Satanizacija Crnogoraca na Kosovu !!!!!!!!!!!!!

Ali zato su pozurili da priznaju Kosovo.

Zaigrala mechka i pred njihovim vratima...kad malo bolje razmislim...tek ce!

А шта мислиш, не само ти, него и остали који прижељкују неку несрећу у Црној Гори - да ли би вам то вратило Косово и Метохију коју је ваша власт ПРОДАЛА и ИЗДАЛА?! Да ли би вам било лакше кад би се унутар Црне Горе појавили слични проблеми? Мислим да не би! И даље бисте били поражени, и даље би КиМ била шиптарска земља. То не би вратило десетине и стотине хиљада избјеглица, несрећних људи, гладних, искасапљених и убијених на најмонструозније начине... То не би помогло обнављању српских кућа и манастира... Ништа се не би промијенило у вашу корист!

Корисније би вам било да размишљате о томе како да помогнете своме народу умјесто што прижељкујете зло другоме и наслађујете се тиме... Запитајте се колико сте учинили, као појединци, за спас Косова и Метохије, за опстанак српског народа и биће вам јасно о чему причам... Колико сте српских избјеглица збринули по вашим кућама, колико сте ђеце нахранили... Ријетки су били ти који су активно учествовали у томе и то добро знате! Многи су профитирали на несрећи српске браће са Косова!!! Да је Србија имала толико истинских патриота колико их има он-лине по разним форумима, не би остала без Косова и Метохије!

Што се тиче признања независности Косова и Метохије од стране црногорске власти - то је велика грешка, али је то неупоредиво мања грешка од самог губитка Косова и Метохије коју је себи приуштила српска власт!

Црногорци на Косову и Метохији, а посебно Метохији, су присутни вјековима и у процесу одвајања КиМ-а нијесу прошли ништа боље од Срба! И Црногорци и Срби ће на том подручју и даље имати великих проблема од стране шиптара, тако да не видим у чему се огледа ваша срећа и задовољство лошим положајем Црногораца на Косову и Метохији, јер смо у истим говнима...
 
Sine, danas se u svetu sam ne moze, a koliko se trudimo u toj nemogucoj misiji ceo svet zna, a vi nam josh zaboli noz u ledja priznanjem, i kako onda da reagujem, vi bi da vam pruzimo podrshku, ma vaziiiii
Ja bi, evo da ti kazem, bio prvi srecan da vas sve zatru Shipci, i sve onda da ih poplavi Jadran, samo Herceg Novi da bude ostrvo.
Nije mi bilo zao shto ste se ocepili, jer kad brod tone pacovi ga prvi napushtaju, kad kuca gori, kurwe prve iskachu kroz prozor, stoga mi ne bi bilo zao ni da nestanete sa videla, svi vi tzv Dukljani.
 
Sine, danas se u svetu sam ne moze, a koliko se trudimo u toj nemogucoj misiji ceo svet zna, a vi nam josh zaboli noz u ledja priznanjem, i kako onda da reagujem, vi bi da vam pruzimo podrshku, ma vaziiiii
Ja bi, evo da ti kazem, bio prvi srecan da vas sve zatru Shipci, i sve onda da ih poplavi Jadran, samo Herceg Novi da bude ostrvo.
Nije mi bilo zao shto ste se ocepili, jer kad brod tone pacovi ga prvi napushtaju, kad kuca gori, kurwe prve iskachu kroz prozor, stoga mi ne bi bilo zao ni da nestanete sa videla, svi vi tzv Dukljani.

Нож сте заболи сами себи - у срце (Косово), а не у леђа! ***** леђа... Ваша власт је крива за губитак Косова, Срби а не Црногорци! Продали сте га шипцима, продали сте и Српски народ који је живио тамо. Не знам како поред ваше муке имате времена да мислите зло Црној Гори, ал ајде... Ваш проблем... Ваљда знате да процијените приоритет :eek:

Не тражим ја подршку од никога, само указујем на неке ствари, јер видим да вас је пропаганда добро затровала. Исто мишљење имам и о људима из ЦГ који мрзе Србију! Слијепци су свуда исти! Не виде ништа!

То што кажеш да би волио да нас Шиптари прегазе довољно говори о теби ко си и шта си... Нећу ти одговорит истом мјером, јер не желим зло Србији, а ти и такви уживајте у сопственом злу и мржњи коју сијете... Срећом, крај нам виђет нећеш ;)

Кад већ помену... Поздрав из Херцег Новог, из Дукље наравно! :per:
 
Za ''gubitak'' Kosova nisu krivi Srbi, bar ne oni pravi, jer sve je to maslo crvenih bezboznika koji su vladali Srbijom, krenuli su da je rasparchavaju, a njihovim naslednicima nije bilo teshko da dovrshe posao.

Ali ono shto vam necu nikada oprostiti je izdaja Srpstva i zarad navodno lepsheg zivota, izmishljate koje kakvu naciju, pismo, crkvu, ma daaaaaaj..
Kazesh ne trazite pomoc ni od koga, a govorish meni da sam slepac, pa kuda mislite sa tim brdima u kamenu, uzdate se u to more hahaha.. a na shta lichi, kad prodate sve shto se prodati moze, pa isterace i tebe iz kuce, videcesh, a kuda cesh se uputiti, pa u Srbiju, jer samo Srbi iz Srbije nemaju dve domovine, a vama kad je cef vi ste Srbi, a kad nije Crnogorci.
 
zabolje me za kosovo, za "crnogorce s kosova" za srbe, za posrbice, za crkve, za dzamije za sve sto smrdi sa kosova. :gace:
To je vasa rana ne nasa.

Vasi su sve to napravili, sad neka rjesavaju.
Htjeli su nacionalnu srbiju (sa 2 milionceta albanaca u njoj :roll: ) sad patite.
djeca vazda placaju grijehe svojih oceva... no je meni smijesno kako srpska djeca ne nauce nista na greskama starijih.

Zato kokice i pred tv.... kuliraj i gledaj sto vam rade :cool:
 
zabolje me za kosovo, za "crnogorce s kosova" za srbe, za posrbice, za crkve, za dzamije za sve sto smrdi sa kosova. :gace:
To je vasa rana ne nasa.

Vasi su sve to napravili, sad neka rjesavaju.
Htjeli su nacionalnu srbiju (sa 2 milionceta albanaca u njoj :roll: ) sad patite.
djeca vazda placaju grijehe svojih oceva... no je meni smijesno kako srpska djeca ne nauce nista na greskama starijih.

Zato kokice i pred tv.... kuliraj i gledaj sto vam rade :cool:

Ју, ју, ју....................Пљуну ти на част и чојство Црне Горе и на Мила господара!

,,Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.”

(Milo Đukanović, 1991, u Andrijevici, obilježavanje Trinaestojulskog ustanka i paljenje vatri)

„На Косову је нападнута Југославија. Косово је бедем српског и црногорског народа које не може пасти док је нас и покољења наших потомака. Небројено пута смо рекли: Косово се мора бранити свим средствима”, Андријевица 13. јул 1990

“Милошевић је нешто најбоље што се могло десити Југославији у овом тренутку, када повампирене фашистичке снаге у Хрватској и Словенији покушавају да униште све оно што је створено од 1945. године до сада. Поносан сам да у овим историјским тренуцима могу да будем раме уз раме са њим у одбрани тековина револуције”

“Због вјековних братских веза. Заједничке крви у свим ратовима проливене, због вјековног сна најбољих Црногораца и Србијанаца, због извјесно боље заједничке будућности, Црна Гора се и отвореног срца опредијелила за живот у заједничкој држави са Србијом”.

А и на историју и част Црне Горе , земље у којој до 1945. ниосу постојали црногорци по националности...........А о косову, је највећи Србин из Црне Горе, Његош као и остали Петровићи, довољно рекао..............Додуше и потурице су се вјере и коријена одрекли, па што и ти не би могао да се Косова и својих сународника одрекнеш?
Част и брука живе довијека.........................................брука је твоја специјалност......потурице.
 

Back
Top