Izgubljen pas - iznuda novca

Festomanka

Aktivan član
Poruka
1.059
E ovako.. Za ne daj Boze, ako vam se desi...

u subotu meni pobegne pas, epanjel breton. U nedelju ga komsije vide kako trci po naselju, sav blatnjav. I ok, kontamo da juri neku zenku, tu je pa ce se vratiti kuci...

U ponedeljak nema ga nigde. Trazili smo ga po kraju, ali nista. I pocnemo da lepimo plakate ''trazi se pas... blabla, broj telefona, nalazacu novcana nagrada''. Msm, naravno, casticemo onog ko nam ga pronadje..
U medjuvremenu, keva pije bensedine, place po ceo dan, ja ne spavam nocu, skacem na svaki lavez...

Sinoc, oko 23h, zove lik i kaze: Da li vi trazite psa? Ja se profesionalno bavim time, koliko para nudite da vam nadjem psa?
i keva kaze - pa koliko vi mislite da je primereno.. (msm, 1,2,3 hiljade...)
on - 200e.

i tu bla bla mnogo je, nemam, on kaze mojoj deci se bas svideo vas pas (u fazonu zadrzacu ga za sebe)...
I ova moja keva tu upala u trans, nemam pojma sta joj je bilo, gotovo, pristaje, 200e..

ja htela da zovem policiju, ona nije dala i sta ti ja znam..
da ne duzim vise....

Ukoliko vam se to desi (posto sam posle primopredaje bila u supu)
prvo zvati policiju. Jer ce tako da vam vrate novac, da tuze lika za iznudu i za utaju...

a ovako ce samo za utaju.. Msm ni to nije malo, kreten jedan zivi od tudje nesrece, ali eto...
cisto da podelim iskustvo..

Pozz.. i cuvajte svoje kuce..
 
***... nismo razmisljali, sve se brzo desilo...

rekao nam je inspektor da ne veruje da cemo dobiti novac... posto on moze da tvrdi da smo mu dali 3000, sad je to gotovo.. pare su tudje... Jedino skot moze da odgovara krivicno...

zaboravih da kazem.. Bio je i moj decko i rekao prijavicemo policiji. I on kaze: evo pored mene u kolima je covek policajac.. Taj drugi lik nije hteo da pokaze sluzbenu legitimaciju..
Ali ako ga nadju i ako je zaista pandur.. .... n@eb* je..
 
***... nismo razmisljali, sve se brzo desilo...

rekao nam je inspektor da ne veruje da cemo dobiti novac... posto on moze da tvrdi da smo mu dali 3000, sad je to gotovo.. pare su tudje... Jedino skot moze da odgovara krivicno...

zaboravih da kazem.. Bio je i moj decko i rekao prijavicemo policiji. I on kaze: evo pored mene u kolima je covek policajac.. Taj drugi lik nije hteo da pokaze sluzbenu legitimaciju..
Ali ako ga nadju i ako je zaista pandur.. .... n@eb* je..

Ma, razumem da ste vi poleteli bez mnogo razmišljanja da što pre dođete do ljubimca, ali je posao policije da utvrdi sa kojim ciframa je operisao iznuđivač i to će se utvrditi. Nije samo od vas uzeo psa i nije samo vama tražio novac, cifre su tu negde približno slične, osim ako neko nije imao da plati 200, onda je davao popust.. :lol: verovatno je tako..
Ispratite do kraja. Važno da je kuca sada ponovo kod vas, a iskustvo je dobrodošlo svima..
 
Pa nista, kazes ok 200E, palicu u ruke, par drugara, nadjete se, preuzmes psa, i onda udri, u gepek i izrucis ga negde van grada... Da se zapita malo. Pa nek me prijavljuje posle dokle hoce, ako uopste i zna koga da prijavi. Ne preterujem, nema toga sta ne bih uradio za moje pse.
 
Vi kazete da biste ga isprebijali uredu,ali niste razmislili da je rekla COVEK SE TIME BAVI,znaci ko trazi psa on pogleda oglas,i nadje psa.
Medjutim njih je bilo dvojica,i plus on verovatno zna da ima ljudi koji ce hteti da ga istamburaju,tako da mora da ima dobro zaledje,i u policiji,a bogami,i na drugoj strani.
NEMOZE SE SVAKO BAVITI IZNUDOM.
A da je djubranluk jeste.Verujte da bi,i ja imao zelju da ga prebijem,ali to nije lopov iz kraja.
On se bavi mafijom,znaci da saradjuje sa mafijasima.
Pozdrawww.:bye:
 

Back
Top