Dzon Mejdzor : muslimane raseliti !!!!!!!!!!!!

Poruka
23.131
Nastaviti s prevarom sve dok BiH ne prestane postojati, a muslimani se ne rasele

Sve dok se situacija u bivšoj Jugoslaviji ne smiri, mi moramo po svaku cijenu biti sigurni da se niti jednoj zemlji koja se može smatrati "muslimanskom" ne govori o političkim akcijama Zapada na ovom području, posebno vezanim za Tursku. Iz tog razloga, neophodno je da se nastavi s prevarom "Vance-Owenovim" mirovnim razgovorima da bi se događala kakva-takva akcija sve dok Bosna i Hercegovina ne prestane postojati kao važeća država, a njeno muslimansko stanovništvo ne raseli iz svoje zemlje - naglašava Mejdžor.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...e-prestane-postojati-a-muslimani-se-ne-rasele

Lepa demokratska izjava koja se blizi realizaciji :mrgreen:
Da li je bivshi premijer GB bio u pravu ???
 
Nastaviti s prevarom sve dok BiH ne prestane postojati, a muslimani se ne rasele

Sve dok se situacija u bivšoj Jugoslaviji ne smiri, mi moramo po svaku cijenu biti sigurni da se niti jednoj zemlji koja se može smatrati "muslimanskom" ne govori o političkim akcijama Zapada na ovom području, posebno vezanim za Tursku. Iz tog razloga, neophodno je da se nastavi s prevarom "Vance-Owenovim" mirovnim razgovorima da bi se događala kakva-takva akcija sve dok Bosna i Hercegovina ne prestane postojati kao važeća država, a njeno muslimansko stanovništvo ne raseli iz svoje zemlje - naglašava Mejdžor.

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/...e-prestane-postojati-a-muslimani-se-ne-rasele

Lepa demokratska izjava koja se blizi realizaciji :mrgreen:
Da li je bivshi premijer GB bio u pravu ???

Почиње да ми се свиђа тај Прљави Јони... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ideja je prakticna,a onda ne moze biti i demokratska.Ako ne mozemo zajedno,ne moramo da se koljemo,mirno neka ide svaka ptica svome jatu i svi zadovoljni.

Jel' pratish ti radnju fabule???????
Mi ne uchestvujemo ni u jednom ratu , nisi chuo za to ???
Posao ce da odrade englezi , a Tadic ce za uslugu da kresne kraljicu :per:
P.S
Posle ce se izvinjavati muslimanima .
 
Кад би знао да ће Енглези ове разбуцати....
и ја би креснуо ону бабу.....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Znas li ti, stari moj, da se u Hajd parku moze pricati bukvalno o svemu, drzati svakojaki najprovokativniji govori, psovati najvece svetinje, pozivati na sud najvece svetske autoritete..

Sve se to i desava, ljudi tamo svasta, al bas svasta rade, osim jednog: niko ruzno ne govori o Kraljici.

Ne zato sto se ne sme, vec zato sto to nije lepo.....:cool:
 
Znas li ti, stari moj, da se u Hajd parku moze pricati bukvalno o svemu, drzati svakojaki najprovokativniji govori, psovati najvece svetinje, pozivati na sud najvece svetske autoritete..

Sve se to i desava, ljudi tamo svasta, al bas svasta rade, osim jednog: niko ruzno ne govori o Kraljici.

Ne zato sto se ne sme, vec zato sto to nije lepo.....:cool:

Pa? NIje ona nasa kraljica, ako je njihova.
Njihov problem je sto im je u genima da to ne smeju.
 
Znas li ti, stari moj, da se u Hajd parku moze pricati bukvalno o svemu, drzati svakojaki najprovokativniji govori, psovati najvece svetinje, pozivati na sud najvece svetske autoritete..

Sve se to i desava, ljudi tamo svasta, al bas svasta rade, osim jednog: niko ruzno ne govori o Kraljici.

Ne zato sto se ne sme, vec zato sto to nije lepo.....:cool:

Знао сам то за Хајд парк....
А и ја ништа ружно нисам рекао ни помислио краљици...
:per: :per: :per:
 
Џон Мејџор је труба ратнохушчкачка. Прво је подржаво муџе (против нас), а сада те исте ''пријатеље запада'' пљује ''додворавајући'' се заборавним и слуђеним Србима. Само заборавља да нас има који га добро познајемо (ко злу пару).

Још видим овде има неких који га подржавају, а он гура свет својим демонскиоштроумним манипулативним изјавама у трећи светски.
 

Back
Top