kako da im doskocim

swen

Početnik
Poruka
19
cao svima,
Moze li mi neko pomoci,naime kompjuter na poslu mi je povezan na ISDN kutiju i imao sam internet do pre nedelju dana dok sef nije doveo nekog dok ja nisam bio tu i nesto su iskljucili.Ikonica za konekciju stoji i dalje a u history u IE vidim da sef surfa ladno , a ja kad hocu da se konektujem javi se greska 630 kompjuter nema odgovor od modema.Sta da radim da im doskocim? u pitanju je win95 .hvala unapred
 
swen:
cao svima,
Moze li mi neko pomoci,naime kompjuter na poslu mi je povezan na ISDN kutiju i imao sam internet do pre nedelju dana dok sef nije doveo nekog dok ja nisam bio tu i nesto su iskljucili.Ikonica za konekciju stoji i dalje a u history u IE vidim da sef surfa ladno , a ja kad hocu da se konektujem javi se greska 630 kompjuter nema odgovor od modema.Sta da radim da im doskocim? u pitanju je win95 .hvala unapred

Da li ti je pre toga kompjuter isao na net preko nekog proxy-a?
 
Greska 630 znaci da je modem neispravan ali ne uvek.
1.Iskljuci kompjuter pa ga ponovo ukljuci i pokusaj da se konektujes
2.Start>Settings>Control Panel>ModemsDiagnostics pa ako je u redu: (ako nije reinstaliraj drajvere)
3.Modem>General>PropertiesAdvanced i u Initialization strings izbrisi sta god da pise
4. Ako ni to ne uspe napravi sam novu konekciju

Pozdravi sefa :)
 
kompjuter registruje modem,instalira drajvere,medjutim na more info modem ne odgovara.Nesmem praviti novu konekciju primetice sef,neznam kako se on konektuje kad svaki dan na hitory u IE ima neka nova adresa ..znaci on moze a ja jok
Isdn kutija je spojena preko serijal kabla .sva podesavanja su kao i pre.samo na neku foru me majmunise.
 

Back
Top