Пале маске у Кули коалиција СРС и ДС

Poruka
528
http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/bez-privremenih-mera-u-opstini-kula_180585.html

Bez privremenih mera u opštini Kula

25. mart 2010. | 18:31 | Izvor: RTV
KULA - U opštinu Kula neće biti uvedene privremene mere, kako se nagađalo proteklih sedmica.
Posle dva neuspela pokušaja održana je sednica skupštine, ali je sukob čelnika nastavljen i na ovom zasedanju.

Najnovije informacije čućemo od Predraga Ćurčije.
 
Мало је рећи да сам разочаран...мислио сам да ће бар СРС остати имуна на локалне коалиције са демократама...

vi ste se pokazali, bolje da se ne cujete

vadikali imaju pravo da postupaju u skladu sa svojim interesima, a ne da postupaju u skladu sa tominim interesima

sta je tu cudno sto ponegde iskoriste situaciju onako kako im odgovara.

koalicija ne postoji. daj link o sporazumu i procesu dogovaranja

to sto se nekad desi nesto neocekivano, pa sta?

malo ste ispusili pa raste nervoza. vi zahebete celu opoziciju neposredno pred pad rezima i drpite onoliko poslanickih mandata, produzite agoniju drzave na neodredjeno i...nikom nista.

e, pa nije. ima da kusate sto ste zakuvali
 
vi ste se pokazali, bolje da se ne cujete

vadikali imaju pravo da postupaju u skladu sa svojim interesima, a ne da postupaju u skladu sa tominim interesima

sta je tu cudno sto ponegde iskoriste situaciju onako kako im odgovara.

koalicija ne postoji. daj link o sporazumu i procesu dogovaranja

to sto se nekad desi nesto neocekivano, pa sta?

malo ste ispusili pa raste nervoza. vi zahebete celu opoziciju neposredno pred pad rezima i drpite onoliko poslanickih mandata, produzite agoniju drzave na neodredjeno i...nikom nista.

e, pa nije. ima da kusate sto ste zakuvali
Аман човече па ја сам први критиковао коалицију СНС и ДС у Грачаници, зар си заборавио ?!
Нисам ни рекао да је СНС бољи, већ је греота да парцијално подржавамо ДС на локалу, уместо да подржимо једни друге...није критика СРС-у, већ незадовољство стањем на опозиционој сцени...
 
Аман човече па ја сам први критиковао коалицију СНС и ДС у Грачаници, зар си заборавио ?!
Нисам ни рекао да је СНС бољи, већ је греота да парцијално подржавамо ДС на локалу, уместо да подржимо једни друге...није критика СРС-у, већ незадовољство стањем на опозиционој сцени...

Vi njima ukrali mandate, pare, kadrove a oni da vas podrže? Cccc :lol:
 
Аман човече па ја сам први критиковао коалицију СНС и ДС у Грачаници, зар си заборавио ?!
Нисам ни рекао да је СНС бољи, већ је греота да парцијално подржавамо ДС на локалу, уместо да подржимо једни друге...није критика СРС-у, већ незадовољство стањем на опозиционој сцени...

ok, nego zasto da vadikali ne rade po svojoj pameti. nije zabranjeno.

pod velikim su rezimskim pritiskom, cak se i sila upotrebljava, npr danas je jedna druga grupa poslanika napustila zasedanje skupstine republike srbije zbog grube sile rezimskih extremista u vodjenju sednice, i ... nikom nista

i nije samo kula, nisi u toku. bilo je jos `talasanja`
 
@ 27E
Нисам гледао седницу, ево погледаћу извештај на Дневнику РТС.
Није страшно ни негде склопити догоовр на локалу али ме највише плаши могућност да СРС и СНС се пре договоре са ДС или можда СПС, него заједно и са ДСС-НС на Републичком нивоу.
 
Poslednja izmena:
@ 27E
Нисам гледао седницу, ево погледаћу извештај на Дневнику РТС.
Није страшно ни негде склопити договр на локалу али ме највише плаши могућност да СРС и СНС се пре договоре са ДС или можда СПС, него заједно и са ДСС-НС на Републичком нивоу.

Mislim da je realnost da se SRS i SNS nikada nece dogovoriti, jer iako im je mrzak DS mrskiji bi im svakako bio SNS koji je ukrao od njih.. Kradja je najveci problem tu.
A SNS je samo poltron DS-a, ne verujem da ako ikada dodju na vlast, ce opet biti isti ljudi sve :)
 
@ 27E
Нисам гледао седницу, ево погледаћу извештај на Дневнику РТС.
Није страшно ни негде склопити договр на локалу али ме највише плаши могућност да СРС и СНС се пре договоре са ДС или можда СПС, него заједно и са ДСС-НС на Републичком нивоу.

nadji vadikala pa diskutuj, a ja da sam vadikal nikada ne bih ni razmisljao o tomi, ni po koju cenu. stvar principa
 
http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/bez-privremenih-mera-u-opstini-kula_180585.html

Bez privremenih mera u opštini Kula

25. mart 2010. | 18:31 | Izvor: RTV
KULA - U opštinu Kula neće biti uvedene privremene mere, kako se nagađalo proteklih sedmica.
Posle dva neuspela pokušaja održana je sednica skupštine, ali je sukob čelnika nastavljen i na ovom zasedanju.

Najnovije informacije čućemo od Predraga Ćurčije.

Зар Куљани нису гласали за Српску радикалну странку да би њени одборници били присутни на свим седницама СО?

Јесмо ли ми гласали за неку противправну одлуку Демократске странке или смо само омогућили да непослушни одборници Демократске странке и неки будући "напредњак" (или не знам шта) из наше странке буду смењени, избачени из Скупштине општине?

Где је та фамозна коалиција Српске радикалне странке и Демократске странке?
Ко је на власти у тој општини, ко је председник општине, заменик председника општине, председник Скупштине општине, заменик председника Скупштине општине, итд.? Је л' неко из редова Српске радикалне странке? НИЈЕ! Дакле, коалиција СРС-ДС не постоји.

Зашто бисмо дозволили расписивање ванредних избора кад је свима јасно да бисмо, у том случају, остварили веома лош резултат (8%-12%)?


Шомми:
Мало је рећи да сам разочаран...мислио сам да ће бар СРС остати имуна на локалне коалиције са демократама...

Ко је на власти у Пријепољу?

Шомми:
Није страшно ни негде склопити договр на локалу али ме највише плаши могућност да СРС и СНС се пре договоре са ДС или можда СПС, него заједно и са ДСС-НС на Републичком нивоу.

Нећемо са вама, нећемо са издајницима, нећете са нама. Шта ту није јасно?


Шомми:
Ко је испоручио Шешеља Хагу ?

Ђинђић. И попио заслужени метак. Крај (за "визионара", мислим).

Ко је рекао да Шешељ, Тодоровић и Српска радикална странка планирају атентат на Томислава Николића? Ко је рекао да је Шешељ "обичан лажов"? Ко је дао медијима стенограме разговора Војислава Шешеља са функционерима Српске радикалне странке о гласању за Споразум о стабилизацији и придруживању са ЕУ и тако Шешељу онемогућио да користи привилеговану комуникацију са правним савeтницима?
 
Ко је на власти у Пријепољу?
Не спорим ја да се СНС прописно обрукала тиме.

Где је та фамозна коалиција Српске радикалне странке и Демократске странке?
Ко је на власти у тој општини, ко је председник општине, заменик председника општине, председник Скупштине општине, заменик председника Скупштине општине, итд.? Је л' неко из редова Српске радикалне странке? НИЈЕ! Дакле, коалиција СРС-ДС не постоји.
По тој логици СПС није био у коалицији са ДСС 2004-2006, ЛДП и ДХСС нису у коалицији са ДС итд.
У ствари и нису коалицији али дају мањинску подршку.
 
http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/bez-privremenih-mera-u-opstini-kula_180585.html

Bez privremenih mera u opštini Kula

25. mart 2010. | 18:31 | Izvor: RTV
KULA - U opštinu Kula neće biti uvedene privremene mere, kako se nagađalo proteklih sedmica.
Posle dva neuspela pokušaja održana je sednica skupštine, ali je sukob čelnika nastavljen i na ovom zasedanju.

Najnovije informacije čućemo od Predraga Ćurčije.
:hahaha:
Јел ово сви одоше у БоТиНу странку!
:hahaha:
 
Tema je vec bila, samo sto se Aleksandar bar ogranicio na ,,paktiranje", a ovaj ni toliko obraza nije imao, nego ni 5 ni 6 nego ,,koalicija"... :roll:

Inace, argumenti su vec izlizani - ako je SRS odsutan, remeti rad institucija i ne zeli dobro Srbiji, a ako je prisutan, onda ,,paktira" ili je u ,,koaliciji" sa DS-om.

Sto se mene tice, SNS nikad ne mora da bude u koaliciji sa DS-om, jer sa Tadicem deli istu politiku i poslodavce.

Sama cinjenica da vi 99% vremena provodite u napadu na SRS, a ne na DS i da ste za razliku od SRS-a prisutni na svim rezimskim medijima, vec dovoljno govori sama po sebi.
 
Зар Куљани нису гласали за Српску радикалну странку да би њени одборници били присутни на свим седницама СО?

Јесмо ли ми гласали за неку противправну одлуку Демократске странке или смо само омогућили да непослушни одборници Демократске странке и неки будући "напредњак" (или не знам шта) из наше странке буду смењени, избачени из Скупштине општине?

Где је та фамозна коалиција Српске радикалне странке и Демократске странке?
Ко је на власти у тој општини, ко је председник општине, заменик председника општине, председник Скупштине општине, заменик председника Скупштине општине, итд.? Је л' неко из редова Српске радикалне странке? НИЈЕ! Дакле, коалиција СРС-ДС не постоји.

Зашто бисмо дозволили расписивање ванредних избора кад је свима јасно да бисмо, у том случају, остварили веома лош резултат (8%-12%)?




Ко је на власти у Пријепољу?



Нећемо са вама, нећемо са издајницима, нећете са нама. Шта ту није јасно?




Ђинђић. И попио заслужени метак. Крај (за "визионара", мислим).

Ко је рекао да Шешељ, Тодоровић и Српска радикална странка планирају атентат на Томислава Николића? Ко је рекао да је Шешељ "обичан лажов"? Ко је дао медијима стенограме разговора Војислава Шешеља са функционерима Српске радикалне странке о гласању за Споразум о стабилизацији и придруживању са ЕУ и тако Шешељу онемогућио да користи привилеговану комуникацију са правним савeтницима?

Лепо, сутра узми новине и биће ти све јасно.
Знаш ли колико је пара украдено у општини? Знаш ли да је због лове
и настала подела у ДСу Кула. Појавили се људи, који нису хтели да буду део
пљачкашке екипе. Знаш ли да је један члан ДССа, подпредседник Скупштине
изјавио да не жели да буде део криминалне организације.
Зашто су се онда радикали појавили на наставку започете седнице а нису имали
потребе, јер је усвајањем прве тачке дневног реда скупштина означена као
започета? У питању је неких 10 000 еврића пријатељу...
Ништа идеологија, ништа Шешељ....
А сутра ћеш имати прилику да чујеш како се у причу о великој пљачки
у општини Кула, полако увлаче функционери из покрајине....
Све ћу ти овде избацити...Нема лажи, нема преваре.
 

Back
Top