zasto devojke ne vole kondom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Donald Duck:
Savannah, naravno da te volim, i to ne da te volim nego te volim celim svojim bicem, i ako bih ti rekao da je moj emotivni svet bio kao sveli cvetic usred pustinje pre nego sto sam tebe upoznao mislim da sam ti sve rekao!!! Cmok :wink: :wink:
I sta ce mo sada!!! :wink:

ha ha bre :)
nismo se razumeli IC :)
to je bio samo odgovor na tvoje..."ali u moju korist"
a ne da sam narcisoidna :)))))ha hahhaa
pa vi me zezate...
 
savannah:
Donald Duck:
Donald Duck:
Savannah, naravno da te volim, i to ne da te volim nego te volim celim svojim bicem, i ako bih ti rekao da je moj emotivni svet bio kao sveli cvetic usred pustinje pre nego sto sam tebe upoznao mislim da sam ti sve rekao!!! Cmok :wink: :wink:
I sta ce mo sada!!! :wink:

pa sad necemo nista ;)
moram da palim...
cu
OK, dolazis kasnije na sudar forumasha?
 
Pa ako si u duzoj vezi bez kondoma moze...
Meni je to iskreno ko kad bi jela coklodu sa folijom...iskreno...vise prija bez kondoma...e sad zavisi od partnera do partnera....kazem u duzoj vezi tako je bezebedno..e za ove vec krace bolje sa..pa ***** uzitak u kratkotrajnoj vezi ako navuces neku bolestinu.. :wink:
 
Donald Duck:
savannah:
Donald Duck:
Donald Duck:
Savannah, naravno da te volim, i to ne da te volim nego te volim celim svojim bicem, i ako bih ti rekao da je moj emotivni svet bio kao sveli cvetic usred pustinje pre nego sto sam tebe upoznao mislim da sam ti sve rekao!!! Cmok :wink: :wink:
I sta ce mo sada!!! :wink:

pa sad necemo nista ;)
moram da palim...
cu
OK, dolazis kasnije na sudar forumasha?
:(
daleko sam ja od finih zbivanja :(
mozda nekad tamo...
 
znas da devojke vode racuna o svojim rukama. pa opet, jel znas neku koja sudove pere sa navucenim rukavicama???
licno, uvek sam za durex (nije placena reklama) i skroz nepostojano menjam misljenje ako nam je ostao u drugoj sobi. jer, dok ode, pa sve to... posle se siti zabavljamo i smisljamo imena deci.
ako bude musko, bice ilija... ilindan ostao u secanju...
 
Baby Wipes:
Desava mi se da devojka ne zeli da stavim kondom za vreme sexa. Kada joj pomenem moguce posledice, kaze da je vredno rizika. Nisam bas siguran!

Hm, nisam ni ja bash sigurna:).
Istina , ni ja ne ljubim preterano kondome, ali ako nekog ne poznajesh dovoljno, ipak vredi zastiti se, nego posle da razmisljas.. E sad, ako ste dugo zajedno, onda je to verovatno stvar poverenja kod nje!
8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top