Da li postoji profesionalizam?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Dok sam bio klinac radio beograd je snimao emisiju o muzičkoj školi i urednik se dva puta bunio što mi je kao konferansijeu r bilo "malo čudno".

Pri tome ja nisam radikal, ni vadikal, ni ladikal,
niti imam problema sa akcentima i izgovorom.

Moje pitanje je sledeće :
Gde je kultura otišla , a i profesionalnost kad su nam televizije pune novinara sa govornim manama.

Povod mi je pedagog i visoki savetnik u osnovnom obrazovanju ne može da izgovori R

Ovo nema veze sa tolerancijom ili pravom na rad...
 
Pitanje nije samo u govornoj mani , vec i u nedostatku elementarne logike kao i kucnog vaspitanja.Ako voditeljka pokazuje svoje "zenske " atribute , kao da samo ona na svetu ima noge i grudi , pri tom sagovornika zove TI , pipa ga za koleno , natura mu svoj dekolte pod nos i sama se smeje svojim posalicama ...
Pitam se , da li mi uz TV pretplatu sledi i
KESA ZA POVRACANJE ( makar i ona JAT-ova )?
:?
 
Видим да је прастара тема али морам да прокоментаришем да мени уопште не смета новинар који не уме да каже неко слово - смета ми онај ко је смарач и не зна да ради свој посао.
 
Dok sam bio klinac radio beograd je snimao emisiju o muzičkoj školi i urednik se dva puta bunio što mi je kao konferansijeu r bilo "malo čudno".

Pri tome ja nisam radikal, ni vadikal, ni ladikal,
niti imam problema sa akcentima i izgovorom.

Moje pitanje je sledeće :
Gde je kultura otišla , a i profesionalnost kad su nam televizije pune novinara sa govornim manama.

Povod mi je pedagog i visoki savetnik u osnovnom obrazovanju ne može da izgovori R

Ovo nema veze sa tolerancijom ili pravom na rad...

Ali mi vidimo dobro, i ne moraš da stavljaš font dugu triesosmicu :)

Ovo imho nema mnogo veze sa profesionalizmom ili je bar zadnji problem medija u Srbiji, kako neko izgovara "r", "l" ili "q".

Ima mnogo većih, tako reći užasnih problema sa profesionalizmom. Po meni :)
 

Back
Top