,a ja cu do tada da popijem jedno vince.Sta mislis odakle je? :twisted: :lol:

iz mojih... oj, mesto moje drago :lol: :lol: :lol:
Vino je divno,ali su i nabiberili cene posteno.Ostalo je jos 4 litre.Polagano cu ja to.Onako natenane.
 
Zna li neko kada se PetaW vraca?Jos kada bude videla ovu temu,ima da letim sa foruma brzinom svetlosti.Mada kada pogledam bolje,vas dvojica se vise ne raspravljate po svim temama.PetaW nece vise morati da na svaku stavlja poruku:"Of topic alert"!Uostalom kako se ova tema zaista brzo razvija,sa sve vecim brojem odgovora,mislim da se ljudima ipak svidela. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:
 
neću oformiti partiju, jer nešto nemam volje za to.
dokoni ume,priznaj da te ova igra uzbuđuje.
i nije žbunjima već žbunju,majku mu *****, kvazipravnička majmunčino kako ćeš ugovor da sastaviš jednoga dana.
neka te poduči anja, sto posto ima žbunovitih iskustava(ne anja nisam mislio na to da se krešeš po žbunju već na to da se dole nisi obrijala još od prve menstruacije).
ustvari volim kada me neko napadne.to mi daje snage.a ti si još i pristrasna.i ono garant nije tvoja slika a iako jeste kontam da u prirodi imaš probleme sa tenom.

PROGLAŠAVAM TE DOKONOM KRALJICOM!!!

a što se tiče moje stranke, mogla bi biti DOP, domaći obožavaoci piva, druželjubive opuštene pivopije, dokoni ortodoksna pederčina kako god vam drago.Maretu nudim mesto potpredsednika..

do idućeg puta pozdravlja vas
HELLBOY
 
inače razmislio sam malo i odlučio da u narednim delovima kampanje obustavim dosadašnji stil i poradim na nekim problemima.
milos bi mogao čak i zadati neku temu....nešto poput duela

dokoni jel imaš sestru....?
 
HELLBOY:
inače razmislio sam malo i odlučio da u narednim delovima kampanje obustavim dosadašnji stil i poradim na nekim problemima.
milos bi mogao čak i zadati neku temu....nešto poput duela

dokoni jel imaš sestru....?
Nema potrebe za duelom,ova tema je sasvim dovoljna.Kada bi i doslo do takve teme,morali bi istovremeno obojica biti na netu,a ovo nije pricaonica.Sorry
 
Anonymous:
neka te poduči anja, sto posto ima žbunovitih iskustava(ne anja nisam mislio na to da se krešeš po žbunju već na to da se dole nisi obrijala još od prve menstruacije).
ustvari volim kada me neko napadne.to mi daje snage.a ti si još i pristrasna.i ono garant nije tvoja slika a iako jeste kontam da u prirodi imaš probleme sa tenom.

PROGLAŠAVAM TE DOKONOM KRALJICOM!!!

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Aj pali!
 

Back
Top