NOVA PONUDA iKOM-a ?

milegr

Zainteresovan član
Poruka
240
Ikom je dao ponudu za prijem 71 TV kanala u digitalnom formatu i uz to 15 radio stanica ! Instaliraju digitalni dekoder i smart katicu.
Molim objašnjenje kako se analogni signal može pretvoriti u digatalni, i uz pomoć kojih "trikova" ako TV stanica ne emituje digitalni signal ( RTS-1,RTS-2 ...) ?:dontunderstand:
 
Ne verujem da su to uspeli da urade, ali kablovska koju sam imao ranije, i ova ''digitalna'' koju imam sad su nebo i zemlja..slika je STVARNO i primetno bolja, tako da mi je svejedno da li je digitalna...ionako su mi je dzabe instalirali i podigli mi net na 3Mbps za iste pare. A da nisu savrseni - NISU!!! Moze to bolje i jeftinije...
 
Prelaz sa analogne na digitalnu je predvidjen za 04.04.2012. I taj prelazak se vrsi u jednom jedinom danu. Postoji strategija o digitalizaciji, koja naravno nije sprovedena, jer im je draze da pare arce na njihove gluposti, a same gradjane ne obavestavaju o tom procesu. Niti su spremni kablovski operateri, niti radnje sa dekoderima, a da ne pricamo o ljudima koji zive u ruralnim delovima drzave, koji jos uvek imaju klasicne antene. Pare koje su dobili za to, naravno koriste za neke svoje budalastine kao i uvek.:dash:
 
Poslednja izmena:
Prelazak sa analognog na digitalni signal u jednom danu. 04.04.2012. A Ikom je malo pozurio sa dekoderima, koje kao deli dzabe, ali te ucenjuju sa paketima. Tako da sacekaj jos malo, svi cemo morati isto.
 
Poslednja izmena:

Back
Top