Slovenska Unija

Da li se slazete da se stvori SU?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
DA LI SE SLAZETE DA SE STVORI SU(NE OVOG TRENUTKA,VEC,UOPSTE,BILO KAD)?

Ovde mozemo da diskutujemo o SU(da nebi spamovali druge teme).
Postavljena je anketa,da li se slazete da se stvori SU,posle glasanja mozemo da diskutujemo o zapadnoj granici Su(ostale se znaju).
Ja mislim da ce se stvoriti,kad-tad,ali sigurno.
 
Poslednja izmena:
Koja crna SU, ne možemo da se gledamo sa Hrvatima koji tvrde da su Goti, BJRM tvrdi da su oni antički Makedonci, Rusi i Ukrajnici se u zadnje vrijeme baš i ne gotive, a tek Poljaci i Rusi...
 
Koja crna SU, ne možemo da se gledamo sa Hrvatima koji tvrde da su Goti, BJRM tvrdi da su oni antički Makedonci, Rusi i Ukrajnici se u zadnje vrijeme baš i ne gotive, a tek Poljaci i Rusi...

Ukrajna se priblizava rusiji,a nasim potomcima na balkanu(makedonci,hrvati,bih-ovci,cg-ovci) treba da se otvore oci.Da im se dokaze da su srbi(dok jos nisu poceli i njih da falsifikuju).
 
ima tu par drzava koje bi bile zainteresovane,a ostale bi jednostavno morali da prevaspitamo kao sto je Nato pakt nas prevaspitao pa hocemo u EU! Mada mi Srbi smo najmanje bili samostalni,jedva cekamo da se utopimo sa nekim u drzavu,to nam nevalja nikako! Inace ima org u rusiji pod ovim menom i ima prilicno veliko drustvo ali verujem da je bas necete puno gotiviti...
 
Ovo sa otvaranjem očiju mi je najjače. :hahaha:

Ne treba da se identifikujemo sa bilo čime. To slovenska unija može biti čisti rasizam. Kao što je Hitler pravio svoju arijevsku uniju.

Nama je budućnost u EU, ujedinjeni u različitosti.

crni miloše, kakva te eu spopala.
tamo može jedino bez kosova.
ja među te uberfegete narkiće furundžije i ostale ne idem
bolje pravoslavni taliban nego evropski *****.
 
SU u smislu bilo kakvog oblika države(savez, unija, konfederacija) ne može da opstane, dovodi se u pitanje nadmoć nekih nacija a to nikome nije u interesu, jer mnoge države imaju animozitet npr. prema ruskoj verziji panslavizna tj. imaju strah od rusifikacije. Takođe uvek će se naći neko da čačka i otvara rane iz prošlosti koje su negde manje ili više sveže i teške.

Sa druge strane ono na čemu treba raditi je zbližavanje slovenskih naroda ... oživeti nešto poput sokolskog pokreta, na primer. Organizovati bolju saradnju između Slovena.
Ipak su Sloveni najveća etno-lingvistička grupacija u Evropi .
 

Back
Top