DSS Radikali i Pokret za Kraljevo zajedno na vlasti u Kraljevu? - DS ispusila

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.108
Do smene vlasti je došlo jer je Pokret za Kraljevo istupio iz vladajuće koalicije u gradskoj skupštini i sa opozicionim strankama - DSS-om, Novom Srbijom i Srpskom radikalnom strankom - podneo zahtev predsedniku Gradske skupštine za sazivanje vanredne skupštinske sednice, na kojoj je danas uspostavljena nova parlamentarna većina koju čini 37 odbornika.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=03&dd=23&nav_category=11&nav_id=419690

-------

da li je ovo uvod u smenu vlasti na republickom nivou?
 
Mislim da nemaju mandate jer su vraćeni SRS preko suda a ako grešim neka me isprave.

Koji idiotluk. Oni to tako selektivno od opstine do opstine resavaju sta ce biti sa mandatima. Treba da se jasno utvrdi sta je legalno a sta ne, pa da se tako postupi u svim slucajevima. Naprednjacima ili oduzeti sve mandate ili im vratiti ove koji su im do sada oduzeti.
 
Evo, vec su oporavili privredu.Fabrika vagona iz Kraljeva je vec izvezla 100 000 vagona u Japan.

:mrgreen:

fabrika vagona kao i sve ostale firme u drzavnom vlasnistvu su nadleznost republickih vlasti a ne lokalnih.

inace ta fabrika vagona je pred raspadom ko sto su se vec raspale mnoge druge firme u kraljevu na celu sa magnohromom.

nadleznost lokalnih vlasti se zna koje su putevi, vodovod, kanalizacija, opstinska uprava , toplane i slicno.
 
fabrika vagona kao i sve ostale firme u drzavnom vlasnistvu su nadleznost republickih vlasti a ne lokalnih.

inace ta fabrika vagona je pred raspadom ko sto su se vec raspale mnoge druge firme u kraljevu na celu sa magnohromom.

nadleznost lokalnih vlasti se zna koje su putevi, vodovod, kanalizacija, opstinska uprava , toplane i slicno.

Pa nek im je sa srećom. Videćemo za godinu dana.Nadam se da ćeš imati dovoljno obraza da i njih napušavaš kao i Tadića i DS-ovce kad pokradu i sve unište...
 
Mislim da nemaju mandate jer su vraćeni SRS preko suda a ako grešim neka me isprave.



Aha, zato će ti isti radikali u koaliciju sa DS u Kuli :lol:
Ne može nikako da se gleda situacija na lokalu i da se na osnovu nje izvlači zaključak za republički nivo.

Барем ти то редовно радиш :hahaha::rotf::hahaha:
А и омекшала си нешто око Наташе Јовановић:mrgreen:
 
Sa tacno kojim DS-om :think:, vi ste se tamo pocepali kao novine.

Ne, to se pocepao SRS i to ne u Kuli nego svuda ;)
DS se ne cepa ;) Može neko da ode ako je nezadovoljan i da mi ostanemo bez jednog ili dva odbornika ali ni jedan jedini odbor, mesni ili opštinski, se nije rasformirao niti imao problem u radu a još manje je bio preuzet od strane neke druge struje, stranke itd.
 

Back
Top