Acronis True Image Home???

CINC

Zainteresovan član
Poruka
155
Sve u vezi Acronisa mi je jasno osim jedne stvari....Imam na disku D napravljen backup systema C velicine 10,8 GB i to funkcionise...medjutim pokusavam da baclup systema C narezem i na DVD ali mi to ne uspeva do kraja...potrebna su mi 3 DVD da narezem backup,prvi mi nareze,dodje do 39%,zatrazi sledeci disk (next volume 2),ja ubacim prazan DVD,on mi izbaci prozor za format,browse,retry i cancel....bilo sta da pokusam od ponudjenog osim cancel,samo mi izbaci DVD i nece da nastavi....ima li neko resenje za ovaj problem...da ne treba neka podesavanja u options????Zahvaljujem unapred na objasnjenju!!!NIsam napomenuo da mi je acronis true image home 2010 (build 6.053) ako to ima neke veze:dash:
 
Poslednja izmena:
А да ти тај backup са Д партиције лепо зипујеш и поделиш WinRAR-ом, па га онда нарежеш на DVD диск али као обичан data фајл, и кад ти затреба ти га само лепо распакујеш на хард.
 
Ta mi je mogucnost poznata,nego nikako mi nije jasno sto nece direktno iz Acronisa da taj backup spakuje na recimo 3 DVD-a,kada sam nekada imao Norton Ghost 2003 kod njega je to bilo prosto,ubacis prvi CD ili DVD,kad ga zavrsi trazi drugi pa nastavi dalje sve dok ne zavrsi kompletan backup bez obzira na velicinu...zato mi je nejasno sto nece posle prvog DVD-a kada mu ubacim drugi da nastavi dalje......??????????? Ipak hvala na bilo kakvom objasnjenju!!!!
 

Back
Top