Где се горе живи, у Србији или у Русији?

Где се живи ГОРЕ (ТЕЖЕ)?

  • У Србији

  • У Русији


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Питање је јасно, односи се пре свега на економску страну, дакле однос плата и трошкова живота, ниво незапослености и слично, дакле где је живот тежи и скупљи, овде или у Русији? Молим да на питање огдоворе они који су у скоријој прошлости били у Русији и то пожељно негде у унутрашњости Русије пошто Москву бије глас да није добар репер. На крају зашто баш отварам тему о поређењу са Русима, шта нас боли курaц како је у Русији и слично? Е па зато што смо по нивоу корупције и криминала слични, имамо исти нераднички менатлитет, цео свет нас мрзи и те ствари...
 
Питање је јасно, односи се пре свега на економску страну, дакле однос плата и трошкова живота, ниво незапослености и слично, дакле где је живот тежи и скупљи, овде или у Русији? Молим да на питање огдоворе они који су у скоријој прошлости били у Русији и то пожељно негде у унутрашњости Русије пошто Москву бије глас да није добар репер. На крају зашто баш отварам тему о поређењу са Русима, шта нас боли курaц како је у Русији и слично? Е па зато што смо по нивоу корупције и криминала слични, имамо исти нераднички менатлитет, цео свет нас мрзи и те ствари...

A sto tebe toliko iritira Rusija ????
Da te nije neki Rus :sad2:
 
Питање је јасно, односи се пре свега на економску страну, дакле однос плата и трошкова живота, ниво незапослености и слично, дакле где је живот тежи и скупљи, овде или у Русији? Молим да на питање огдоворе они који су у скоријој прошлости били у Русији и то пожељно негде у унутрашњости Русије пошто Москву бије глас да није добар репер. На крају зашто баш отварам тему о поређењу са Русима, шта нас боли курaц како је у Русији и слично? Е па зато што смо по нивоу корупције и криминала слични, имамо исти нераднички менатлитет, цео свет нас мрзи и те ствари...

Ne znam da li nas mrzi, jer mnogi ni ne znaju gde je Srbija... Ali da gledaju na nas kao na teroriste i ljude koji jedu iz kontejnera, gledaju nas...

I DOKLE VISE ISTOK I ZAPAD... NECU NI NA ISTOK NI NA ZAPAD... OKRENIMO SE VISE NAMA! GRADJANIMA SRBIJE!
Dakle plan je vrlo jasan, sve pare i iz ISTOKA I IZ ZAPADA u SRBIJU!
I kome se ne svidja neka PUKNE!
VOLIM SRBIJU!!!
 
Питање је јасно, односи се пре свега на економску страну, дакле однос плата и трошкова живота, ниво незапослености и слично, дакле где је живот тежи и скупљи, овде или у Русији? Молим да на питање огдоворе они који су у скоријој прошлости били у Русији и то пожељно негде у унутрашњости Русије пошто Москву бије глас да није добар репер. На крају зашто баш отварам тему о поређењу са Русима, шта нас боли курaц како је у Русији и слично? Е па зато што смо по нивоу корупције и криминала слични, имамо исти нераднички менатлитет, цео свет нас мрзи и те ствари...

Како си изврнуо ову тему и све ти је наглавачке.
1.Зашто Москва ,која са Подмосковљем броји око 12.000 милиона душа, није добар "репер"?
2.Ко је вршио те анкете на тему корпуције и криминала? Наведи које агенције?
3."Нераднички менталитет" ово ти је уопштавање... "Цео свет нас мрзи".опет уопштавање.
4.Нема везе са темом али ипак: Да ли си патриота и шта је за тебе патриотизам?

Била сам прошле године у Русији.Тамо имам пријатеље ,Русе и Србе.
Нису нерадници и не живе бедно.Осећала сам се веома слободно.. Има дивних места за изласке, бутика, ресторана... има свега.:D
 
Verovatno je bolje ziveti i u Sibiru nego u Srbiji,verujem da te tamo nece ocherupati za kojekakve pretplate telefona,kablovske,voda,struja itd.


Врло духовито:hahaha::hahaha:
.Кажу да је лето дивно у Сибиру а и да је зима непоновљиво искуство.
Сигурно нема претплата ...
 
Како си изврнуо ову тему и све ти је наглавачке.
1.Зашто Москва ,која са Подмосковљем броји око 12.000 милиона душа, није добар "репер"?
2.Ко је вршио те анкете на тему корпуције и криминала? Наведи које агенције?
3."Нераднички менталитет" ово ти је уопштавање... "Цео свет нас мрзи".опет уопштавање.
4.Нема везе са темом али ипак: Да ли си патриота и шта је за тебе патриотизам?

Била сам прошле године у Русији.Тамо имам пријатеље ,Русе и Србе.
Нису нерадници и не живе бедно.Осећала сам се веома слободно.. Има дивних места за изласке, бутика, ресторана... има свега.:D

Москва није добар репер зато што живе неупоредиво боље од остатка Русије, изузев Сибира и Петербурга. Сложићеш се да Русија није ни Москва ни Петербург ни Сибир, већ рецимо Самара или Вороњеж, баш као што Србија није ни Београд ни Војводина већ рецимо Чачак или Крагујевац, с тим што је у Русији разлика драстично већа. Е видиш у нормалним земљама то није случај, Тексас не заостаје много за Њујорком нити Штутгарт много заостаје за Берлином. Развијене земље су равномерно развијене чак су им и села добра за живот, док је у источним вукојебинама подношљиво за живот у само 2 до 3 највећа града и евентуално у местима са природним богатствима.
 
naravno u srbiji se zivi 10 puta gore. da se zivi bolje dolazili bi rusi da rade kod nas a ne bi stotine hiljada srba odlazili u rusiju da raed.

Москва, Петербург, Сибир су не 10 већ 100 пута богатије од нас и наши људи иду радити искључиво тамо. Унутрашњост Русије је јад и чемер тако да из тих места Рускиње још увек долазе у Србију да се баве проституцијом.
 

Back
Top