......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
za srbe NATO je zlikovac, za albance NATO je spasioc.
za hrvate "oluja" se slavi kao oslobodjenje, za srbe kao odmazda.
za bosnjake srebrenica je genocid pocinjen nad muslimanima, za srbe samo nuzna odbrana.
kao sto rekoh vise puta,iz razlicitih knjiga ucimo.
ps.nemam ideju za naslov
 
Ne...

Postoji uvek najmanje dve istine.

Vrlo je retka jedna istina.

Nekada ih ima i vise.

(Gledao si Kurosavin famozni film "ROSOMON" na tu temu?)

Onda to nije istina. Suštinska odlika istine je da je ona samo jedna i jedinstvena, sebi slična i različita od svega ostalog, kao bitak u filozofiji
 
koja je to??? da je NATO oslobodioc, [da njih nije bilo ja danas ne bih sedeo o mom stanu] ili agresor, jer napao srbiju
pa gledano sa pravnog aspekta ako nisi imao pravo da ti stan bude na teritoriji Srbije onda je istina da je NATo bio agresor koji je pokosio mnoge medjunarodne zakone, konvencije i ko zna sta jos... naravno, u ovom slucaju zapadni kolonisti nisu bili tvoji oslobodioci vec neko ko ti je omogucio prividan mir u smislu proterivanja svih srba i ostalih nacionalnosti sa teritorije koja je vekovima sastavni deo Srbije... kazem prividan jer Kosovo ce biti i jeste nesto slicno Bliskom Istoku, Jerusalimu... Sto ce reci prijatelju Ademe, nesh ti videti mir dole doveka... ne zavidim ti uopste... trusno podrucje...
Ne...
Postoji uvek najmanje dve istine.
Vrlo je retka jedna istina.
Nekada ih ima i vise.
(Gledao si Kurosavin famozni film "ROSOMON" na tu temu?)
Gledao sam... ali to je vec ozbiljnija tematika za razliku od ovog foruma.
Da smo svi bili americko topovsko meso!
divide et impera
јbg, nasli smo im se usput...
 
Onda to nije istina. Suštinska odlika istine je da je ona samo jedna i jedinstvena, sebi slična i različita od svega ostalog, kao bitak u filozofiji

gresis.
reci mi sta je NATO, oslobodioc ili zlocinac?
i argumentuj tvoju tvrdnju, a ja cu da je pobiojem, ako budes izabrao zadnju opciju.
ps.za veceras lepe snove svima
 
da smo svi po malo nahebali do tih bombi je tacno, ali to ne brise cinjenicu da je, makar kod nas, time izbegnuta prava nesreca, da ne kazem nestanak albanca sa ovih prostora.
Interesantno... Kako li ce da prodju Albanci u Makedoniji. Vec ih vidim ugrozene
gresis.
reci mi sta je NATO, oslobodioc ili zlocinac?
i argumentuj tvoju tvrdnju, a ja cu da je pobiojem, ako budes izabrao zadnju opciju.
ps.za veceras lepe snove svima
Imas gore obrazlozenje... pa mi pobij tvrdnju...
p.s. hvala na lepim zeljama za snove...
 
Poslednja izmena:
da smo svi po malo nahebali do tih bombi je tacno, ali to ne brise cinjenicu da je, makar kod nas, time izbegnuta prava nesreca, da ne kazem nestanak albanca sa ovih prostora.

Uvek gledas suzeno....gledaj siru sliku...vi ste bili kopneno topovsko meso dok su ameri udarali iz vazduha.Rat u Bosni,rat u Hrvatskoj totalno razjedinjenje Jugoslavije kao takmaca u svetskim interesnim sferama!Jedino sto je zaista bitno da su Hrvati,Bosanci,mi i vi i dalje americki pioni.Jedina razlika je da su neki veci pioni od ovih drugih!

Ili mislis da ste tek tako dobili "drzavu"!
Eksperiment....kada tu prestane interesna sfera proklinjacete dan kada su vas "spasili"!
 
Poslednja izmena:
Ja se samo radujem onom izrazu na Ademovom licu kada bude shvatio koliko su Albanci potrosna roba
z:D z:D
Meni je najgluplje sto on veruje u svoje gluposti sto pise, i ne pomislja ni na trenutak kako je licemeran z:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top