Lepi beli mackic!!

jelenaja

Početnik
Poruka
7
Ovaj prelepi decko Mikinac ima oko 6 meseci. Rodio se na krovu zgrade do moje i bio je jako plasljiv. Vec mesec dana je kod mene, velika je maza i skroz je sladak.
Prosle nedelje je kastriran, cipovan i vakcinisan, ima sva svoja dokumenta ;) Ociscen je od parazita.
Mikinac trazi ljude koji ce ga stvarno paziti, voleti i cuvati a ne neke kojima ce biti zanimljiv mesec dana ili koji bi jednu zivu igracku u kuci.
Poklanjam ga samo ozbiljnim ljudima, ljubiteljima zivotinja. Lepo se slaze sa drugim macama tako da bi mogao i kod nekog ko vec ima macu.

tel. 064/2969764 Jelena

dscn4408n.jpg
dscn4397p.jpg
 
Parim moju macu ne da bih imao ja macice vec ona. Necu da joj uskratim to iskustvo, dojenje i sve sto uz to ide. Jedno parenje i onda sterilizacija. A macici ce biti poklonjeni, a ako ne ostaju meni i mirna Backa.
Pa dobro tako sam i ja razmisljala a onda sam shvatila da kad bi svaku macu koju sam cuvala do udomljavanja pustila da se maci stvarno ne bih vise imala kome da dajem tolike macice.
Mada verujem da bi Mikinac bio dobar kandidat za tatu jer mu znam i mamu i tatu ima dobru genetiku :)))
 

Back
Top