izivljavanje bebisiterke nad bebom

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Nisam znala gde da stavim ovu temu.
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287
 
Nisam znala gde da stavim ovu temu.
Covek se zapita stvarno.....nikad se ne zna ko je kakav zaista
sve u svemu,i ranije sam razmisljala o tome da li bih dala svoje dete na cuvanje nekome koga ne poznajem i zakljucila sam da verovatno ne bih...jednostavno ne verujem ljudima ,jer nikad ne moze da se zna dal je neko bolestan ili nije.Posle ovog snimka sam milion % sigurna da mi nikakav stranac nece cuvati dete.
Strasne stvari...
Licno,nemam pojma kakvu bih tacno kaznu izrekla ovoj....kravetini

http://www.rtl.hr/dadilja-se-divljacki-izivljava-na-bebi-video-6287

:sad2::sad2::sad2::eek::eek::eek::sad2::sad2::sad2:

Nemam reci, stvarno. Ne znam kakav komentar da ostavim na ovo.
Malo je reci strasno.
Znam da ovo necu zaboraviti skoro, a mozda i nikada.
Ovo dete ima mozda oko godinu dana :eek::eek::sad2::sad2::sad2:
 
A i oni retardi gde su bili i zasto su ostavili dete bez nadzora ako su vec sumnjali..posle prvog udarca bi joj glavu otkinuo

Lupetash na kvadrat kao po obichaju.

Prvo niko nje dete ostavio kao "mamac".Dadilja je zaposlena kod njih preko prijatelja na preporuku. (ochigledno losha preporuka)
Roditelji su posumnjali neshto kad su prethodni dan videli dedetu modricu na oku ali su pomislili da je to od 2-3 godine starijeg brata.
Za svaki sluchaj su postavili kameru i kad su doshli kuci pocheli su sa pregledanjem snimka.
Na pochetku snimka se vidi da je dadilja ostavila dete da plache a ona sela da gleda tv.
Iste sekunde su je nazvali i dali joj otkaz.
Tek kasnije te vecheri su seli i da pogledaju snimak do kraja i tad su videli ovo i prijavili policiji.
Inache otac je izjavio da je video snimak dok je dadilja bila u kuci da bi sada verovatno on bio u zatvoru optuzhen za ubistvo.
 
Lupetash na kvadrat kao po obichaju.

Prvo niko nje dete ostavio kao "mamac".Dadilja je zaposlena kod njih preko prijatelja na preporuku. (ochigledno losha preporuka)
Roditelji su posumnjali neshto kad su prethodni dan videli dedetu modricu na oku ali su pomislili da je to od 2-3 godine starijeg brata.
Za svaki sluchaj su postavili kameru i kad su doshli kuci pocheli su sa pregledanjem snimka.
Na pochetku snimka se vidi da je dadilja ostavila dete da plache a ona sela da gleda tv.
Iste sekunde su je nazvali i dali joj otkaz.
Tek kasnije te vecheri su seli i da pogledaju snimak do kraja i tad su videli ovo i prijavili policiji.
Inache otac je izjavio da je video snimak dok je dadilja bila u kuci da bi sada verovatno on bio u zatvoru optuzhen za ubistvo.

A znaci ti bi isto tako uradio..otiso bi na poso i posle uz kokice odgledao snimak..ccc
 
uzasno sam se osecala dok sam ovo gledala,cini mi se nista strasnije nisam videla.
uzasavam se pri pomisli da neko udari tudje dete.
daaavno,znam kad je jedan konobar na moru udario mog sina (ovaj se stalno salio sa njim,pa je moj sin hteo da se nasali i sutnuo ga malo dok je ovaj nosio corbaluk..ok,jeste dete krivo,ali mi,roditelji smo bili blizu za stolom,mogao je da nam kaze a ne da ga on udari)..
`poletela` sam za konobarom i sustigla ga u kuhinji,sakrio se iza kuvarice.bila sam u stanju da ga slomim,bez obzira koliki je.olabavila sam kad mi je rekao `ali on je mene prvi dirao`:lol:(a moj sin imao tada 4 god).dovoljno mi je bilo sto se usr`o od mene.

ovu krmacu sto bije ovo bebce bi gazila nogama.zivota mi.
 

Back
Top