kako prevazici fizicki seks i dostici duhovni

kako prevazici fizicki seks i dostici duhovni

Bas puno razmisljam u zivotu o tome kako se potpuno uzdici iznad materijalnog i osetiti celinu svog bica na svim poljima, izmedju ostalog i u sexualnom,
mislim da za duhovni sex i jedna i druga strana mora biti iznad ovog vidljivog i mora zaroniti svoju svest u taj visi, energetski nivo.
A mislim da je jedino takav sex zaista onaj pravi i potpuno zadovoljavajuci.

:)
 
Sretnem pre neki dan bivsu devojku,s kojom sam raskinuo(lepse zvuci nego da kazem da me ostavila) pre vise od pola godine. I saznam da ima decka u koga je zaljubljena do usiju i sa kojim ima fantastican seks. Rekla mi je da on tacno zna sta da joj radi i da je uz to vrlo zabavan. I rekla je to sa takvim izrazom na licu, sa toliko miline i ljubavi, da sam ja prosto video da ona svrsava kad pomisli na njega.

A kad smo nas dvoje bili zajedno, narocito na pocetku nase veze, seksali smo se i po 3-4 puta na dan. Pucali su kreveti od moga truda, ona je vristala da su nas komsije dva puta tuzile vlasniku zgrade, i iako sam ja za nju uvek mislio da je hladna, sebicna i egocentricna (mada sam je voleo). Uteha mi je bila da nam je barem seks bio dobar, i da je moje nekada i 3-satno neprestano in-and-out bilo besprekorno. I bio sam ponosan na sebe sto je svrsila svaki put (jer sam mislio, a i sada mislim da nije glumila orgazme).

I tu me istina zveknula po glavi i uvideo sam koliko sam ja emocionalno hendikepiran. Ja sam mislio da je ona nesposobna za bliskost, istinsku ljubav i predavanje, a u stvari se ispostavilo da ja nisam bio u stanju da probudim to u njoj. Jednostavno, nisam bio osoba koju je ona trazila, i nisam uspeo da probudim u njoj njenu divlju stranu. Nije me volela, samo sam joj se svidjao i odradjivao je, onako, nesposoban da se spojim s njom na duhovnom nivou. Priznajem, ja ne vodim ljubav, nego sex. Tiho, necujno, mehanicki. Ne mogu da se otvorim, da dosegnem duhovnu komunikaciju, i svestan sam svakog sekunda onoga sto radim.
Uzasno me boli istina, ali sam odlucio da se menjam i da pokusam da dostignem visi duhovni nivo u seksu (a i sire). Problem je sto nemam iskustva u tome (ne u seksu, nego u otvaranju), a verujem da veliki broj ljudi deli moj problem.
Zato pitam prosvetljene, i muskarce i zene, sta je to sto vas tera da se potpuno predate partneru? Sta je to sto mi je ona opisala kao "my boyfriend knows exactly what to do, and he's so funy". Kako moze da se bude smesan a ujedno seksi? Sta vas uzbudjuje, uspaljuje, tera da eksplodirate i kasnije mislite na partnera i da vam trnci krenu uz kicmu? Sta je to sto je nateralo jednu osobu poput moje bivse da se kao siparica zaljubi u 7 godina mladjeg decka (ona ima 32 godine)? Ne, nije to fiziologija i centimetri, nego neka duhovna veza koju je pronasla u njemu.
Sta vas dovodi do ludila?

Dragi prijatelju ,
Šta misliš kako bi se ponašala ta ženska da si ti raskinuo sa njom,u međuvremenu upoznao novu žensku i onda sretneš tu bivšu u gradu i sa tim,kako si napisao ..milim osmehom ,punim ljubavi ..ispričao svojoj bivšoj kako dok torbaš svoju novu žensku doživljavaš nečuvena orgazmička iskustva?
Šta misliš kako bi ona reagovala? Napenalila te naravno štiklom u testise,zglavkaru nijedan .Šta misliš što ti je ona uopšte pričala da ima super seks sa novim dečkom ?Obično ženske ne pričaju o tome ,nego gledaju da se provuču neopaženo pored bivšeg.Želela je da te ponizi .Jer ako si ti spavao sa njom po 3 sata i pucali su kreveti,kako kažeš ,a mislim da lažeš ,ti si bio dobar.Nego ta kalaštura te nešto ne voli ,pa želi da ti nabije na nos da si bi loš torbač iako nisi.A ti umesto da razmisliš o ovome što ti ja pišem ti ne samo što svaljuješ krivicu na sebe ,osim ako cela priča naravno nije lažna,nego tražiš metafizičke odgovore na ono što je svakom jasno ,ženska je odlučila da bude malo zla prema tebi .A ništa bolje nisi ni zaslužio..Odvratan si mi.
Strašno.
 
Poslednja izmena:
gospode :zcepanje:
ispoljavanje mržnje u sitne sate

Ma šalim se bre :lol:

Priča je očigledno ili izmišljena ili doterana.Lik je spavao sa njom po 3 sata svakog dana a komšije zvale policiju od silne buke,ma daj :hahaha:
Pazi samo način na koji je poetski ispričao celu priču.
Još gore ako je priča jeste istina .Jer ženske koje su po prirodi krajnje sujeverne (ti nisi ,ali ostale jesu) kada su srećne u ljubavi plaše se svega što može da ugrozi tu ljubav ,od prelaska crne mačke preko puta pa pogotovu do pričanja priča kako su srećne bivšem dečku. Gluposti :kolac:
A ti bi trebala da se spremaš za ono što dolazi za nedelju dana umesto da komentarišeš moje britke postove .
 
Poslednja izmena:
a jes. neke se plaše da im bivši ne predje put :lol:
a znam da se šališ..kao da si ti uopšte biće sposobno za mržnju, tako osećajan. :zag:

posvetila sam se nečemu kreativnom.. jedenju krofne ovako kasno :zaljubljena:

Hoćeš reći da sam toliko površan da nisam sposoban da mrzim ili da sam dostigao nivo svetosti pa nisam sposoban da mrzim ?

Krofne nisu dobre,naročito ne u ovako kasne .
 
@Tema: Samim tim što ti to priča, pokazuje svoju nezrelost.
To ne priliči dami od 32 godine.
Moguće da je bolje ebe, satnica i pucanje kreveta nisu merilo kvaliteta,
a ti se zapitaj... možda baš ona u tebi nije probudila ljubav, nego samo sex. :idea:
Ne padaj na te fazone, teraj kučku neiživljenu, neka se juri sa piletinom,
a ti furaj dalje z;)
 

Back
Top