izivljavanje bebisiterke nad bebom

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Nisam znala gde da stavim ovu temu.Pa sam je stavila i na DIP i ovde
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287
 
Nisam znala gde da stavim ovu temu.Pa sam je stavila i na DIP i ovde
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287



Укуцај на Гуглу "caught on nanny cam" па ћеш да видиш колико је тога тамо...

Ја се сећам још деведесетих да је одјекнуо један случај из Америке, чини ми се да је тада дадиља била нека Мексиканка, и ако се не варам то је био први (тајно) снимљен случај малтретирања деце.

Иначе, никад не бих дала своју децу да ми их неко чува (као што и нисам) а искрено, ни ја никад не бих чувала некоме малу децу (па ни пријатељима), јер је то одговорност већа него према сопственој, а ако се деси нешто, ма колико ти не био крив - никад не би опрао своју савест да се у твом присуству десило нешто туђем детету.

Искрено, увек ме је чудило по америчким филмовима када бих видела да практично деца (школарци - беби ситери) чувају децу, а и у специјализованим фирмама може увек да се нађе нека оваква болесна будала.

Било ми је мучно да гледам овај видео, али добро је што је изнесен у јавност, баш због будућих родитеља. ;)
 
kaze da je kod njih dosla preko prijatelja nekih....zato i nisu ocekivali nista ovako od nje

sterilisala bi ja nju na zivo kao jadnu svinju u selu
kobila odvratna

Pazi da je moje dete mislim kad bi ga imo bilo u pitanju, ubio bih je... ali ne brzo i bezbolno tipa pishtoljem... sekao bih je... deo po deo, pochevshi od manje bitnih tipa prstica... dok ne iskrvari ili umre od bolova... a ovako kao neutralni posmatrach navijam za dozivotnu... :ok:
 
Верујем, и овај један видео је превише.
Оно што сам хтела да нагласим је да овај случај није изолован случај, нажалост.

ma to znam i uopste me ne chudi
kakvih sam se sve snimaka nagledala,bilo bi naivno ocekivati da toga nema jos
i umesto da prestanem da se iznenadjujem,ja se zgranem svaki put kada cujem ili vidim kako neki psihopata muchi nekoga
stvarno treba ocistiti planetu od takvih .....virusa
 
Nisam znala gde da stavim ovu temu.Pa sam je stavila i na DIP i ovde
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287

Uh... :poludeo::poludeo::poludeo::poludeo::poludeo:
Da je moje dijete, uzeo bih motornu šegu, pa bih je śekao dio po dio, ali tako da što duže ostane u životu, a na rane od śečenja bih joj so sipao, majmunica bolesna neiživljena!!!! :poludeo::poludeo::poludeo::poludeo::poludeo:
 
Snimali su je skrivenom kamerom, a kada su vidjeli što se događa obavijestili su policiju.
Nešto razmišljam...iako je ovo najbolje što su mogli uraditi, ne samo oni, već svi koji se nađu u sličnoj situaciji, ne vidim sebe kako zovem policiju posle gledanja ovog snimka...

Edit: Mada evo, kaže i ovaj lik na kraju da je dobro što nije odmah vidio do kraja snimak, inače bi on danas bio u zatvoru...
 
Poslednja izmena:
Nisam znala gde da stavim ovu temu.Pa sam je stavila i na DIP i ovde
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287

I kad budem imala dece ići će u obdanište, neće sedeti kod kuće, tako da će ih ipak čuvati profesionalci.
 
Zar zaista mislis da sve tete u obdanistu paze na decu? To sto imaju diplomu ne cini ih profesionalcima niti kompetentnim osobama...

ali ih je bar vise,pa je sigurnije ....cak iako postoji neki zlotvor ko ova kobila sa snimka,ne sme pred koleginicama da radi takve stvari

po meni je ipak sigurnije tako nego bebisiterka kod kuce....
a i dete je sa decom
ima tu dosta prednosti

moje ce ici u obdaniste
 
Nisam znala gde da stavim ovu temu.Pa sam je stavila i na DIP i ovde
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287

jo strasno...nisam mogla ni do kraja da odgledam:eek::eek::eek: koliko sam ja shvatila beba ima manje od godinu dana:cry::cry::cry:
krava jedna smrdljiva, pa da je to moje dete ta vise nikad ne bi izasla iz moje kuce:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
,koja stoka neizivljena:azdaja::kletva:
 

Back
Top