Amerikanci poslali Slobi avion i 105 miliona dolara ako......

Poruka
3.617
Prof. dr Nenad đorđević za “SVEDOK” otkriva dosad strogo čuvanu porodičnu tajnu Slobodana Miloševića i Mire Marković


Amerikanci poslali Slobi avion i 105 miliona dolara da mirno prepusti vlast i odseli se za Moskvu, ali je Mira to odbila!

Da je predsednik Milošević prihvatio ponudu Sjedinjenih američkih država da mirno prepusti vlast opoziciji, da je sa porodicom seo u avion koji ga je čekao u Surčinu, i da je uzeo 105 miliona dolara, da mirno poživi u Rusiji, možda NATO ne bi bombardovao Srbiju, možda Sloba ne bi ni otišao u Hag, i možda bi i danas bio živ. Ali Slobodan Milošević je sve te “Danajske darove” odbio, NATO je napao SRJ... Tu, dosad strogo čuvanu tajnu porodice Milošević, za “Svedok” ekskluzivno otkriva prof. dr Nenad đorđević, nekad najbliži saradnik drugarice Mire Marković u JUL-u, a kasnije “meta za odstrel”... posale razlaza...
Nenad đorđević: Problem je nastao kada su Amerikanci tražili od gospodina Miloševića 1999. da mirno ode sa vlasti, prepusti vlast bez igre, kada je sleteo avion na Surčin, sa 105 miliona dolara pripremljenih “za miran život” Slobodana Milioševića i njegove porodice u Rusiji...Takav dogovor, i tu ponudu Milošević je prvo prihvatio, ali je Mira odbila, pa je kasnije i on odbio, i onda je nastao problem.
S: Znači, ako je ovo što tvrdite tačno, problem Srbije i za Srbiju je nastao što gospodin Milošević nije seo u avion za Rusiju, što nije strpao 105 miliona dolara u džep, prepustio vlast onima koje je protežirala Amerika? Deluje fantastično? Milošević je bio izuzetno inteligentan čovek, mogao je lako da sabere dva i dva, da shvati šta ga čeka, a i nas sa njim, zašto nije prihvatio tu ponudu?
N.đ: Porodica se nije saglasila!? Može da vam deluje kako god vam izgledalo fantastično, ali to je potpuno tačna verzija. Ja sam, verujte mi na reč, dobro obavešten čovek, i ja Miloševiću i Miri nisam zasmetao ne znam zbog čega, nego što sam znao šta su sve i kako radili. Sećate se kroz šta sam ja sve prolazio, bežao, sklanjao se...
S: Bilo je raznih priča, navodno su hteli da vas likvidiraju, posebno u Budvi?
N.đ: Kakvi, navodno...Nekoliko puta sam samo zahvaljujući svojim dobrim vezama, spasao glavu i izbegao atentat. Ne samo u Srbiji, nego i u Crnoj Gori, ali to je druga tema...
(Svedok, 10. mart 2009.)

http://www.svedok.rs/index.asp?show=71112
 
za vreme panica, ovaj je imao plan koji je, navodno, podrzan od strane amera, da se slobi i miri omoguce americke vize, ukidanje sankcija zemlji, imenovanje na mesto predsednika americko-jugoslovenske banke u kaliforniji,.. ako ovaj da ostavku. medjutim, znamo...

a to ti sve pricala baba simana na bajloni pijaci... :hahaha:

e kakvih sve naivcina ima strasno
 
Sve je moguce,cinjenica je da njega i njegovu porodicu nije zanimala Srbija niti srpski narod,samo su mislili na sebe,vlast i moc.Ona njegova ,sa cvetom u kosi,je izjavljivala kako su vlast osvojili u krvi i samo u krvi i mogu da je predaju.A sad uziva u Rusiji,ali nicija nije gorela doveka.
Kako si samo izveo ovaj visokoumni zakljucak?:hahaha::hahaha:
 
Sve je moguce,cinjenica je da njega i njegovu porodicu nije zanimala Srbija niti srpski narod,samo su mislili na sebe,vlast i moc.Ona njegova ,sa cvetom u kosi,je izjavljivala kako su vlast osvojili u krvi i samo u krvi i mogu da je predaju.A sad uziva u Rusiji,ali nicija nije gorela doveka.

da si ti u pravu milosevic bi dao amerikancima kosovo priznao njegovu nezavisnost i vladao jos 100 godina - ali to se nije desilo sto znaci da ne govoris istinu.
 
to je, recimo, navedeno kao podatak u udzbeniku, hrestomatiji za predmet spoljna politika srbije, fakultet politickih nauka.

drago mi je da barem si sebe uspeo da sacuvas izvan grupe naivcina; to je uspeh ;)

mogu ovi novi da napisu sta hcoe to sto ti prezentujes nema veze blage sa istinom.

amerikanci mnogo toga nude mnogo toga i potpisu a i mnogo puta prevare.

primer - radovan karadzic.

samo budala moze da veruje da bi amerikanci ispunili to sto obecavaju. pa nikad nisu , a i zasto bi trosili novac svojih poreskih obveznika kad je lakse da te jednostavno otkace i kazu nosi se.
 
Poslednja izmena:

Back
Top