Transformacije

Pa ne menjam stil oblacenja, nisam zaludjena muzikom koju slusam i stil mi je neodredjen tj. nisam pripadnik nikakve grupe... Sto se kose tice, ne farbam se, ali su frizure razne....Ovako:
- kad sam bila mala kratka, plava kosa
- pred polazak u skolu frizuru koju niko nije vise uspeo da mi napravi... Pozadi pulukrug i ide na unutra, siske isto u polukrug... Jedina frizura kojom sam bila zadovoljna!
- od 1. razreda kosa ravna do ramena i siske (svetlo smedja)
- u 4. razredu ravna kosa bez siski
- 5. i 6. stepenasto sa siskama (tamnije smedje)
- 7. stepenasto i siske u stranu, kasnije se vracam na ravno
- 8. skroz kratka kosa...
- trenutno u fazi rasta sa ciljem da bude do pola ledja...
 
Poslednja izmena:
Fizicki se ne menjam preterano(osim sto rastem lol)
Sto se tice kose dok sam bio mali imao sam plavu kovrdzavu kosu, dok sam bio u osnovnoj imao sam kratku najezenu smedju kosu(slicnu onoj kakvu je monomax imao na slici) a sada u gimnaziji imam kosu kao sto je ona na slici koju sam postovao(mada razmisljam da se osisam ili barem promenim hairstyle mada nznm kako)...
Psihicki se menjam veoma cesto, sto ume da me iznervira...
 
Mislim na fizicki izgled i stil pre svega. Jeste li osoba koja se cesto menja? Od boje kose,nachina oblachenja,npr jednu godinu kao metalka drugu godinu vec sve crne stvari lete iz ormara i nosite sve usko,neprepoznatljivo od vasheg proslog stila..Jedan mesec plava drugi crvena,kratka kosa,pa se nadogradi da bude do struka..Ili ste jedan od onih ljudi koji se od osnovne pa do kraja srednje ne menjaju po izgledu? Uvek ista frizura,nachin oblacenja..? Postoje ljudi koje vec u drugom-trecem srednje ne mozete prepoznati,npr u osnovnoj je imala gustu,smedju kosu,nalik na afro pa vidite slike iz srednje sa dugom ravnom plavom kosom, { ili obratno,plava kosa u osnovnoj afro frizura u srednjoj i hipi stil oblacenja } lice izmenjeno a ima onih koji ostaju isti...Jel volite takve radikalne promene,da eksperimentishete ili zazirete od toga? Jeste mozda vi bili jedna takva radikalna promena?
isto i za mushke.


Pitanje se moze proshiriti i na osobine. Fini u osnovnoj,i posle cujete kako je taj fini decko iz vasheg razreda postao glavni siledzija u srednjoj i sad obija trafike for a living ,a bio uzan decko pre,itd,you get the idea.


Volim transformacije...ali nemam hrabrosti za njih(iskompleksiran).......iako cu vrlo verovatno da uradim neku..bas drasticnu u skorije vreme...

a psihicki sam se promenio....pre sam bio agresivni napast klinac...do nekog 8..iso okolo i tukao se...posle se smirio....
 
Od pocetka standardno i obicno,starke,neka zanimljiva bluzica ili tunika,jakna.nista nije u nekoj drecavoj boji.onako klasicno.od starki se ne odvajam!kosa uvek duga,samo sam je pre godinu dana osisala onako kratko i otada je pustam i nemam pojma sta cu da radim sa njom,samo sam je pustila da raste.sto se tice licnosti,nista se drasticno nije promenilo,samo neki pogledi na zivot,nova saznanja i zrelost manje-vise.
 
Nikada ne pravim velike promene.
Menjam se s' vremenom.
Kako sazrevam tako mi se i fizički izgled menja.
Jedina veća promena u skorašnje vreme jeste da sam počela da nosim sočiva. :)
 
A,da, moram dodati da sam se tokom godina proljepshala. Lice mi je nekako ozbiljnije i crte lica su ljepshe,a skontala sam i koji mi stil shminkanja lezi u odnosu na prethodne godine.
 
e,brate,nis
znaci,nikada se nisam farbala
nosila sam naocare do 8 razreda,od 8 sam krenula sociva
debljala se,mrsavila
u osnovnoj me savrseno bolelo uvo za odecu,ali sam se kao sminkala u 8
u srednjoj nabacila siske
kao,pocela da brinem o odeci,sminkala se
sad,nit brinem o odeci,nit se sminkam
frizuru menala letos,sad samo menjam siske
a i njih nisam skoro
i tako
 
a kada jedes upadne ti u supu...:zjede:

Redovno. :lol:


Transformacije, transformacije... =)

U nižim razredima osnovne sam bila apadrapa obučena. O_o Tj. dok me je majka oblačila bila sam princeza, a onda kad me je pustila da samabiram šta ću da oblačim... ju, sve mi boje dobro stoje. :lol:

U višim razredima osnovne sam bila kao i sva deca, mršava, visoka i neupadljiva. Onda sam negde u sedmom razredu udebljala, počela sam nekom crnom fazom, starkama, kosim šiškama, kreonom... blah... par puta sam želela da stavim minival, ofarbam se u crveno, ali mi moji nisu dozvolili...

Sada sam prva srednje, starke su ostale ♥ ali ostalo se menja. Nekad nosim uske farmerice, nekad nosim zvoncare, crno, sivo ili sve mi boje dobro stoje, zavisi od raspoloženja, ali nemam prevelike promene stajlinga. =D
 
pa manje-vise uglavnom isto..

frizuru menjam na svakih par meseci,al nista drasticno.. ono tipa imam siske, pa nemam i u krug.. :D

a oblacenje.. uglavnom furam isti stil.. msm menja se tokom vremena, npr kupim neku majcu i posle par meseci mi se vise ne svidja, previse mi je decja ili tako nesto :lol:
 
Ma znam i ja te lepotane......ali nekako je lepsa duga kosa....
Kad je pustis, a ona pada preko ramena.....pa jos ako dune vetar, a ti je "juris", sklanjas sa lica....:zaljubljena:

koliko mi je puta samo doslo da se osisam zbog toga....ja imam inace bas fugu kosu(do sredine kicme)....inace samo mi smeta zbog vetra i nekad zbog neceg drugog, ali nikad kad igram kosarku fudbal ili bilo sta slicno tome :D iako mi u odredjenim trenucima smeta, ne bi da je sisam....pogotovo sto mi je ovo 5 jubilejna godina kako je nisam sisao(mislim do glave, skracujem krajeve).....
 

Back
Top