Prijateljstvo...da ili ne??

JaH_G|rL:
Koliko imate 'pravih' prijatelja..za koje mozete da kazete da su vam bili tu..."i u dobru i u zlu"??? Sta za vas znachi uopste pojam prijateljstva???
imam 3 najbokja ortaka,Marko i Zarko koji su blizanci i Teodor sa kojim sam nerazdvojan. :lol:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
ja se slazem giletu...bilo ko ce te kad tad izneveriti...ili ces ti njega...znam iz iskustva...pravi prijatelji su imaginarna bica...kao dobre vile ili beli carobnjaci...uvek ce kad tad uslediti razocarenje bol i suze...ne treba vezivati se
 
Imam jednu pravu drugaricu i to traje 12 godina, dakle upoznale smo se sa svega tri... Naravno, i svadjale smo se, i mirile, i razilazile u misljenjima... ali smo stvarno bliske. To je to. A imam i jednu drugaricu koju sam upoznala uzivo, pa smo nastavile da se dopisujemo mailom posto smo udaljene, videle smo se jos nekoliko puta. I nas dve smo bas super, ali eto, razdvojene.
 
Pravi najbolji ortak NIKAD ne moze da te ispali ili bilo sta, zato sto hoce. Ponekad se sudbina poigra pa se sve desi glupo gde je poslednja namera ispaliti najboljeg druga/drugaricu

Oni koji okrecu ledja su zavidni, dvolicne osobe koje zanima samo svoj interes i u bilo kojoj "pogodnoj" situaciji bi vas ispalili.

Zato ne treba smatrati mnogo bliske osobe sa kojima se najvise druzite najboljim drugovima vec treba dosta paziti, ispitivati razne situacije i videti ko je pravi drug, a ko "izdajica".
 
neki pravi prijetelj sa kojim sve mozes ja verujem da je jedan u zivotu ali ne mora da znaci.
jedanod onih prijatelja kojima mogu sve da kazem mi je sestra od tetke.jeste da ona ne zivi u istom gradu ali kad se cujemo,i vise kad se vidimo sve prepricamo i svaki detalj koji nas je iznervirao i pogodio nasmejao..sve.. :)
ali ima jos par ljudi kojima sve mogu da kazem
 
JaH_G|rL:
Nancy:
ja se slazem giletu...bilo ko ce te kad tad izneveriti...ili ces ti njega...znam iz iskustva...pravi prijatelji su imaginarna bica...kao dobre vile ili beli carobnjaci...uvek ce kad tad uslediti razocarenje bol i suze...ne treba vezivati se
So true ... :(


da...slazem se,jedna drugarica me izdala i tada sam pala u depresiju i tada sam nasla novu najbolju drugaricu ...svoju sestru!
 
u svom kratkom zivoti,jos nikada nisam imala onog ,,pravog,, prijatelja da za njega mogu reci da je bio uz mene ,,i u dobru i u zlu,,...
svi bi me u mojim ,,teskim,, trenucima izdali i tada sam izgubila nadu da cu naci PRAVOG prijetelja... :roll:
 
Prije jedno 2,3 mjeseca mislila sam stvarno da imam mnogoooo prijatelja.Ispostavilo se da nije tako.
Sad bar znam kome mogu vjerovati.
Imam jednu najbolju drugaricu i jednog najboljeg druga kojima mogu sve reci i na gomilu 'prijatelja' kojima ne bih vishe rekla ni shto sam za ruchak imala!
 

Back
Top