Sta vas je u ljubavi jako bolelo?

A jel?:kafa:
Ja ipak mislim da bi ti želeo da imaš džinovska yaja, smo to nije za svakoga.

Eh da, zavidim slinketu - provalila si me. Ali nije za svakoga, to sigurno. Ma baš je nepraktično kad pomisliš da stalno moraš da misliš kud da ih deneš. A sa njim, kada je velik, stvari su ipak mnogo lakše - niz nogu i gotovo...

... samo ne smeš da nosiš kratke pantalone. :prstic:
 
Eh da, zavidim slinketu - provalila si me. Ali nije za svakoga, to sigurno. Ma baš je nepraktično kad pomisliš da stalno moraš da misliš kud da ih deneš. A sa njim, kada je velik, stvari su ipak mnogo lakše - niz nogu i gotovo...

... samo ne smeš da nosiš kratke pantalone. :prstic:

Pa znam ja da ti njemu zavidiš, bolje je da lepo sam kažeš, nego da te stavljam na muke.A i nemoj da se kurchiš medo kad ne znaš da letiš:kafa:
 
A i nemoj da se kurchiš medo kad ne znaš da letiš:kafa:

Ma kakve veze to ima. Za letenje su neophodna velika jaja kojima ćeš da mašeš i... tako... a za kurčenje je potrebno valjda nešto drugo... :huh:

A ti vala pamtiš svaki detalj sa ovdašnjih diskusija. Je limaš neke skripte za to? Verovatno sve zapisuješ, da bi jednoga dana sačinila istoriju LjiSa ... :hahaha:

chinaskom će sigurno biti posvećeno jedno celo poglavlje? :per:
 
Ma kakve veze to ima. Za letenje su neophodna velika jaja kojima ćeš da mašeš i... tako... a za kurčenje je potrebno valjda nešto drugo... :huh:

A ti vala pamtiš svaki detalj sa ovdašnjih diskusija. Je limaš neke skripte za to? Verovatno sve zapisuješ, da bi jednoga dana sačinila istoriju LjiSa ... :hahaha:

chinaskom će sigurno biti posvećeno jedno celo poglavlje? :per:

Samo odlična memorija, za to je znaš potreban mozak, a ti ga nemaš jer ne kontaš ništa, ajde odradi taj pucanj sa avatara, pa nas časti svojim nestankom sa LJIS-a smaraš za medalju.:kafa:
 

Back
Top