Muskarci u CAST ZENI(vase lepe misli)

Nemoj da zaebavas....
Covek je antagonizam TP.
On je tip koji je saveznik, potpomaze transformaciju muskarca od partnera do semenskog kontejnera.
On je propagator shvatanja da savremeni muskarac treba da bude sveden na animalnog muzjaka sa 3 grama mozga, ponekad ljubomornog a kontrolabilnog, lako iscimljivog i manipulativnog sa provokacijama...
Nesto slicno bosanskom seljaku koji dodje u bg...u nesto se udarati mora, lako ga je nahuskati , lako smiriti preko uticaja koji ima ocena da je muzevan ili nije, zavisno od ponasanja, pa onda lako prihvati sugestiju ako mu se sugerira da to drugo jeste muzevno i seksi i dobro...
Tvrdoglavost mu tajno pustis, a javno sugeriras sa "vidis kako oni" , i tako sve dok slusa u globalu...ako nece onda svako na svoju stranu , pa drugi put ili hoce da slusa ili ce ostati sam...

On je metro tip, samo nije metroseksualac , vec metro politicki korektan...sto je mozda i gore...
nece dobijati toliko mesa....

Da se razumemo, nista nemam protiv njega na intelektualnom nivou...ne mislim da je glup....niti da je male percepcije...
 
Nemoj da zaebavas....
Covek je antagonizam TP.
On je tip koji je saveznik, potpomaze transformaciju muskarca od partnera do semenskog kontejnera.
On je propagator shvatanja da savremeni muskarac treba da bude sveden na animalnog muzjaka sa 3 grama mozga, ponekad ljubomornog a kontrolabilnog, lako iscimljivog i manipulativnog sa provokacijama...
Nesto slicno bosanskom seljaku koji dodje u bg...u nesto se udarati mora, lako ga je nahuskati , lako smiriti preko uticaja koji ima ocena da je muzevan ili nije, zavisno od ponasanja, pa onda lako prihvati sugestiju ako mu se sugerira da to drugo jeste muzevno i seksi i dobro...
Tvrdoglavost mu tajno pustis, a javno sugeriras sa "vidis kako oni" , i tako sve dok slusa u globalu...ako nece onda svako na svoju stranu , pa drugi put ili hoce da slusa ili ce ostati sam...

On je metro tip, samo nije metroseksualac , vec metro politicki korektan...sto je mozda i gore...
nece dobijati toliko mesa....

Da se razumemo, nista nemam protiv njega na intelektualnom nivou...ne mislim da je glup....niti da je male percepcije...
Dobro,dobro,nemoj da se smatrash uvredzenim samo sam pomislio da si otishao stepenicu dalje u qomuniqaciji pa si pocheo da qoristish ironiju i sarqazam kad prichash o zhenama.:)
 
Nemoj da zaebavas....
Covek je antagonizam TP.
On je tip koji je saveznik, potpomaze transformaciju muskarca od partnera do semenskog kontejnera.
On je propagator shvatanja da savremeni muskarac treba da bude sveden na animalnog muzjaka sa 3 grama mozga, ponekad ljubomornog a kontrolabilnog, lako iscimljivog i manipulativnog sa provokacijama...
Nesto slicno bosanskom seljaku koji dodje u bg...u nesto se udarati mora, lako ga je nahuskati , lako smiriti preko uticaja koji ima ocena da je muzevan ili nije, zavisno od ponasanja, pa onda lako prihvati sugestiju ako mu se sugerira da to drugo jeste muzevno i seksi i dobro...
Tvrdoglavost mu tajno pustis, a javno sugeriras sa "vidis kako oni" , i tako sve dok slusa u globalu...ako nece onda svako na svoju stranu , pa drugi put ili hoce da slusa ili ce ostati sam...

On je metro tip, samo nije metroseksualac , vec metro politicki korektan...sto je mozda i gore...
nece dobijati toliko mesa....

Da se razumemo, nista nemam protiv njega na intelektualnom nivou...ne mislim da je glup....niti da je male percepcije...


Znaci,TP,ja moram prvo da ti se zahvalim na iscrpnoj psihoanalizi koju si u moju cast uradio.To kosta vremena i intelektualnog truda kojeg vidim imas napretek.

Cilj postavljanja ove teme bio mi da malo drugacije prikazem ulogu zene u kompletnom muskom bitisanju.
Zamolio bih vas da budete korektni prema nacinu na kojeg izlazete svoje LEPE reci za ta divna bica.

Btw...Patak...sledeci put budi malo razumljiviji kada radis psihoanalize :)(moguce je neko i da ne shvati sta si napisao)
 
Iskreno nije to tvoja psihoanaliza, vec analiza sta si hteo ovde...na temi...
Psihoanalizu radim onda kad te posmatram, a iskreno smatram tvoje postove korektnim i stoga nisam mnogo analizirao , jer korektno cesto precuti nesto sto misli, radi korektnog...
To ne znaci da nisi zasluzio psihoanalizu, mislim kao cast, i ti se trudis...ali nisam bio fokusiran na to..
Nadam se da si ti shvatio sta sam hteo reci, a za ostale ako propuste nesto , nije bitno...bolje....ako ne razumeju lemilicu , nece razumeti ni ispecene prste...
Zanimljivo mi je ovo sto si pojasnio sta ti je cilj teme...
Zanimljivo ali ne verujem da ce zene na to gledati tako, pa preko tumacenja zenskih gledanja, ni muski...

Podji samo od pokretac duha naseg....to ce totalno drugacije svhatiti muski od zenskih...ovih novih zenskih...

Ja bih voleo da tema nema ironije, sarkazma, cinizma, jer dosta je onih glupih zenskih tema gde spustaju i vredjaju muskarce samo da bi bile jednake...
Jeste da je vrednih zena sve manje i izumiru...ne bukvalno vec ubacuju im crvice u glavu...
A onda pocnu da tretiraju muskarca "pogledaj kako oni to rade" uopsteno generalisano.
A namestaju se upravo onim muskarcima koji ih tretiraju univerzalno , i imaju svoj profil koji je prilagodjen najcescem, tj koji takodje generalizuju zene u smislu tela, submisivnih ili nesto slicno...

No to je nebitno....
Tu su ove danasnje zene, sa njima moramo , bolje nemamo...

Trenutno nemam lepih reci....to je u suprotnosti sa mojim stavovima...
NE zelim da lepe reci koje jedna zena zaradi i opravda uputim drugima koje se na taj nacin umisle i ogrebu, a pri tome ustvari zbog romanticne patetike ponistavam vrednost onih zena koje zasluzuju i njihov trud i vrednost relativizujem uprosecenjem sa ostalim zenama...
Nikad necu biti toliko nesmotren da bi zaljubljenost ucinila da sam spreman da patetikom i dobrim jezikom i stihovima ili vrsnim recenicama kupujem emocije....
 
Diskutabilno TP je to sto moderni muskarac nema ni trunke volje da obogacuje svoj duh i da primi ka sebi sve postojece alatke za to.Sto je slucaj i o nasem vidjenju zene kao pokretac duha naseg.
Vecinom slucajeva i zena je u istom stanju kao i muskarac,s time sto njena psihologija i fiziologija je daleko razlicitija od nase.One zele da osete,da vide i da dozive sve ono sto je u njihovom mentalnom sklopu(sigurnost,intelekt,seksipil itd).
Ja njih osecam i gledam kao najlepse instrumente u rukama nasim.Ipak,smo mi ti koji treba da "trznemo na okidacu".

Zato pustimo mi nase srce da napise par lepih reci o svojim divnim bicima!


NEMA LOSIH INSTRUMENATA(ZENA),IMA SAMO LOSIH SVIRACA(MUSKARAC)
 
To tacno ako iskljucis drustvene iteracije....
Nego sve gledas iz licnog ego ugla...
Potpuno se onda slazem...
Forsiras svoju sliku i trazis da ti u orkuzenju ostanu samo oni koji podrzavaju tu sliku...
Koristis ameboidnost zena koja je izuzetno cesta , da bi na osnovu reciprociteta dobio ono sto zelis...
Jer ako misle da im mozes ponuditi njihovu fantaziju , one ce tebi ponuditi tvoju...

Tako da ustvari ti nemas kontakt sa realnim osobama i stvarnim osobama vec sa fantazijama osoba i tvoja fantazija...

Onda se ova tema moze lepo shvatiti...

Kreativnost je ogromna kad je proizvod licnih i ispoljenih ili zadovoljenih fantazija...
Ili blako frustriranih ili trenutno frustriranih...
Tako da se mnogo dobija ako ceo kreativni sistem smestis u odnos tvoje i okruzujucih fantazija...
Tako i pesnici, idealizuju zensku osobu, mnogo je iskoriste za svoju muzu, sa druge strane zenske osobe cvetaju sto su znacajne drustveno i prestizne, i spremne su cak i na sustinske kompenzacije zbog tog osecaja vrednosti koji imaju zbog reci koje cak nisu upucene njima kao pojedincima...u komunikaciji jesu , ali sustinski nisu...

Kad se potrosi muza, ide se na sledecu....a stara se zamenjuje idealizovanim secanjima, tako to rade dobri sviraci...
 
To tacno ako iskljucis drustvene iteracije....
Nego sve gledas iz licnog ego ugla...
Potpuno se onda slazem...
Forsiras svoju sliku i trazis da ti u orkuzenju ostanu samo oni koji podrzavaju tu sliku...
Koristis ameboidnost zena koja je izuzetno cesta , da bi na osnovu reciprociteta dobio ono sto zelis...
Jer ako misle da im mozes ponuditi njihovu fantaziju , one ce tebi ponuditi tvoju...

Tako da ustvari ti nemas kontakt sa realnim osobama i stvarnim osobama vec sa fantazijama osoba i tvoja fantazija...

Onda se ova tema moze lepo shvatiti...

Kreativnost je ogromna kad je proizvod licnih i ispoljenih ili zadovoljenih fantazija...
Ili blako frustriranih ili trenutno frustriranih...
Tako da se mnogo dobija ako ceo kreativni sistem smestis u odnos tvoje i okruzujucih fantazija...
Tako i pesnici, idealizuju zensku osobu, mnogo je iskoriste za svoju muzu, sa druge strane zenske osobe cvetaju sto su znacajne drustveno i prestizne, i spremne su cak i na sustinske kompenzacije zbog tog osecaja vrednosti koji imaju zbog reci koje cak nisu upucene njima kao pojedincima...u komunikaciji jesu , ali sustinski nisu...

Kad se potrosi muza, ide se na sledecu....a stara se zamenjuje idealizovanim secanjima, tako to rade dobri sviraci...

Divno...inspirisao si me da stavim temu u filozofiju

Btw...drustvene iteracije zene u muskome svetu su samo korak dalje....
 
Divno...inspirisao si me da stavim temu u filozofiju

Btw...drustvene iteracije zene u muskome svetu su samo korak dalje....
'ajde ne qvari svoju temu nego napishi neshto lepo i daj primer.Zhene to vole,chak i ove qoje se deqlarishu kao teshke feminisqinje i napuniche ti PP zahvalnicama.Naravno aqo znash zashto ovo radish a ne poshto ti treba partnerqa za sex pa si doshao da je trazhish ovde.
 
'ajde ne qvari svoju temu nego napishi neshto lepo i daj primer.Zhene to vole,chak i ove qoje se deqlarishu kao teshke feminisqinje i napuniche ti PP zahvalnicama.Naravno aqo znash zashto ovo radish a ne poshto ti treba partnerqa za sex pa si doshao da je trazhish ovde.

Divna duso,partnera za sex vidim u tvojem postu.A ja cu uvek,ali uvek.slaviti zenu kao osnovni pokretac nasega mozga.
Svodis li sebe u obliku bazicnih instikta...ostaje ti samo da se nadas...

Budi pocascen sa mojim odgovorom
 
Divna duso,partnera za sex vidim u tvojem postu.A ja cu uvek,ali uvek.slaviti zenu kao osnovni pokretac nasega mozga.
Svodis li sebe u obliku bazicnih instikta...ostaje ti samo da se nadas...

Budi pocascen sa mojim odgovorom
Pochascen sam,aqo pregledash stare teme videchesh da je na Krsti puno tvoje brache
(tople) i da nema potrebe da time opterechujesh ovaj pdf.'ajd vozi i napishi vech jednom neshto lepo zhenama mada vidim da posle ovog shto si napisao meni to neche vredeti nishta.
 
Pochascen sam,aqo pregledash stare teme videchesh da je na Krsti puno tvoje brache
(tople) i da nema potrebe da time opterechujesh ovaj pdf.'ajd vozi i napishi vech jednom neshto lepo zhenama mada vidim da posle ovog shto si napisao meni to neche vredeti nishta.

Na neotesani i maliciozni post odgovor bi isti bio...
Vodi ti sebe seksom a ja cu dusom zenskom...Nikada neces,divna duso,saznati sta je zena u ocima muskarca...

Da te ne bi pljunuo....nasmejacu se :)
 
SLAVA NAM!

A sad evo malo lepih reči u čast (između ostalog) i ženama. Ovo vi ZAISTA mislite o nama. Hvala vam :heart: zato vas i volim toliko :zaljubljena:

Belac vise vredi od crnca. Intelektualno. Kulturoloski.
Ne mrzim crnce, ali bih voleo da ih posetim u Africi kada ih se uzelim. A ne u sred Evrope.

Muskarac je pametniji od zene. IQ je veci. Fizicki je jaci. Psihicki je jaci. Emotivno je jaci.
 

Back
Top