Spavanje sa Shefom za 150 000 eura

Cao,

Sta mislite da li bi ste prihvatili ponudu spavanja sa shefom ako vam 150 000 eura preko trebaju i trebaju vam radi bolesti nekog svog bliznjeg i obratitet se shefu na zajam od firme za 150 000 eura i on vam ponudi da ce dati novac ako budete spavali sa njim jednu noc.Sta mislite o tme i da li bi ste prihvatili ponudu?

ja bih spavao sa šefom ako ne hrče. u stvari, za te pare bih spavao i da hrče....
 
Cao,

Sta mislite da li bi ste prihvatili ponudu spavanja sa shefom ako vam 150 000 eura preko trebaju i trebaju vam radi bolesti nekog svog bliznjeg i obratitet se shefu na zajam od firme za 150 000 eura i on vam ponudi da ce dati novac ako budete spavali sa njim jednu noc.Sta mislite o tme i da li bi ste prihvatili ponudu?


koji tebi vitamin fali?:roll:...za to postoje banke...:p
 
Aman, Turci su odavno propali druzeci se s nama i povukli se u svoje planine... garantovano im ne pada na pamet da odasilju signal vamo jer ce i on propasti...
a sto se spanaca tice, cuti da navucemo i njih...

Choveche, eno ide turska sapunica sa ovom temom kod nas na tv-u, shta ti je! :lol:

Aj raspitachu se tachno na kom je kanalu, ako hochesh da pratish
fabula je ta
lepotica sama sa detetom bolesnim od raka
nema pare za lekove
trazzi od shefa zajam za operaciju
on kazze mozze
ako provedemo jednu noch zajedno
shta je bilo dalje ne znam
al pochechu da gledam, ahahahaha
 
Choveche, eno ide turska sapunica sa ovom temom kod nas na tv-u, shta ti je! :lol:

Aj raspitachu se tachno na kom je kanalu, ako hochesh da pratish
fabula je ta
lepotica sama sa detetom bolesnim od raka
nema pare za lekove
trazzi od shefa zajam za operaciju
on kazze mozze
ako provedemo jednu noch zajedno
shta je bilo dalje ne znam
al pochechu da gledam, ahahahaha
zlo i naopako, izbacio sam tv iz kuce... tako da ti signali ne dopiru do mene...
 
Cao,

Sta mislite da li bi ste prihvatili ponudu spavanja sa shefom ako vam 150 000 eura preko trebaju i trebaju vam radi bolesti nekog svog bliznjeg i obratitet se shefu na zajam od firme za 150 000 eura i on vam ponudi da ce dati novac ako budete spavali sa njim jednu noc.Sta mislite o tme i da li bi ste prihvatili ponudu?

u,hjbt,pa gde to ima,da se prijavimo i mi,ahahahahaha:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top