Avira 10

Нема на чему.
Ма у крајњем случају није ни потребан неки посебан uninstall utillity, уколико користиш неки од универзалних деинсталатора, као што је рецимо Your Uninstaller. Одрадиће ти посао перфектно.
 
Нема на чему.
Ма у крајњем случају није ни потребан неки посебан uninstall utillity, уколико користиш неки од универзалних деинсталатора, као што је рецимо Your Uninstaller. Одрадиће ти посао перфектно.
Do sad sam koristio Windows-ov Add or Remove programs :) I silovski mi je preporucio Your Uninstaller, pa cu njega od sad koristiti ;)
 
Maloprije sam bio kod rodjaka, on me nesto zvao da mu vidim u vezi Fejsbuka. On koristi Aviru vec 5-6 mjeseci. Upalim ja Malwarebytes quick scan da vidim hoce li sta naci, kad tamo worm.brontok 30 komada! Avira redevno apdejtovana.
 
Maloprije sam bio kod rodjaka, on me nesto zvao da mu vidim u vezi Fejsbuka. On koristi Aviru vec 5-6 mjeseci. Upalim ja Malwarebytes quick scan da vidim hoce li sta naci, kad tamo worm.brontok 30 komada! Avira redevno apdejtovana.

Ne koristim Aviru, ali možda rođak ne zna upotrebljavati Aviru.Možda je ona pitala šta da uradi sa pronađenim virusom ali rođak nije kliknuo gdje treba.Aviru je najbolje podesiti ovako i sama će sve da odradi...
 
Ne koristim Aviru, ali možda rođak ne zna upotrebljavati Aviru.Možda je ona pitala šta da uradi sa pronađenim virusom ali rođak nije kliknuo gdje treba.Aviru je najbolje podesiti ovako i sama će sve da odradi...

Znanje o av mu je bas kriticno...Jesu li ovo default podesavanja? Kod njega su sigurno default, ja sam mu stavio Aviru, a on sigurno nije nista cackao od tada. On i ne zna da ima neki av. Mada sam gledao malo u karantin, ima nekih 10-ak virusa...
 
Poslednja izmena:
Pa većina ljudi i ne zna izvršiti podešavanja,odnosno preduzeti pravu akciju,odnosno opciju koja mu je ponuđena.Zato i dolazi do zaraze,pa kasnije izgovori "Koristio/la sam npr.Aviru ništa ne valja".A to je jedino što znaju-da tamo postoji neki AV program i njegovo ime.Sve ostalo je opterećavanje njihovog mozga!
 
Znanje o av mu je bas kriticno...Jesu li ovo default podesavanja? Kod njega su sigurno default, ja sam mu stavio Aviru, a on sigurno nije nista cackao od tada. On i ne zna da ima neki av. Mada sam gledao malo u karantin, ima nekih 10-ak virusa...

Defaultna podešavanja su da zasvira i obavijesti te da je pronađen virus. U nekim slučajevima ona odbrojava u sekundama i čeka da ti preuzmeš akciju.Nakon odbrojanog vremenskog perioda ako joj nisi nikakvu naredbu izdao ona će sama da odradi posao.Međutim, mnogi neznaju šta da preduzmu u dato vrijeme i čekiraju pogrešnu stavku. Kada se podesi kao na slici onda ona ne svira i ne pita te šta da uradi nego to sve u pozadini odradi sama.Prvo ide repariranje a ako ne može da popravi onda ga briše.Naravno prije svake akcije ona pravi backup.
 

Back
Top