Maskenbal, farbanje lica i kose.

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
Drug za 18. organizuje maskenbal, a ja bih trebao da se maskiram kao Two Face iz Batman-a.

1.Problem je u tome sto ne znam cime bih mogao da ofarbam lice, a da to bude nesto sto ga nece iziritirati. Da li ste nekada farbali lice za maskenbal i sta ste koristili?

2.Cime bih mogao da ofarbam kosu (kratkotrajno) a da nije sprej, da li postoji neka alternativa?

Hvala unapred. ;) :ok:

two_face_piece.jpg
 
Poslednja izmena:
Drug za 18. organizuje maskenbal, a ja bih trebao da se maskiram kao Two Face iz Batman-a.

1.Problem je u tome sto ne znam cime bih mogao da ofarbam lice, a da to bude nesto sto ga nece iziritirati. Da li ste nekada farbali lice za maskenbal i sta ste koristili?

2.Cime bih mogao da ofarbam kosu (kratkotrajno) a da nije sprej, da li postoji neka alternativa?

Hvala unapred. ;) :ok:

two_face_piece.jpg

Pitaj nekog klovna:mrgreen::mrgreen:
 
Drug za 18. organizuje maskenbal, a ja bih trebao da se maskiram kao Two Face iz Batman-a.

1.Problem je u tome sto ne znam cime bih mogao da ofarbam lice, a da to bude nesto sto ga nece iziritirati. Da li ste nekada farbali lice za maskenbal i sta ste koristili?

2.Cime bih mogao da ofarbam kosu (kratkotrajno) a da nije sprej, da li postoji neka alternativa?

Hvala unapred. ;) :ok:

Krech :mrgreen:
 
Купи најсветлији могући течни пудер и најплављу камену сенку за очи.
Онда исцеди пудер у неку посуду и издроби плаву сенку у њега, па све измешај и ето ти га. То намажеш одма', да се не осуши.
Управо сам ово испробала, специјално за тебе xD
Само са зеленом сенком.

А за косу само спреј. Или перика.
 
Brate, sto bas u njega da se maskiras?

Okreni neki kacket u stranu i stavi maramu ispod i kazi da si se maskirao u fifty centa.
Kvarcuj malo lice ako oces
Zato sto dolaze vec Batman, Robin, Joker i glupo je da ih ispalim! :mrgreen:
Купи најсветлији могући течни пудер и најплављу камену сенку за очи.
Онда исцеди пудер у неку посуду и издроби плаву сенку у њега, па све измешај и ето ти га. То намажеш одма', да се не осуши.
Управо сам ово испробала, специјално за тебе xD
Само са зеленом сенком.

А за косу само спреј. Или перика.
Hvaaaaala! :D :D :D
Mozhesh kolor shampon za kosu...
Videcemo, hvala... ;)
 
za kosu svakako sprej,samo sto to ima svoje mane-moze da se desi da krene da se sliva sa kose ako se budes oznojio-pa ti vidi da smanjis dozivljaj,i da se ne zabetoniras njime:lol:
hm,sminka-vidi,moguce da u parfimerijama ima scenska sminkaa ako ne,uvek mozes da kupims par pakovanja kremaste senke za oci u slicnoj boji:D
 
Imala sam boginje pre nekoliko dana i mazala sam krecno mleko (sto se ispostavilo i da nije bas dobro)
ali super pokriva lice i sigurno ne iritira kozu i nema onog osecaja kao kod maske (uopste ne osecas da bilo sta imas na licu)
probaj
a za kosu mozes sprej (moja drugarica kupovala u crvenoj boji, stvarno ne znam gde ali pitaj mozda ima u apoteci, pojma nemam) ;)


au tebi treba plava boja
mozes i belu :mrgreen: salim se
mozda mozes preko krecnog mleka da stavis nesto plavo (bolje nego direktno na lice) ;)
 
Poslednja izmena:
Za kosu bi ti probably posluzio kolor sampon, sprej (sto si naveo) ili mozda da odes kod frizera i pitas za kratkotrajne farbe. Cini mi se da postoje neke, na bazi biljnih preparata, koje se operu odmah i nemaju nikakav efekat na kosu (citaj: nema hemikalija da uniste kosu).

Za facu ne znam.
 

Back
Top