Jovana Janković I Srđan Predojević prešli na TV Pink - Novi jutarnji program


I meni je zvucalo bzvz kad sam cuo ,ali me u sustini boli uvo ...svejedno ne znam sta je to jutarnji program :mrgreen: ! Glupo mi je samo sto se Pink hvali gomilom voditelja a nijednog dobrog nije proizveo ...para vrti gde burgija nece ,mada ne verujem da Jovana pored Zeljka nije imala dovoljno love :confused: !
 
I meni je zvucalo bzvz kad sam cuo ,ali me u sustini boli uvo ...svejedno ne znam sta je to jutarnji program :mrgreen: ! Glupo mi je samo sto se Pink hvali gomilom voditelja a nijednog dobrog nije proizveo ...para vrti gde burgija nece ,mada ne verujem da Jovana pored Zeljka nije imala dovoljno love :confused: !

Xaxa ti se dizes uz "Beogradsku hroniku",a? :super:
 
I meni je zvucalo bzvz kad sam cuo ,ali me u sustini boli uvo ...svejedno ne znam sta je to jutarnji program :mrgreen: ! Glupo mi je samo sto se Pink hvali gomilom voditelja a nijednog dobrog nije proizveo ...para vrti gde burgija nece ,mada ne verujem da Jovana pored Zeljka nije imala dovoljno love :confused: !
Ja povracam svaki put kad vidim i cujem onu Aleksandru Jeftanovic sto vodi Farmu! Katastrofa voditeljka! Muka mi je od njenih gluposti.

A sto se tice jutarnjeg programa.... Bolje to nego spanske serije kojih Pink ima 100!
 
Ja iskreno mislim da od tog jutarnjeg programa nema ništa. Pink je već 117 puta pokušavao da pokrene jutarnji, ali nikada nisu uspeli da potraju duže od jedne sezone. Jovana mi se nešto ne sviđa, sva je nekako veštačka i mrzim njen način vođenja emisije. Devojka je u stanju da sa najvećim osmehom isprati najgore vesti. Što se Srđana tiče, on nije loš mada sa Jovanom u tandemu ni on ne može da bude naročito dobar.

Kao što reče Zatvorenik najbolje slušati Dragana i Goricu i uživati.
 
u Trejleru je bila odlična. ono što njoj ne stoji jeste informativni program. ne možeš ti da saopštiš sa osmehom kako je Haiti pogodio katastrofalan zemljotres ili nešto slično. sa druge strane, možda u ovoj emisiji budu imali drugačiji pristup pa i Jovana bude bolja. uostalom, ja sam samo napisala ono što mislim o ovom voditeljskom paru, bez da se uključujem neku raspravu :)
 
Обоје су очајни. А што се тиче емисије Трејлер са БКТВ, када се појавила мислио сам да је Јована нека студенткиња ФДУ која се разуме у филм, али је мутава да чита, па ми је била симпатична. Онда сам сазнао да дебилка не уме да чита оно што јој напишу аутори емисије. Таква је остала и након свих ових година... јад, беда и чемер.
 

Back
Top