Nisam debela, čak sam smršala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
0402zoranajevtic.jpg


Radikalka Nataša Jovanović pokušava da prikrije iznenadno stečeni višak kilograma

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-19-03-2010/nisam-debela-cak-sam-smrsala

Da se razumemo - tema nema veze sa Natašom Jovanović i polemikom da li je debela, trudna ili šta već. Poenta je da je ovo klasičan primer da oni koji se u Srbiji bave politikom nisu čak ni svesni sebe a imaju ambiciju da drugima kroje sudbine.

Ona ne vidi da je svakim danom sve šira (što je banalno ali je plastičan primer njihove nesposobnosti), Nikolić priča o borbi protiv tajkuna a stranku je smestio u Nicovićeve prostorije, Tadić bi da se bori protiv korupcije i nepotizma ima saradnike u vidu Šapera i Krstića, Velja proziva ovu vlast a njegovi su "kraduckali", radikali se žale što ih ne shvataju ozbiljno a tuže ljude za stvari koje ne mogu da dokažu, G17+ čine kao neki eksperti a svaku privatizaciju su uništili, Dačić se bori protiv narko-dilera tako što uhapsi 400 pa pusti 370, Vučić bi da juri lopove a on bez dana radnog staža ima kola i stan i izdržava porodicu ... :roll: :dash:

Pitanje : Da li političari treba da prođu test kod psihijatra i psihologa da se utvrdi da su dovoljno zreli i sposobni da obavljaju svoj posao i da su svesni toga što govore? Mislim da bi većini otkrili da nisu a nekima bi sigurno pronašli i ozbiljnije smetnje ... ja sve stičem utisak da oni sebe uopšte ne vide u pravom svetlu i da bi im na neki način trebalo pružiti uvid u to šta narod misli o njima :whistling: :whistling: :whistling:
 
Mi jedino možemo da pokažemo šta mislimo o njima na sledećim izborima...ovako, baš ih zabole što je toliko očigledno kako sami sebi uskaču u usta...
Kao i qurva o poštenju:whistling:

Kome da pokažeš kad su svi isti? Ima naravno svuda i poneki normalan ali stranke, većinski gledano, vode retardi ... bilo je ovde genijalnih ideja da se na listić nacrta falus ali takve akcije teško da mogu da prođu sinhronizovano :mrgreen:
 
0402zoranajevtic.jpg


Radikalka Nataša Jovanović pokušava da prikrije iznenadno stečeni višak kilograma

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-19-03-2010/nisam-debela-cak-sam-smrsala

Da se razumemo - tema nema veze sa Natašom Jovanović i polemikom da li je debela, trudna ili šta već. Poenta je da je ovo klasičan primer da oni koji se u Srbiji bave politikom nisu čak ni svesni sebe a imaju ambiciju da drugima kroje sudbine.

Ona ne vidi da je svakim danom sve šira (što je banalno ali je plastičan primer njihove nesposobnosti), Nikolić priča o borbi protiv tajkuna a stranku je smestio u Nicovićeve prostorije, Tadić bi da se bori protiv korupcije i nepotizma ima saradnike u vidu Šapera i Krstića, Velja proziva ovu vlast a njegovi su "kraduckali", radikali se žale što ih ne shvataju ozbiljno a tuže ljude za stvari koje ne mogu da dokažu, G17+ čine kao neki eksperti a svaku privatizaciju su uništili, Dačić se bori protiv narko-dilera tako što uhapsi 400 pa pusti 370, Vučić bi da juri lopove a on bez dana radnog staža ima kola i stan i izdržava porodicu ... :roll: :dash:

Pitanje : Da li političari treba da prođu test kod psihijatra i psihologa da se utvrdi da su dovoljno zreli i sposobni da obavljaju svoj posao i da su svesni toga što govore? Mislim da bi većini otkrili da nisu a nekima bi sigurno pronašli i ozbiljnije smetnje ... ja sve stičem utisak da oni sebe uopšte ne vide u pravom svetlu i da bi im na neki način trebalo pružiti uvid u to šta narod misli o njima :whistling: :whistling: :whistling:

Све си лепо испљувала....само највеће пифке ниси споменула...
И човека за ког се сумња да има извесне сметње у глави....ни речи...
:per: :per: :per:
 
Све си лепо испљувала....само највеће пифке ниси споменула...
И човека за ког се сумња да има извесне сметње у глави....ни речи...
:per: :per: :per:

Demagogija :mrgreen:
Koliko god da su smešni ovi ljudi na vlasti, ovi u opoziciji su još smešniji.
Do tada, čekam pojavljivanje neke nove stranke. :cool:
 
Све си лепо испљувала....само највеће пифке ниси споменула...
И човека за ког се сумња да има извесне сметње у глави....ни речи...
:per: :per: :per:

Slobodno me dopuni :D Ako misliš na Vučića on je poseban kalibar, ne može on u uvodni post ... čovek je priča za sebe :mrgreen: :lol: Isto važi i za Čedu.
Pošto svi imaju neke smetnje ne mogu da lociram na koga misliš.
 
Pitanje : Da li političari treba da prođu test kod psihijatra i psihologa da se utvrdi da su dovoljno zreli i sposobni da obavljaju svoj posao i da su svesni toga što govore? Mislim da bi većini otkrili da nisu a nekima bi sigurno pronašli i ozbiljnije smetnje ... ja sve stičem utisak da oni sebe uopšte ne vide u pravom svetlu i da bi im na neki način trebalo pružiti uvid u to šta narod misli o njima

:super: :super: :super:
inače, mogu da se kladim da neki odavno imaju otvorene kartone u ludarama
 
Мислим на председника највеће странке у власти.... :per: :per: :per:

Njega sam spomenula, nemoj da me zbunjuješ :mrgreen: Ima i on svoje momente, nažalost, a najveća mana mu je što nije svestan sa kakvim manijacima radi i ubeđen je da se bori protiv neke mafije a saradnici su mu mafija :neutral:

Da dodam i Čomićku koja duboko veruje da poštuje Poslovnik :whistling:
 
i tako..."odebete bandu"...sta onda?
izbori...pa "nova banda"?

sto se mene tice rjesenje vidim u radu...iskljucivo pro bono...iz...dubokih uvjerenja;
dakle, nema platja,
nema penzija...poslanickih...mozda neka simbolicna svota i to je to.
nema ni sjedenja po upravnim odborima, putovanja na racun zemlje bez potrebe,
a ona...imovinska karta da na kraju mandata bude kao sto je bila ili ce je drzava na to svesti...
nema ni para za predizborne kampanje (ionako su ugavnom njesra koje moze za 3 soma evra, max, da se odradi...)
pa da vidimo...
ko bi se uopce bavio politikom i zasto...:mrgreen:
 
Pokret su neki, ovde bi se malo reklamirali i tako ... :whistling:

Ми нисмо никакав покрет, већ партија у оснивању.
Немам намеру да рекламирам СВЕСРПСКУ ПОЛИТИЧКУ ОРГАНИЗАЦИЈУ
СЛОБОДНА СРБИЈА. Кад дође моменат, за нас ће се чути.
 
Ми смо будућност Србије....
У мом потпису пише....
КАКВЕ СУ ТИ МИСЛИ - ТАКАВ ТИ ЈЕ ЖИВОТ
За паметне ...доста.... :bye: :bye: :bye:


Dobro to ali koji ste vi...?::dontunderstand:think:

Meni su misli uglavnom ok i pozitivne , a život...:eek:...pa ne zavisi baš naskroz od mojih misli , ima tu uplitanja i drugih faktora , a politikantskih ihaaaaj :evil::sad2:
 
Dobro to ali koji ste vi...?::dontunderstand:think:

Meni su misli uglavnom ok i pozitivne , a život...:eek:...pa ne zavisi baš naskroz od mojih misli , ima tu uplitanja i drugih faktora , a politikantskih ihaaaaj :evil::sad2:

Будућој Србији су потребни људи са позитивним мислима...
Што више таквих људи у свим порама друштва, који поред тога
нису било како жигосани и компромитовани, Србији ће бити боље.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top