HELP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dzoni.M

Zainteresovan član
Poruka
163
Ona je ruzna,ona je debela,ona slusa rock,ona ima crvenu kosu,ona je ima facu ko prase,ona je 95!!!!!
kako da joj na finjaka objasnim da mi se vise ne priblizava...???
 
a sta si sve pokusao? i da li si uopste pokusao da je izbegavas nekako ili
da joj stavis do znanja da te ne zanima?

pokusao da citiram sebe ""Kretenu mali skoloni mi se ociju"" ""Pre bi poljubio krezavu babu sa pijace nego tebe"" ""Sone,uzmi ubij je kupicu ti jos jedno pivo" i mnogo toga....jer u proseku mora 10 puta na vece da prodje pored nas sto sa kerom sto sa drugaricom sto kad se vraca iz prodavnice...a ne zelim da bude kapisdoin fazon metak u celo..xD
 
pokusao da citiram sebe ""Kretenu mali skoloni mi se ociju"" ""Pre bi poljubio krezavu babu sa pijace nego tebe"" ""Sone,uzmi ubij je kupicu ti jos jedno pivo" i mnogo toga....jer u proseku mora 10 puta na vece da prodje pored nas sto sa kerom sto sa drugaricom sto kad se vraca iz prodavnice...a ne zelim da bude kapisdoin fazon metak u celo..xD

То си јој говорио или МИСЛИО да кажеш?:eek:
 
pokusao da citiram sebe ""Kretenu mali skoloni mi se ociju"" ""Pre bi poljubio krezavu babu sa pijace nego tebe"" ""Sone,uzmi ubij je kupicu ti jos jedno pivo" i mnogo toga....jer u proseku mora 10 puta na vece da prodje pored nas sto sa kerom sto sa drugaricom sto kad se vraca iz prodavnice...a ne zelim da bude kapisdoin fazon metak u celo..xD

:think:
preseli se u veliko laole
 
nesto reko...nesto planirao da kazem...a verovatno ce u roku od sat vremena da mi stigne jos jedna debilna poruka koja ce biti u fazonu sto me vredjas,ja ne mislim nista lose ili tako neka glupost...
 
А реци ми шта она теби толико ради сем порука и пролажења поред? И зар не постоји леп начин да је откачиш? Да јој објасниш да ти се не допада, а да је опет не вређаш толико...?
 
Ja sam jednom ispushio(ne namerno)kad sam rekao ribi da psi pomalo lice na gospodare:)
Riba je bila sa psom:sad2:
Rekla mi je da sam retard:D
ko je hebe,i nije bila nesto:whistling:
Probaj tako:manikir:
 
Izgleda da je ona hrabrija od tebe kad je tako odvratna (po tvom opisu)uspela da sakupi dovoljno hrabrosti da ti pokaze da joj se svidjas.Tebi,zavodniku koji je do sada vec trebao da nauci kako se odbijaju nepozeljne devojke :kafa:
 
da onako se lepo seta..onda stane bulji pa nam prilazi ovi moji me smaraju da oteram groba,pa se vrte oko nas...a kako klinki od 14 -15 godina objasniti da joj se ne svidjam..posto ona ne reaguje ni na normalnu pricu a ni na dranje i vredjanje
 
Заиста не капирам што њен изглед игра толику улогу у овоме, као да се осећаш увређеним или шта већ..
Боље да си само питао како да одбијеш девојку која ти се не допада...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top