Šta vi, Žene, najviše volite i mrzite na muškarcu

breath:
Šta prvo primetite? Šta vas obara s nogu na prvi pogled? Du.pe? Osmeh? Oči? Ruke? Muževnost? Osećaj da je sposoban da Vas zaštiti? Energija? Harizma? Šta?

A šta vas najviše odbija i nervira? Neurednost? Tunjavost? Zbunjenost? Šta?

Primetno je da mnoge devojke navode musku zadnjicu kao vazan faktor. Svi su pomalo zacudjeni zasto je to tako, zasto se musko dupe pojavljuje kao tako bitno. Po nekoj mojoj proceni, te devojke se prave uzvisenije potiskujuci zudnju za penisom a koja se sada tajno pojavljuje kao muska zadnjica, jer upravo su misici muske zadnjice odgovorni za pokrete muskarca tokom pentracije.
Dakle, da rezimiram, svaka devojka kojoj je muska zadnjica neobicno bitna u stvari samo zeli i mnogo joj je vazno da je partner dobro prodrma a to ne sme javno i svesno da kaze jer bi time ukazala muskarcu kako je i njoj bitno i potrebno ono sto partner zeli a to se kosi sa zenskom misijom psiholoske dominacije nad muzjakom i uslovljavanjima. kao i sa slikom o sebi kao nekoj pozrtvovanoj heorini i majci a ne o egoisticnoj yebacici koja je mnogo bitno da uziva
Dakle, devojke, zasto kazete zgodna muska zadnjica a mislite o dobrom aktivnom yebacu. Sta glumatate? Vi i vase smesne igrarije i prodavanje vlasti uvek, svuda i u svemu...
 
breath:
Šta prvo primetite? Šta vas obara s nogu na prvi pogled? Du.pe? Osmeh? Oči? Ruke? Muževnost? Osećaj da je sposoban da Vas zaštiti? Energija? Harizma? Šta?

A šta vas najviše odbija i nervira? Neurednost? Tunjavost? Zbunjenost? Šta?

Po mom misljenju, kod muskarca je najprivlacnija muzevnost koja iz njega izbija. To se prvo primijeti, a tek kasnije sve ostalo...
Definitivno, najmrzi su mi muskarci koji su lijeni, tromi, na kraju krajeva - zar takvog muskarca mozemo zamisliti kao dobrog ljubavnika?!!!
 
Gazdarica:
Hmm, Random, meni je bas bitno da uzivam i to apsolutno ne krijem... Naprotiv...
A, imidz neke pacenice, nije mi ni na kraj pameti...
I, sta cemo onda sad sa tvojom teorijom o zenama...??? :roll:

Mislim da izneta shvatanja imaju realno uporiste ali ne u zenskoj grupaciji kojoj ti pripadas. Kao sto rekoh, ponasanje zene se drsticno menja s godinama, ne znam koliko je tebi ali delujes iskusnije.
Ja govorim o lepim umisljenim devojkama u rasponu oko 16-26 godina starosti. To je period kad je uslovljavanje i dominacija nad muskarcima najaca jer je i potraznja najveca.
 
Moram i ovde malo da te osporim jer kad se žena uda i rodi dete ona postaje "polovnjača", a to je (po mom iskustvu) ubedljivo najtraženija kategorija kod slobodnih i zauzetih muškarca od 28 do 50 godina.
Polovnjača ne zivka telefonom, ne zvoca zbog kašnjenja i pomeranja, ne ugrožava svoju ni tuđu porodicu, ne traži brak, stalnu vezu i konstantnu pažnju.
Ona ne opterećuje muškarca poklonima i godišnjicama, pored nje može da odmerava druge žene i da ih zajedno komentarišu.
Da hoću, mogla bih da imam desetak ljubavnika i dvadeset kres-varijanti a ipak nisam bila baš toliko popularna u svojim ranim dvadesetim :wink:
 
apotekarka:
Da hoću, mogla bih da imam desetak ljubavnika i dvadeset kres-varijanti

Мало је то...за жену твојих година :twisted:

P.S. Дефиниши мало битније разлике између љубавника и крес-варијанти......знаш ми млади кисели смо мало....тупави по том питању.
 
breath:
Šta prvo primetite? Šta vas obara s nogu na prvi pogled? Du.pe? Osmeh? Oči? Ruke? Muževnost? Osećaj da je sposoban da Vas zaštiti? Energija? Harizma? Šta?

A šta vas najviše odbija i nervira? Neurednost? Tunjavost? Zbunjenost? Šta?
Prvo primetim osmeh,oci i sake.Obara me s' nogu snaga licnosti,pogotovu kad su u pitanju pravi Balkanci.
Ne podnosim kada mi je muskarac u senci.
 
Soprano:
apotekarka:
Danas smo na trim stazi razmenili zainteresovane poglede Zdravko Čolić i moja malenkost...a i deca su nam se lepo poigrala :wink:

Nećemo valjda da kvarimo temu 8)

Ne bih da vredjam ali jos se moja keva lozila na ZC pa nije valjda da zene jos otkidaju na njega, sparusenog olinjalog i sta ti ja znam?
Mozda gresim...
Pa, Soprano je u pravu. Zdravko je davno odsvirao svoje. Stvarno ne znam kakve se to zene jos pale na davno ugasene "zvezde"?
Istina, u modi su one krpice iz druge ruke. Pitam se, kroz koliko li je samo ruku prosao jadni Zdravko, kad danas izgleda onako smozdeno?
Ali... on beshe ZVEZDA, nemojte tako!
A one sto sa "znacajnim pogledom" trckaraju okolo mozda ovako razmisljaju:
- "Kad god dosh'o dobro dosh'o, nek je on meni samo zvezdica, pa makar i olinjala, ochetkacu ja to, opeglati pa u herbarijum. Iskustvo nije za bacanje."
A kad isprica drugaricama, vristace od srece i letece perje (nije bas da su olinjale... ali mitarenje je u toku.) ;-)
 

Back
Top