Afrodizijak

fantom piroman

Iskusan
Poruka
5.846
Nisam bio siguran da li da ovo stavim u Ljis ili ovde mada kako znam da ce me tamo ispamovati sa neozbiljnim odgovorima odlucio sam da to bude ovde. Zanima me jedna stvar: Zasto devojke koriste halterke? Sasvim je jasno da je to privlacno ali ZASTO? Sta to u nama budi tu privlacnost? Ili sto se sminke tice... Sta ljudi u stvari time pokusavaju da postignu?
 
Nisam bio siguran da li da ovo stavim u Ljis ili ovde mada kako znam da ce me tamo ispamovati sa neozbiljnim odgovorima odlucio sam da to bude ovde. Zanima me jedna stvar: Zasto devojke koriste halterke? Sasvim je jasno da je to privlacno ali ZASTO? Sta to u nama budi tu privlacnost? Ili sto se sminke tice... Sta ljudi u stvari time pokusavaju da postignu?

Da im ne spadnu carape... :hahaha:
 
meni to liчи на ону конјску опрему

ваљда подсвесно дају до знања
да желе бити изјебане ко кобиле
 
Nisam bio siguran da li da ovo stavim u Ljis ili ovde mada kako znam da ce me tamo ispamovati sa neozbiljnim odgovorima odlucio sam da to bude ovde. Zanima me jedna stvar: Zasto devojke koriste halterke? Sasvim je jasno da je to privlacno ali ZASTO? Sta to u nama budi tu privlacnost? Ili sto se sminke tice... Sta ljudi u stvari time pokusavaju da postignu?

a jel' to tvoja neka fantazija!?:mrgreen::rumenko:
 
CA7BANHE.jpg

Med i orasi ...mi smo diko siromasi ja te volim diko mila voda te odnila...
Sad ozbiljno...
Iskonska potreba covjeka da se dopdne partneru...
Dovija se i muci ljubi i zuri...
Sve za rad produzetka vrste....
 

Back
Top