PITANJE ZA DJEVOJKE - DA LI SI NJEGOVA PRINCEZA ILI *****?

Punisher

Zainteresovan član
Poruka
438
Za pocetak, molio bih da odgovore daju prvenstveno forumasice mada su dobrodosli i konstruktivni odgovori forumasa.

Dakle, Da li ste nekad tokom vaseg emotivnog zivota osjetili da se ON (decko, muz, svaler i sl) prema vama ponasa kao prema princezi - pun je paznje, ugadja Vam u svemu, obasipa Vas paznjom i poklonima, nikad nervozan ili grub, sto se tice sexualnog zivota i tu je isti tako da sexa skoro da i nema, jer on valjda smatra da se tako ne postupa sa princezom, da TAKO NESTO rade ... neke druge cure a ne njegova princeza. Imao bih jos da nabrajam ali mislim da je ovo dovoljno.

Da li ste se nekad nasle u slicnoj situaciji i kako biste reagovale? Da li Vam prija titula nekrunisane princeze ili biste pobjegle trazeci neku vezu u kojoj bi se prema Vama postupalo ... normalnije?

Posto znam iz svog i tudjeg iskustva da djevojke reaguju razlicito ali najcesce se takve veze kad-tad zavrsavaju krahom i to kad njoj dosadi i zazeli se normalnog odnosa (ne mislim samo na seksualni) a ne svakodnevnog podizanja u nebesa. Ako ste dozivjele nesto slicno, kako je taj krah dozivljavao on? Da li biste takvu vezu, iako Vam je stalo do te osobe, prekinuli odmah cim osjetite da ce se desiti bas to, da ce se prema Vama ponasati kao da niste ovozemaljsko bice i da ce to biti nevidjeno smaranje ili biste ostali i uzivali u blagodetima i nadali se da ce poceti da se ponasa normalnije, adekvatnije?
Kako se ponasate npr. u krevetu? Da li pruzate sve od sebe ili se shodno mozda njegovim ocekivanjima ponasate gospodskije
 
Pa i nije lose pitanje... recimo, moju sadasnju devojku sam jurio..pa mnooogo vremena.. svidelo mi se sto je bila fina, prelepa, super, jednostavno jako prijatna osoba.. ali, VERUJ MI, u krevetu je... jaoo majko... pa lavica !!! skroz!!! i nije ono da je imala nekog iskustva pre mene, ali, kada smo u krevetu, ono poludi.. mislim, obozavam je tada jos vishe, samo zelim da kazem da ljudi nisu isti.. za cin sexa nas ipak vezu odredjene fantazije, kao fetish.. i tu postoji razlika.. nista perverzno, naravno, samo sto je to ipak druga prica, kada si u krevetu..
 
Ragen:
Pa i nije lose pitanje... recimo, moju sadasnju devojku sam jurio..pa mnooogo vremena.. svidelo mi se sto je bila fina, prelepa, super, jednostavno jako prijatna osoba.. ali, VERUJ MI, u krevetu je... jaoo majko... pa lavica !!! skroz!!! i nije ono da je imala nekog iskustva pre mene, ali, kada smo u krevetu, ono poludi.. mislim, obozavam je tada jos vishe, samo zelim da kazem da ljudi nisu isti.. za cin sexa nas ipak vezu odredjene fantazije, kao fetish.. i tu postoji razlika.. nista perverzno, naravno, samo sto je to ipak druga prica, kada si u krevetu..

Slazem se sa tobom, slicna je situacija i kod mene!!! :D :shock:
 
hm...
moja bivsa devojka se zaljubila u mene, izmedju ostalog, zato što sam se prema svima, a i prema njoj, odnosio, nekako, sa visine
mislim, bila mi je draga, ali nisam mnogo mario za nju
pravio se nedodirljiv
nisam pokazivao emocije
to je volela....

posle nekog vremena, počeo sam da se zaljubljujem u nju i ubrzo je postala princeza... a kasnije je postala bivsa....

ne volim da globalizujem, pa neću reći da su žene takve
reći ću da je devojka iz gornjih redova takva
 
vicente:
hm...
moja bivsa devojka se zaljubila u mene, izmedju ostalog, zato što sam se prema svima, a i prema njoj, odnosio, nekako, sa visine
mislim, bila mi je draga, ali nisam mnogo mario za nju
pravio se nedodirljiv
nisam pokazivao emocije
to je volela....

posle nekog vremena, počeo sam da se zaljubljujem u nju i ubrzo je postala princeza... a kasnije je postala bivsa....

ne volim da globalizujem, pa neću reći da su žene takve
reći ću da je devojka iz gornjih redova takva

Jovana ne slušaj ove malene i ostavljene. Pravi muškarac zan da ceni .
 
kučka:
vicente:
hm...
moja bivsa devojka se zaljubila u mene, izmedju ostalog, zato što sam se prema svima, a i prema njoj, odnosio, nekako, sa visine
mislim, bila mi je draga, ali nisam mnogo mario za nju
pravio se nedodirljiv
nisam pokazivao emocije
to je volela....

posle nekog vremena, počeo sam da se zaljubljujem u nju i ubrzo je postala princeza... a kasnije je postala bivsa....

ne volim da globalizujem, pa neću reći da su žene takve
reći ću da je devojka iz gornjih redova takva

Jovana ne slušaj ove malene i ostavljene. Pravi muškarac zan da ceni .

znam ja to :wink: .pretpostavljam da je u njoj proradio inat, da te je ostavila bas onda kada je postala tvoja princeza. znas, zene nisu glupe, i nece trpeti pored sebe muskarce koji ih gledaju sa visine i ne mare za njih...i ne zaboravi da zene znaju vrlo dobro da je osveta jelo koje se sluzi hladno....mislite o tome...

druga solucija je da je verovatno (ako je ova njegova prica tacna) izostao onaj drugi (inace jako bitan) deo a to je onaj nocni deo price....

ok, bila je tvoja princeza, ali jeste li bila i tvoja i samo tvoja ***** :?: .....bez toga nista ne vredi.. :wink:
 
BG Pastuv:
Jovana, potpuno si u pravu!

Svaka devojka/zena voli paznju i razumevanje. Od obicne ruze, pa do onog pokreta rukom, kada recimo prelazite ulicu, a neki manijak krene ka vama iako je pesacki i on je uzme i nekako zastitnicki je povuce ka sebi ili pozuri je... a da ne govorim od korektnom odnosu, razumevanju i vezi bez smaranja...


upravo tako....PRAVA ZENA to ume da ceni :wink:

a PAMETAN MUSKARAC moze u jednoj zeni dobiti i domacicu... i princezu.... i kurvu....i najboljeg druga....
 
JOVANA77:
kučka:
vicente:
hm...
moja bivsa devojka se zaljubila u mene, izmedju ostalog, zato što sam se prema svima, a i prema njoj, odnosio, nekako, sa visine
mislim, bila mi je draga, ali nisam mnogo mario za nju
pravio se nedodirljiv
nisam pokazivao emocije
to je volela....

posle nekog vremena, počeo sam da se zaljubljujem u nju i ubrzo je postala princeza... a kasnije je postala bivsa....

ne volim da globalizujem, pa neću reći da su žene takve
reći ću da je devojka iz gornjih redova takva

Jovana ne slušaj ove malene i ostavljene. Pravi muškarac zan da ceni .

znam ja to :wink: .pretpostavljam da je u njoj proradio inat, da te je ostavila bas onda kada je postala tvoja princeza. znas, zene nisu glupe, i nece trpeti pored sebe muskarce koji ih gledaju sa visine i ne mare za njih...i ne zaboravi da zene znaju vrlo dobro da je osveta jelo koje se sluzi hladno....mislite o tome...

druga solucija je da je verovatno (ako je ova njegova prica tacna) izostao onaj drugi (inace jako bitan) deo a to je onaj nocni deo price....

ok, bila je tvoja princeza, ali jeste li bila i tvoja i samo tvoja ***** :?: .....bez toga nista ne vredi.. :wink:



da, baš kad je postala princeza, u trenucima kad je nisam mogao više voleti, ali ne iz osvete, kao što ti kažeš... ponoviću, ona je volela da je gledam sa visine i ostalo...
dakle, neke žene/devojke više vole da ih tučeš, nego da ih miluješ...
mada je ona jedna nezrela curica koja nema veze sa životom, kao i ja verovatno....
 
Ragen:
Pa i nije lose pitanje... recimo, moju sadasnju devojku sam jurio..pa mnooogo vremena.. svidelo mi se sto je bila fina, prelepa, super, jednostavno jako prijatna osoba.. ali, VERUJ MI, u krevetu je... jaoo majko... pa lavica !!! skroz!!! i nije ono da je imala nekog iskustva pre mene, ali, kada smo u krevetu, ono poludi.. mislim, obozavam je tada jos vishe, samo zelim da kazem da ljudi nisu isti.. za cin sexa nas ipak vezu odredjene fantazije, kao fetish.. i tu postoji razlika.. nista perverzno, naravno, samo sto je to ipak druga prica, kada si u krevetu..
CITAT:
nije ono da je imala nekog iskustva pre mene,
DA LI SI SIGURAN U TO?
 

Back
Top