A...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
42
Kakvih ovde sve ima pitanja i odgovora, ne znam da li je degutantnije, infantilnije ili primitivnije...
***, citam vec par dana sta se ovde pise, i svakim novim dolaskom na ovaj forum se iznova iznenadjujem. Def. sam zbunjen. Cak je i neki ok humor tragicno marginalan a kapiram da se izvesni svojski trude da nasmeju auditorijum i da im je za dolazak ovde to jedini imperativ. Cast izuzecima, da ih ne imenujem, u nezavidnoj su manjini.
Elem, bilo bi interesantno da mi neko objasni da li je sve ovo predvidjeno za klasicno ubijanje vremena uz odsustvo bilo cega sto u sebi nosi iole neki smisao, ili smatrate da je ovde zaista moguce dobiti neke odgovore nad kojima covek treba i moze da se zamisli, da procita kakav inteligentan komentar, da nastupi iskreno, racionalno, nadahnuto i tome slicno.
Ako u potpunosti masim poentu ove 'zabave informativno-edukativnog' karaktera, dajte mi neki hint u vezi nekog drugog foruma na krstarici. Bicu iskreno zahvalan, pa mozda i pronadjem neki smisao online komunikacije o temama koje, kapiram, sa sobom nose izvesnu tezinu, ili bi barem trebale da je nose.

No hard feelings na direktnom pitanju, verovatno sam dovoljno glup obzirom da mi je ocigledno potrebno prilicno vremena da skapiram kakve su akcije po sredi :) Ta je kombinacija kad ne znas nikog a svi se znaju preko deset soma postova. ;)


Pozdrav svima i tnx.
 
Sta da ti kazem osim sto se i ja slazem sa tobom a znam i jos neke koji se slazu sa tvojim postom...

jednostavno nekad napravim pauzu ne dolazeci na forum iz
tog razloga pa onda ponovo budem aktivna,

gledam da izbegavam glupave teme ...
 
me:
Kakvih ovde sve ima pitanja i odgovora, ne znam da li je degutantnije, infantilnije ili primitivnije...
***, citam vec par dana sta se ovde pise, i svakim novim dolaskom na ovaj forum se iznova iznenadjujem. Def. sam zbunjen. Cak je i neki ok humor tragicno marginalan a kapiram da se izvesni svojski trude da nasmeju auditorijum i da im je za dolazak ovde to jedini imperativ. Cast izuzecima, da ih ne imenujem, u nezavidnoj su manjini.
Elem, bilo bi interesantno da mi neko objasni da li je sve ovo predvidjeno za klasicno ubijanje vremena uz odsustvo bilo cega sto u sebi nosi iole neki smisao, ili smatrate da je ovde zaista moguce dobiti neke odgovore nad kojima covek treba i moze da se zamisli, da procita kakav inteligentan komentar, da nastupi iskreno, racionalno, nadahnuto i tome slicno.
Ako u potpunosti masim poentu ove 'zabave informativno-edukativnog' karaktera, dajte mi neki hint u vezi nekog drugog foruma na krstarici. Bicu iskreno zahvalan, pa mozda i pronadjem neki smisao online komunikacije o temama koje, kapiram, sa sobom nose izvesnu tezinu, ili bi barem trebale da je nose.

No hard feelings na direktnom pitanju, verovatno sam dovoljno glup obzirom da mi je ocigledno potrebno prilicno vremena da skapiram kakve su akcije po sredi :) Ta je kombinacija kad ne znas nikog a svi se znaju preko deset soma postova. ;)


Pozdrav svima i tnx.

ovaj...samo osobe skromnog intelekta traze savete preko foruma...za savete odredjene vrste,koji se ovde traze,treba strucna pomoc,a ne marko,janko,stanko sa prokletija koji samo svoje ovce gledaju tokom kvartala dok je zima...posto svako svoj problem smatra najvecim i posto ljudi igraju na neku kartu sazaljenja...dok drugi igraju na kartu dobrote...satro,ja sam super osoba koja siri mudrosti ostvarima o kojima veze nemam...dobro je da nikada u zivotu nisam imao ovako banalne i trivijalne probleme/dileme,pa da moram da budem toliki ocajnik koji ce da kuka preko neta...da imam neke probleme slicne prirode resavao bih ih sam...u slucaju da ne mogu,trazio bih pomoc od sebi bliskih ljudi,a ne od fejsbuk/forum/majspejs manijaka...ovo treba da sluzi za zezanje,za podjjebavanje,za razonodu,a ne za resavanje zivotnih nedoumica...tacnije,ovde se pola ljudi zeza sa temama,ocigledno je...a drugima vrisnula neka dioda u glavi pa anonimno traze pomoc...a da nisi ti iz grin pisa,iz podrske posrnulim ljudima(i slicnih organizacija)pa te brine sveopsto psihicko zdravlje ljudi na forumu?
 
Pa sad si clan . Mozes da das predlog , da ovaj PDF promeni ime , od LJubav i Sex , pa da se recimo zove.... zlezde , tkiva , sekreti i bukake .

Ne bi pogresio , a sve bi nekeko bilo na mestu , pravedno i posteno .
 
me:
Kakvih ovde sve ima pitanja i odgovora, ne znam da li je degutantnije, infantilnije ili primitivnije...
***, citam vec par dana sta se ovde pise, i svakim novim dolaskom na ovaj forum se iznova iznenadjujem. Def. sam zbunjen. Cak je i neki ok humor tragicno marginalan a kapiram da se izvesni svojski trude da nasmeju auditorijum i da im je za dolazak ovde to jedini imperativ. Cast izuzecima, da ih ne imenujem, u nezavidnoj su manjini.
Elem, bilo bi interesantno da mi neko objasni da li je sve ovo predvidjeno za klasicno ubijanje vremena uz odsustvo bilo cega sto u sebi nosi iole neki smisao, ili smatrate da je ovde zaista moguce dobiti neke odgovore nad kojima covek treba i moze da se zamisli, da procita kakav inteligentan komentar, da nastupi iskreno, racionalno, nadahnuto i tome slicno.
Ako u potpunosti masim poentu ove 'zabave informativno-edukativnog' karaktera, dajte mi neki hint u vezi nekog drugog foruma na krstarici. Bicu iskreno zahvalan, pa mozda i pronadjem neki smisao online komunikacije o temama koje, kapiram, sa sobom nose izvesnu tezinu, ili bi barem trebale da je nose.

No hard feelings na direktnom pitanju, verovatno sam dovoljno glup obzirom da mi je ocigledno potrebno prilicno vremena da skapiram kakve su akcije po sredi :) Ta je kombinacija kad ne znas nikog a svi se znaju preko deset soma postova. ;)


Pozdrav svima i tnx.
Dobro nam dosao na forum sodome i gomore... :twisted:
 
@Samantha

Trudim se da izbegavam, ali me kvantitet novih poruka potpuno baci u out...

@Alerog

Cini mi se da bas trebam da se potrudim?

@Prv.uranak

Sta da se radi, skromnog sam intelekta :) A za green peace, ma jok, samo sam u losem fazonu...zbog tog intelekta.

@Sanovnik

Taj fazon, sad sam se barem iskreno nasmejao :)

@Zak

Hvala :)
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
me:
@Samantha


@Prv.uranak

Sta da se radi, skromnog sam intelekta :) A za green peace, ma jok, samo sam u losem fazonu...zbog tog intelekta.

aj da uzmemo varijantu da nisi...
ipak ima razlike traziti pomoc oko izbora graficke kartice na netu,gde u vasem gradu ima dobar lokal i slicno...od varijanti tipa:hteo sam da opstim sa rodjakom mog pradeda,a ostavila me devojka sa njenim psoma,pa sa kim sada da opstim?molim pomoc,bez neumesnih upadica...
za normealne informacije je red da ti neko pomogne,a za kretenluke ide odgovor ekvivalentan pitanju...
 
@Prv.uranak

Nije meni prevashodni cilj da trazim odgovore koji bi npr. zadovoljili neka pitanja koja stoje kao neki od elementarnih problema sa kojima se mozda suocavam u nekom emotivnom smislu, ali mislim da ja krajnje realno da me necija percepcija zivota dovede do neke tacke koja bi mi eventualno pomogla da posmatram stvari iz nekog drugog ugla. To mi se cini kao osnovna poenta, tj. nesto zbog cega sam uostalom i poceo da dolazim na ovaj forum.
Vise ljudi, vise iskustava - prosta matematika.
Sto se tice krajnje retardiranih pitanja, nemam pojma....mozda mi manjka humora poslednjih dana. Videcemo.
 
ako mislish da od mentola mozesh neshto da nauchish,bilo ovde bilo u rl ili si josh jako jako mlad ili u debeloj zabludi
a izmedju foruma i rl nema neke preterane razlike u kapacitetima ljudi a ni prezentaciji kad se sve uzme u krajnjem
"ozbiljniji" deo foruma je filozofija i tako to pa ako ti brainless lolanje nije prihvatljivo tamo mozzesh da pokazesh visoke domete svog intelekta
a mozesh i da pishesh blogove ako ikog interesuje tvoj pogled na forum i ostalo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top