MAXTOR DIAMOND PLUS 8

Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup i jos jednom Backup!!!
Razloga je mnogo a potvrdjuje ih i cinjenica da je na forumu sve vise i vise poruka tipa "crkla elektrobnika potrebno spasavanje podataka".
Evo idu i zimski dani sto automatski znaci i vecu potrosnju struje iz koje proizilazi salbiji napon a iz njega gomila diskova koji su otkazasli! E a jos kada se na muke sa naponom doda i nekoriscenje UPS uredjaja (ili nekih drugih koji peglaju napon), pa usteda pri kupovini napajanja, onda je pravo cudo kako mnogima hardovi uopste i rade.
Zato pamet u glavu!!!
 
Кулиража:
sonne:
Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup i jos jednom Backup!!!
Razloga je mnogo a potvrdjuje ih i cinjenica da je na forumu sve vise i vise poruka tipa "crkla elektrobnika potrebno spasavanje podataka".
Pa opet bolje kad kazu da je crkla elektronika nego OS nece da mi se digne, a ne mogu ni da ga instaliram.
ma ok nego pokusavam da naznacim vaznost backup-a...
 
sonne:
Кулиража:
sonne:
Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup i jos jednom Backup!!!
Razloga je mnogo a potvrdjuje ih i cinjenica da je na forumu sve vise i vise poruka tipa "crkla elektrobnika potrebno spasavanje podataka".
Pa opet bolje kad kazu da je crkla elektronika nego OS nece da mi se digne, a ne mogu ni da ga instaliram.
ma ok nego pokusavam da naznacim vaznost backup-a...
Tu si u pravu, backup je veoma vazan iako imas idealne uslove za rad.
Nikad ne mozes znati ko moze sesti za racunar i slucajno tresnuti SHIFT+DELETE ili nesto slicno.
A posle mozes samo kukati.
Ja sam imao slucaj da mi je tastatura pobrljavila, odnosno (pod cudnim okolnostima) popadali su dugmici i poceli da se otvaraju svi zivi programi iusput nesto i pobrise.
A posle dok sve to vratim poludim, pa jos izmenjena imena :shock: :evil: :evil:
 
sonne:
Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup, Backup i jos jednom Backup!!!
Razloga je mnogo a potvrdjuje ih i cinjenica da je na forumu sve vise i vise poruka tipa "crkla elektrobnika potrebno spasavanje podataka".
Evo idu i zimski dani sto automatski znaci i vecu potrosnju struje iz koje proizilazi salbiji napon a iz njega gomila diskova koji su otkazasli! E a jos kada se na muke sa naponom doda i nekoriscenje UPS uredjaja (ili nekih drugih koji peglaju napon), pa usteda pri kupovini napajanja, onda je pravo cudo kako mnogima hardovi uopste i rade.
Zato pamet u glavu!!!

Pa glupo je da tako pricas,posle crkavanja nema kajanja
 

Back
Top