Odvazne, opasne...spremne za nove izazove....?

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Ova tema je bila postavljena u februaru.... i gotovo nista! Nepotrebni komentari (kako je i inace obicaj od pojedinaca na forumu). Dakle, malo copy-paste... i zanimaju me postoje li prave devojke u ovom gradu...?!

``Ned, 01. februar 2004 23:07 Krajnje granice....? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!

Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?!
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima
 
Pa prijatelju ja mislim da ti imas jedan poremecaj koji se zove panov ili satirov kompleks ali u blazem obliku .... vidis ja ceo zivot imam frku sa tim sto mogu vise puta bez stajanja sto bi se srpski reklo bez vadj...a i zato me devojke ili zene brzo napuste sa ono pricama kako sam ja nenormalan i sta ti ja znam sta a da li je nenormalno zeleti od partnerke 12-13 ili neki put dnevno ... pa dobro ne svaki dan samo kad sam raspolozen a kad nisam onda tako 3-4-5 puta .... i sta ja da kazem?
 
Na to moram dodati, BG Pastuv uopšte nema maštu! :shock:
Džabe ti da možeš ne znam ni ja koliko puta kad si sam potvrdio da i nisi neki. U suštini nije bitno koliko puta ili dugo, važna je tehnika i mašta, to je dokazano :D

Pošto očigledno imaš neki problem probaj ga rešiti nekim sex toy-em, tipa veštačke p..., možda pomogne :wink:


svako dobro :)
 
CCCCCCCCccccccccccccCCCCCC,
da li vi pazljivo citate ista?!?!? Topic je bio ,, za odvaznE, opasnE..... a sve se javljaju dokoni likovi koji polako ali sigurno upropastavaju ovaj forum.
Mozda sam ja nenormalan, ali pustite mene i ako ima nekoga ko misli isto kao i ja.
Kako mogu da se dopisuju i diskutuju ******, bi devojke i razni drugi likovi i niko im ne smeta?!?!?
Ocigledno je vecina vas uvrnuta, cim visi na forumu i diskutuje sa muskarcima na temu koja uopste nije namenjena njima.....
 
BG Pastuv:
Ova tema je bila postavljena u februaru.... i gotovo nista! Nepotrebni komentari (kako je i inace obicaj od pojedinaca na forumu). Dakle, malo copy-paste... i zanimaju me postoje li prave devojke u ovom gradu...?!

``Ned, 01. februar 2004 23:07 Krajnje granice....? Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pozdravi svima na forumu... da krenem redom - u poslednje vreme cujem previse istih ili slicnih prica. Lepe devojke se zale kako imaju probleme sa potencijom svojih mladica. Te ovaj moze jednom za vece i to 2 minuta, ovaj 2 puta nedeljno ovaj jednom u 10 dana.... i tako redom. Ja imam drugi problem - ne mogu da nadjem partnerku koja mene moze da prati!

Dva, tri, maksimalno cetiri orgazma za vece ili tokom dana i one ne mogu vise?!?!
O cemu se ovde radi? Jesam li ja nenormalan ili je stres ucinio svoje ili ocigledno delim krevet sa pogresnim osobama?
Unapred hvala na odgovorima

Jел ти постављаш питања или тражиш крес преко форума?
Тешко да ће нека риба да се укључи у ову тему, која кад мало боље размислим и није тема већ пуштање палачинке, или да будем јаснији :arrow: курчење. Па не би се ти за џабе представљао као пастув. :lol:
 

Back
Top