zasto devojke ne vole kondom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma idi. Pa ta nije normalna! Osim ako niste u duuugoj vezi, pa je rizik od trudnoce prihvatljiv! Ja bez zastite nista ni ne pocinjem...Ne samo zbog trudnoce. Kad predjes 25 godina, i pomislis koliko si partnera imala, pa onda s kim su oni sve bili, pa s kim su bili njihovi partneri...neka hvala! Taj jedan "samozaborav" moze zaista mnogo da te kosta... :roll:
 
Neznam kako mozete da diskutujete o ovome dok nas englezi karaju... :cry: :cry: :cry:

Sto se tice toga, ona zaista nije normalna... Sad ako ti hoces da prihvatis rizik da postanes tatica, ili da zakacis neku bolestinu, samo izvoli...

Ja jos nisam cuo za devojku kojoj to preterano smeta... u vecini slucajeva muskarci ne vole da nose 'kapicu'...

Poz.
 
Pa neznam ima li ikoga na forumu (barem od stalnih gosti) koji nezna da pazi, pa da je zaradio neku bolestinu... Znam da je moj drug prosle godine zakacio gonoreju pa sad, cini mi se, ne skida kondom ni kad mu ne treba (bash ga bila ta mala bakterijica pojela :D)... A znam i osobu koja je bila zakacila HPV (ne HIV :D), koji se opasno tesko leci i opasno moze da ti 'izoblici' alatku...

Da i ne pricam o HIV-u... U Srbiji ih ima oko 10000 prijavljenih, a zna se da na to dolazi bar jos toliko neprijavljenih... Pa ti vidi...

Seks je odlicna stvar, ali ne treba ici toliko daleko da ugrozis svoje zdravlje, pa i svoj zivot, da bi nekome udovoljio oko toga...

Poz.
 
Incognito:
Pa ne znam ima li ikoga na forumu (barem od stalnih gostiju) koji ne zna da pazi, pa da je zaradio neku bolestinu... Znam da je moj drug prosle godine zakacio gonoreju pa sad, cini mi se, ne skida kondom ni kad mu ne treba (bash ga bila ta mala bakterijica pojela :D)... A znam i osobu koja je bila zakacila HPV (ne HIV :D), koji se opasno tesko leci i opasno moze da ti 'izoblici' alatku...

Da i ne pricam o HIV-u... U Srbiji ih ima oko 10000 prijavljenih, a zna se da na to dolazi bar jos toliko neprijavljenih... Pa ti vidi...

Seks je odlicna stvar, ali ne treba ici toliko daleko da ugrozis svoje zdravlje, pa i svoj zivot, da bi nekome udovoljio oko toga...

Poz.
 
Baby Wipes:
Desava mi se da devojka ne zeli da stavim kondom za vreme sexa. Kada joj pomenem moguce posledice, kaze da je vredno rizika. Nisam bas siguran!

Nema kondoma nema ni sexa, prosto, pogotovu ako je neznas ili nisi dugo sa njom...Ja to radim sa ili bez kondoma sa mojom devojkom. Kada sam raspolozan da ga vadim onda ga ne koristim a kada hocu da mi bude lepse onda ga stavljam kako bih mogao do kraja a da ga ne vadim (lepse je nekako), a mojoj devojci je svjedno....
 
savannah:
Donald Duck:
g-rock:
muskarci su poznati po tome da uvek(da ne kazem odmah)popustaju, ma sta da pricaju....
zato se ni ja ne pravim pametan i radim :) kako mi se kaze
To je zato sto si slabic, ali ima nade cim to uvidjas!!! :wink: :wink: :wink:
d.d ne diraj ga :)
on je samo fleksibilan i prilagodljiv na situaciju ;)
I ja sam fleksibilan ali u moju korist!! :wink: :lol: :wink: :lol:
 
Donald Duck:
savannah:
Donald Duck:
g-rock:
muskarci su poznati po tome da uvek(da ne kazem odmah)popustaju, ma sta da pricaju....
zato se ni ja ne pravim pametan i radim :) kako mi se kaze
To je zato sto si slabic, ali ima nade cim to uvidjas!!! :wink: :wink: :wink:
d.d ne diraj ga :)
on je samo fleksibilan i prilagodljiv na situaciju ;)
I ja sam fleksibilan ali u moju korist!! :wink: :lol: :wink: :lol:

da da
"vidis kako se mi fino slazemo, volis me, a i ja volim sebe" :)))
 
Savannah, naravno da te volim, i to ne da te volim nego te volim celim svojim bicem, i ako bih ti rekao da je moj emotivni svet bio kao sveli cvetic usred pustinje pre nego sto sam tebe upoznao mislim da sam ti sve rekao!!! Cmok :wink: :wink:
I sta ce mo sada!!! :wink:
 
savannah:
Donald Duck:
savannah:
Donald Duck:
g-rock:
muskarci su poznati po tome da uvek(da ne kazem odmah)popustaju, ma sta da pricaju....
zato se ni ja ne pravim pametan i radim :) kako mi se kaze
To je zato sto si slabic, ali ima nade cim to uvidjas!!! :wink: :wink: :wink:
d.d ne diraj ga :)
on je samo fleksibilan i prilagodljiv na situaciju ;)
I ja sam fleksibilan ali u moju korist!! :wink: :lol: :wink: :lol:

da da
"vidis kako se mi fino slazemo, volis me, a i ja volim sebe" :)))

Ala si ti sebicna cica maca..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top