Gde u Beogradu?

Gde u Beogradu izlaze ljudi koji slusaju muziku kao sto su Nick Cave, PJ Harvey, Mark Lanegan, Tom Waits i sl?

PS. Ako nikada niste culi za ove muzicare nemojte odgovarati na ovu temu.

uh...ako saznas javi :)
ja npr. nick cave-a slusam svojoj gajbi jer i kada izadjem negde mogu samo da cujem where the wild roses grow i standardne komercijale komercijale(mada i to retko)...
ne pamtim kada sam poslednji put video negde plakat sa nick cave-ovom tematskom veceri...
posle nekog vremena sam i prestao da trazim...
uglavnom sam na gothic nightovima (mada sam i to proredio zestoko zbog privatnih okolnosti) i tu nalazim zadovoljstinu dok je za ostale zvuke zaduzena gajba...
 
uh...ako saznas javi :)
ja npr. nick cave-a slusam svojoj gajbi jer i kada izadjem negde mogu samo da cujem where the wild roses grow i standardne komercijale komercijale(mada i to retko)...
ne pamtim kada sam poslednji put video negde plakat sa nick cave-ovom tematskom veceri...
posle nekog vremena sam i prestao da trazim...
uglavnom sam na gothic nightovima (mada sam i to proredio zestoko zbog privatnih okolnosti) i tu nalazim zadovoljstinu dok je za ostale zvuke zaduzena gajba...

Hm, pa tako sam i cuo, da ljudi koja slusaju takvu muziku najcesce prave svirke po gajbama, podrumima i garazama i da je jako tesko u opste cuti da se takve svirke odrzavaju.

PS. Ostatku forumasa mi verovatno delujemo kao neki sektasi kada procitaju ovo :hahaha:
 
Hm, pa tako sam i cuo, da ljudi koja slusaju takvu muziku najcesce prave svirke po gajbama, podrumima i garazama i da je jako tesko u opste cuti da se takve svirke odrzavaju.

PS. Ostatku forumasa mi verovatno delujemo kao neki sektasi kada procitaju ovo :hahaha:

ali zato je npr. koncert cave-a u areni vredeo 365 izlazaka u neki klub u kom bi ga pustali :worth:
 
Pa izlaze na razna skrivenija i alternativnija mesta...
Mada se tek ponekad potrefi da tamo puštaju baš to...
Pitanje je jel tebe zanimaju takvi ljudi i želiš da se družiš s njima ili želiš da slušaš tu muziku?

Ja takve divne ljude srećem u nekim jazz klubovima, nekim polutajnim mestima....
 
Pa izlaze na razna skrivenija i alternativnija mesta...
Mada se tek ponekad potrefi da tamo puštaju baš to...
Pitanje je jel tebe zanimaju takvi ljudi i želiš da se družiš s njima ili želiš da slušaš tu muziku?

Ja takve divne ljude srećem u nekim jazz klubovima, nekim polutajnim mestima....

Pa vidi, ja ne mogu da kazem da zelim da se druzim sa nekim zato sto voli takvu muziku, ja zelim da slusam tu muziku, e sad valjda ce se tamo neci neki normalni ljudi sa kojima mogu da provodim vreme u tom klubu.
 

Back
Top